18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęśliwa Wigilia...

ramzei • 2017-12-25, 11:21
- Zrób wigilie dla całej rodziny, bo w tym roku urodził ci się syn.
- Bądź nowoczesny i puść kolędy na tv przez swojego smartfona.
- Odbierz video-wiadomość od swojej sex kochanki, która składa ci życzenia w samej bieliźnie i nie omieszka wspomnieć jak dobrze r*chasz...
- Przypadkiem streemuj to na swój TV zlokalizowany na przeciw wigilijnego stołu gdzie siedzi cała rodzina...
- Usłysz od teścia "No to ch*j z dzisiejszego picia..."

Chrzest w drugi dzień świąt...

Piesgrzybiarz

2017-12-26, 17:26
Z tekstu wynika jasno ze chrzest w drugi dzień świąt to znaczy ze dzieciak urodził się niedawno. A po porodzie baba ma rzadko kiedy ochotę na rypanko, ja po tym jak żona urodziła pierwsze dziecko nie uskuteczniałem ruchów frykcyjnych przez pięć miesięcy tydzień i trzy dni (z ostatnim trymestrem ciąży licząc to prawie 9 miesięcy) bo młody odziedziczył łeb po mnie i trochę tatara mamie z piczy poczynił, trzepałem jak pojeb (dziękuje wszystkim "kolega pytał") ale wiernym pozostałem. Reasumując jeżeli to autentyk to bohater opowiastki to p*zda i k***iarz a nie mężczyzna. I niech mi k***a dzieci sadolowe nie pie**olą ze trzeba por*chać - czasem zasady są bardziej istotne.

luzik

2018-01-02, 21:35
Rebeliant_ZPF
Ale ty chłopie pie**olisz...
Takie czasy,najwieksi kłamcy Tobą rządzą,mniejsze świnie,ktore wymacały właśnie ministrantów wpychają Ci opłatek do ryja podczas komuni,gnoje z Twojego otoczenia mówiący Ci cześć tak naprawdę życzą byś zdechł i się zaśmierdział....
Przyżeczenie powiadasz haha ch*ja sobie nim posmaruj kretynie.I skończ prawić PLZ… :)