18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęśliwa pani na zakupach

ramzei • 2013-04-27, 10:53
Z opisu: "Facet nagrywa swoją naćpaną dziewczyne (jest po metaamfetaminie) w Wall-Mart'cie". I jeszcze ten tekst do dziecka: "Dlaczego nie powinno się brać narkotyków".

kustoszpan

2013-04-27, 11:07
Dobry sposób w sumie.
Podać swojej kobicie metaamfę przed wyjściem na wspólne zakupy i masz z głowy to nudne łażenie między półkami i oglądanie "co jeszcze trzeba kupić", tytlko myk,myk i do kasy. :)

scorpicorn

2013-04-27, 11:54
Od razu metaamfetamina, ona po prostu tańczy

macius3553

2013-04-27, 12:59
Trzeba to inaczej skomentowac ???? czemu nie biore duzego wozka do zakupow ? zobaczcie zasmi dziecko wsadza z butami do wozka , potem kazdy z nas bierze wuzek po tym dziecku i laduje jedzenie do wuzka , a ile bakteri i inego syfu z bucikow potencjalnego dziedzka w kazdym miescie kazym supermarkecie ile dzieci jezdzi z butami w przedziale na zakupy , maja wozki ciedzaka dla dzieci , ale nie latwiej wsadzic butami do wozka

kustoszpan

2013-04-27, 13:41
macius3553 napisał/a:

zasmi wuzek wuzka bakteri dziedzka kazym ciedzaka



Trafna uwaga. :trzesieee:

lynks

2013-04-27, 14:25
Chciałbym ja zobaczyć przy kasie samoobslugowej :)

CzaszekGocz

2013-04-27, 16:27

papiez

2013-04-27, 16:58
@macius3553
Maciuś, nie wygłupiaj się tylko idź po Bożenkę

ch...........07

2013-04-27, 17:00
To przykre, że ludzie muszą brać narkotyki, by cieszyć się z życia... są rodziną, mają dziecko, a nie widzą w tym szczęścia. Ciekawe co myśli ten facet? ;/

Numernabis

2013-04-27, 17:05
@up
Bez powodu tego nie nagrywa.

Escalade

2013-04-27, 17:12
macius3553 napisał/a:

Trzeba to inaczej skomentowac ???? czemu nie biore duzego wozka do zakupow ? zobaczcie zasmi dziecko wsadza z butami do wozka , potem kazdy z nas bierze wuzek po tym dziecku i laduje jedzenie do wuzka , a ile bakteri i inego syfu z bucikow potencjalnego dziedzka w kazdym miescie kazym supermarkecie ile dzieci jezdzi z butami w przedziale na zakupy , maja wozki ciedzaka dla dzieci , ale nie latwiej wsadzic butami do wozka



A ja myślałem, że to dlatego że to twoja matka robi zakupy bo ty jesteś w podstawówce...

A teraz dla formalności - jedzenie jest zawsze paczkowane, no chyba że ktoś rozwala folie i wszystko wsypuje do środka mieszając. Nie wiem jak ty ale ja jem tylko zawartość opakowanie wywalam.
A poza tym więcej zarazków i bakterii mamy na telefonach i pieniądzach niż na butach więc...

Missiekk

2013-04-27, 17:30
Nie żebym był specjalistą , ale po meta-amfetaminie ludzi się raczej tak nie zachowują. Ona chyba po prostu jest popie**olona , a on sobie żartuje z tymi narkotykami na początku..

qrczaksmp

2013-04-27, 17:58
- Dzień dobry, przepraszam czy Pana kobieta jest popie**olona?
- nie nie, jest tylko po metaamfetaminie
- ah rozumiem, do widzenia

zielak300

2013-04-27, 17:59
macius3553 napisał/a:

Trzeba to inaczej skomentowac ???? czemu nie biore duzego wozka do zakupow ? zobaczcie zasmi dziecko wsadza z butami do wozka , potem kazdy z nas bierze wuzek po tym dziecku i laduje jedzenie do wuzka , a ile bakteri i inego syfu z bucikow potencjalnego dziedzka w kazdym miescie kazym supermarkecie ile dzieci jezdzi z butami w przedziale na zakupy , maja wozki ciedzaka dla dzieci , ale nie latwiej wsadzic butami do wozka



Dziadek k***a...

Nie wiem czy miałeś okazję być kiedyś w super markecie, ale produkty które możesz tam znaleźć generalnie mają opakowania.

Dixon

2013-04-27, 18:31
Fejk ale fajny :D