18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście motopizdeczki

phrontch • 2018-12-05, 07:29
Tym razem motocyklista może mówić o wyjątkowym szczęściu, ale gacie do wymiany


Cz...........as

2018-12-05, 07:32
Zaczęli wyprzedzać w tym samym momencie, jak by motór nie zapie**alał 2 razy szybciej to by nie było niebezpiecznej sytuacji.

Wiewór

2018-12-05, 08:16
I tak go zobaczymy na hardzie. Co się odwlecze to nie uciecze.

JebaćLudzi

2018-12-05, 08:23
No i niestety nie wyszło

Dokładnie tak jak napisał AyCaramba,a później motop*zda będzie się bulwersowac,że auto zajechało mu drogę.Poźniej zdziwieni,że są zwani "motop*zdami"

a2711817

2018-12-05, 09:38
AyCaramba napisał/a:

Zaczęli wyprzedzać w tym samym momencie, jak by motór nie zapie**alał 2 razy szybciej to by nie było niebezpiecznej sytuacji.


Trzeba zmienić prawo - należy kierowcom kategorycznie zakazać patrzenia przed siebie oraz wprowadzić nakaz ciągłego patrzenia w lusterka - zupełnie jak we francuskich czołgach.


Lobo24

2018-12-05, 12:16
Motocyklista ze zdziwieniem odkrył, że ma podgrzewane siedzenie...
:sraczka:

Szegerege12

2018-12-05, 16:43
Sam jesteś p*zda, akurat ten pokazał skila

Essent

2018-12-05, 17:43
I jeszcze pie**olony ma pretensje, że go nie widział :shock:
Trudno zobaczyć światełko w małym lusterku zapie**alające 170km/h :homer:

MotoPirat

2018-12-05, 19:18
AyCaramba napisał/a:

Zaczęli wyprzedzać w tym samym momencie, jak by motór nie zapie**alał 2 razy szybciej to by nie było niebezpiecznej sytuacji.



Z tą kolejnością wyprzedzania to jesteś tak spostrzegawczy, jak kierownik auta, który boi się patrzeć w lustro, bo jest tak brzydki jak sztuka współczesna.

JebaćLudzi

2018-12-05, 19:37
Szegerege12 napisał/a:

Sam jesteś p*zda, akurat ten pokazał skila



No chyba ty :idzwch*j:

adamus0684

2018-12-05, 23:43
pie**olety z tymi motocyklistami. Prawda jest taka - każdy uczestnik ruchu na drodze ma te same prawa. Nawet k***a pan Stasiu popylając na drodze na swoim Wigry. Wiec k***a, przekochani, najwspanialsi, najcudowniejsi, mega „wyskillowani” motocykliści prośba do Was - NIE OBSRAJTA SIĘ. Dlatego, że Wam się chce tak popieralać na tych „koziołkach” nie oznacza, że ja na dwupasmówce mam zjeżdżać tworząc Wam miejsce a jednocześnie stwarzając zagrożenie niebezpiecznie zjeżdżając do krawędzi pasa czy tez na pobocze. Obowiązują Was te same prawa i przepisy co kierowców samochodów itd. Mam patrzeć w lusterka? Może najlepiej jednym okien do przodu a drugie przykleję na tył głowy najlepiej! Nie zapie**alajta 200km/h bo dla kierowcy auta w jednym momencie może Cię tam nie być a po chwili - dosłownie - nagle nie wiadomo skąd się pojawia motor na zderzaku. Posiadanie prawka kat A nie zwalnia Was z myślenia!!! Przepisy dla wszystkich są te same. Nie musicie się na chama wsrywać na światłach pomiędzy autami chama na sam początek peletonu tylko po to by zyskać 3min! Ale żeby nie było - sam posiadam piękny motocykl Honda goldwing se 1500. I naprawdemożna czerpać przyjemność z jazdy nie będąc motop*zdą.
Pokój. ✌

ZajętyPelikan

2018-12-06, 01:08
@up.

Też swego czasu posiadałem motocykl. I powiem jedno co innego wyjeżdżać na przód peletonu przed światłami gdy mamy miejsce, a co innego robić przegazówki aby ktoś nas przepuścił. Skoro jest miejsce, to dlaczego by tego nie zrobić...

Nie wiem jaki spora część kierowców ma problem, bo dla mnie nie problem jest podejchać do krawędzi pasa ruchu, jak chce zapie**alać to niech sobie zapie**ala na tym "koziołku". Natomiast zapewne i Tobie adamus0684 niejednokrotnie ktoś specjalnie zajechał drogę... Mi się takie sytuację zdarzały 2-3 razy na tydzień..., nie nie zapie**alałem.

Niektórzy ludzie mają problem, że innych stać na nowy motocykl, coś w stylu "dobrze, że go okradli, na biednego nie trafiło".

mateuszsadoltzr

2018-12-06, 01:17
Ewidentna wina kierowcy, przecież motocyklista jechał przepisowe 250km/h , jak tamten mógł go nie zauważyć?!

philiphser

2018-12-06, 08:08
Niestety jak sie zapierdziela to tak jest. Sam mam obawy jak wyprzedzam sznurek aut dlatego robie to duzo wolniej aby kazdy z kierowców mogl mnie zobaczyc i uslyszec na pelnym przelocie.

forrest990

2018-12-06, 10:03
Kierowca pedał nie zauważył prawidłowo jadącego uczestnika drogi.