18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szczęście w nieszczęściu

xtz171 • 2016-02-05, 12:36
Cytat:

W stolicy Niemiec grupa muzułmańskich migrantów zorganizowała „polowanie” na homoseksualistów. Napastnicy ścigali swoje ofiary i bili je pasami.

Na nagraniu widać dwie osoby ścigane przez grupę agresywnych napastników, bijących swoje ofiary pasami. Do zdarzenia doszło trzy tygodnie temu w rejonie placu Kottbuser Tor w Berlinie. Ofiarami byli dwaj homoseksualiści, zaś napastnicy – jak opisują niemieckie media – „mówili po arabsku”. Na nagraniu słychać krzyki atakowanych.

Według niemieckiej gazety “Tagesspiegel”, w ostatnich miesiącach dochodzi do eskalacji sytuacji w rejonie placu. Niemal codziennie dochodzi tam do napaści na przechodniów. Są oni okradani, zaś kobiety są celem napadów na tle seksualnym – napastnicy obmacują je, a nawet uderzają. Ofiary bronią się m.in. przy użyciu gazu pieprzowego.

Według jednego z niemieckich portali, osoba komentująca nagranie mówi po turecku i mówi o Arabach, którzy mieli zorganizować “polowanie na gejów”. Wskazuje to, że napastnicy to migranci.




Kogo w takiej sytuacji poprą lewaki :lol:

artykuł z kresy.pl

jak było to wybaczcie i do pieca

support3

2016-02-05, 23:56
Co za j***na swołocz z gazem na biednych uchodźców merkelowa powinna zabronić używania gazu i w ogóle obrony przed imigrantami w końcu to tacy biedni "ludzie" uciekający przed wojną :hitler:

saf62

2016-02-06, 00:04
ja jestem pedałem ... Nie jakimś zjebem LGBT czy inne gówno ... zwyczajny pedał i tyle i obiecuje, ze pierwsze co zrobie wiodząc islamiste przypie**alajcego sie do kultury wyciągne SOCZYSTE WNIOSKI jakie popamięta na długo ...


wybaczcie moj afekt ale troche sie wk***iam czasem ;)

JESTEM GEJEM, PEDAŁEM... i otwarcie mówię, że wolę aby oni zostali u siebie bo nie ręczę.

To, ze kilku debili wypowiada się w imieniu wiekszości nie znaczy, ze pedały chcą muslimów.

Człowieku ... wiesz ilu pedałów będzie stało w pierwszym szeregu by ich gonić?

To, ze jakieś zjeby lgbt gówno psują pedałom opinie nie znaczy, ze my tak myślimy.



lapps napisał/a:



pokaz jednego geja, ktory otwarcie mowi, ze nie powinnismy przyjmowac uchodzcow, to pogadamy

jasne, ze za fale imigracyjna sa odpowiedzialni zydzi typu george soros, barbara spectre, adam michnik itd. ale gdyby nie mieli wyborcow w postaci gejow, lesbijek, feministek i innych niedojebow, to by problemu nie bylo. takze poki ktos z ww srodowisk jest krzywdzony przez biednych uchodzcow, nalezy to olac, bo inaczej sie pedaly nic nie naucza


Jedrass

2016-02-06, 00:18
Niech kraje postępu pochłonie islamska pożoga .Bedzie sporo terenu do podbijania i wyzwalania;).czuć w tym interes ;d

Prescot

2016-02-06, 00:47
Ci ludzie nie tylko mają intencje zniszczenia naszej cywilizacji (nie twierdzę, że pedaly sa jej częścią) ale także mają czas na to, bo są na zasiłku, nie pracują i jak widac mają w ch*j czasu na takie rozrywki :-?

robur69

2016-02-06, 00:57
@zielsko

jakie mieszane uczucia??? gay do Ciebie nie podbije, a te gowna
niedlogo zaczna nas w pien wycinac!!!!

Soki

2016-02-06, 01:00
U nas jakby 5-ciu ciapatych wylazłoby na 2-ch to by polała by się krew, że o nokautach już nie wspomnę

PanJacekPierwszy

2016-02-06, 01:25
Saf62 pierwszy raz postawiłem piwo tfu dałem pedałowi :-D

Fragless

2016-02-06, 02:03
Ostatnio w Birmingham dostałem jakąś lewacką ulotkę z zaproszeniem na jakiś "event" przciw rasizmowi, homofobii i islamofobii. Trochę mnie to rozbawiło, bo ciapaki zaczęły szukać schronienia pod tęczową flagą, a jak wiadomo w krajach islamskich pederastów zaprasza się na darmowy skok bungee bez liny.

Z dwojga złego wole chyba już tych homosiów. Przynajmniej nie biegają z maczetami po ulicy i nie siedzą na socjalu.

remasas

2016-02-06, 02:49
Gdzie ten pajac laola? Wszędzie się udziela a przy takich tematach milczy.

parolpl

2016-02-06, 09:20
Ci emigranci nie są wcale głupi (tzn są); atakują tylko przechodniów, czyli tych, kogo politycy mają w dupie. Pewnie by i mogli atakować to ścierwo polityczne, ale wtedy prawdopodobnie przychylność by się skończyła i prawdopodobnie zostaliby wypie**oleni z kraju. Chociaż...

kane84

2016-02-06, 10:02
To są nasze pedzie i tylko my mamy prawo ich prześladować.

pEnduzul

2016-02-06, 11:08
Za ciapactwo niema piwa.

patryk2333

2016-02-06, 11:32
j***ne zwierzęta, ciapaci w sumie też...

Kaprys

2016-02-06, 11:47
Postawiłem piwo pedałowi. Chyba pierwszy raz. Bo w ch*j piw postawiłem, a ilu pedałom to nie wiem. Generalnie: nie ma to jak lasia gałę ojebie czy jej amunicję załadować. Geje tego nie wiedzą, bo nawet ostatnia locha im nie dała. Ale co do tematu, zapie**olę każdego muslima w miarę moich sił. Za Polskę.

Co do równowagi. Zaj***łbym 75% kolegom z pracy. Pozostałe 25% byłby jakiś problem. Ale oni wszyscy, muslima by zaj***li, jak by groziło coś rodzinie. To tak przy pogaduchach na palarni.

Fork

2016-02-06, 15:45
to ja juz wole zeby pedaly ladowaly sie w tupe niz te j***ne scierwo tykalo kobiety