18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściU

Areczos • 2015-10-26, 22:47
Dostał szansę na przeżycie.
W zamian za to musi odpokutować.

CichaWoda

2015-10-26, 23:27
tam jeden dobiera się do jego skutera już

mylove

2015-10-27, 00:17
motop*zda 3 2 1
:amused:

kolega335

2015-10-27, 00:31
Czy na początku ktoś mówi 'Karma, karma była'? Jak tak to musiał zasłużyć, karma działa.

MaratHS

2015-10-27, 10:02
Tylko żeby ta naczepa nie ruszyła do przodu, nie dość, że ma złamaną miednicę to jeszcze będzie miał zmiażdżone jądra :D

sirapacz

2015-10-27, 12:48
nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?

Rysiek Lubicz

2015-10-27, 15:03
Ja się pytam czemu on bez kasku jeździł?

NafazowanyKoleś

2015-10-27, 18:00
sirapacz napisał/a:

nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?




Po języku wnioskuję że to jakiś pludracki kraj, więc obstawiam, że albo lewarka nie było bo ktoś zaj***ł, albo wszyscy zebrani byli debilami. Jedno z dwóch.

Srg_MM

2015-10-27, 18:00
Cytat:

nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?




Bo to ciapate tego nie ogarniesz ;-)

Insaner

2015-10-27, 18:38
sirapacz napisał/a:

nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?



Bo co miało być zmiażdżone, to już jest. Bez lekarzy w pobliżu takich rzeczy się nie powinno robić. Po podniesieniu być może odblokowałaby się w tej chwili uciśnięta część naczyń krwionośnych. Skrzepy, powietrze lub inne brudy popłynęłyby prosto do serca i zabiłyby delikwenta przed przyjazdem karetki. Ewentualnie po prostu by się wykrwawił.

albazsanagycjib

2015-10-27, 20:52
ch*j tam, czekają z wyciągnięciem typa na drogówkę.

pedrosam

2015-10-27, 21:03
Ja tam bym powietrze z koła spuścił, ciężar osi oparł by się na pozostałych kołach i wyciągnął bym delikwenta. Ale można też ciągnąć za ręce i sprawdzić co się stanie ;D

ka...........91

2015-10-27, 21:54
Cytat:

Bo co miało być zmiażdżone, to już jest. Bez lekarzy w pobliżu takich rzeczy się nie powinno robić. Po podniesieniu być może odblokowałaby się w tej chwili uciśnięta część naczyń krwionośnych. Skrzepy, powietrze lub inne brudy popłynęłyby prosto do serca i zabiłyby delikwenta przed przyjazdem karetki. Ewentualnie po prostu by się wykrwawił.



No i co Ci lekarze by na miejscu zrobili? Operacje? h*ja.
2 dobrych Ratowników Medycznych jest w stanie zabezpieczyć takiego delikwenta do transportu.

Nexiv

2015-10-28, 00:42
Karamba - a widzisz tam tych ratowników medycznych? Nie? Ja też nie.