18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczepienie w Tajlandii

Jesse.Pinkman • 2021-11-03, 14:32
Organizm tego pana bardzo kiepsko zareagował na szczepionkę.

Mzimu

2021-11-03, 16:45
sothis napisał/a:

To ja, jako ruski troll powiem tylko, że znajomi lekarze z marszu się zaszczepili. I jakkolwiek lekarz to nie super wszystkowiedząca wyrocznia, to jednak te kilkanaście lat uczelni i dokształcania powoduje, że może mieć wiedzę chociaż zbliżona do osób czytających na sraczu teorie spiskowe i mimo oczywistej przewagi samouków kiblowych, jednak i lekarzy warto posłuchać.



A ci lekarze jakie mają pojęcie? Chirurg, dentysta i dermatolog - wszyscy spece od szczepionek. Bo coś tam na studiach mieli. No i wiadomo, że trzeba być lekarzem, żeby posiąść wiedzę o chemii wstrzykiwanej pod skórę. Inaczej ni ch*ja, nie można niczego się dowiedzieć. Żal mi cie chłopie.

dadar123

2021-11-03, 17:01
plastic napisał/a:

jest juz komentarz od wiewor - plankton z wyborczej do babrania sie w komentarze. czekamy jeszcze na jego kolehe pazuzu.
wyobrazacie sobie, ze te k***skie gadzinowki wysylaja tu swoich idiotow do promowania swojej linii retorycznej, jak np. obrona szczepionek, atakowanie KK oraz wszystkgo innego, co bezposrednio lub posrednio zagraza interesom zydokomuny? na sadolu, k***a ^^ poj***ne czasy, a ludzkie k***y wciaz takie same jak byly.



Czyli piśdzielce i Gazeta Wyborcze w jednym idą szeregu. Brawo, sojusz robotniczo-chłopski trwa w najlepsze!

pazuzu

2021-11-03, 17:16
plastic napisał/a:

jest juz komentarz od wiewor - plankton z wyborczej do babrania sie w komentarze. czekamy jeszcze na jego kolehe pazuzu.
wyobrazacie sobie, ze te k***skie gadzinowki wysylaja tu swoich idiotow do promowania swojej linii retorycznej, jak np. obrona szczepionek, atakowanie KK oraz wszystkgo innego, co bezposrednio lub posrednio zagraza interesom zydokomuny? na sadolu, k***a ^^ poj***ne czasy, a ludzkie k***y wciaz takie same jak byly.



O pojawił się troll z Kremla :-)
Skoro mówisz że jestem z wyborczej to znaczy że Ty jesteś z tvp i t trwam, z dwojga złego wolę swoją "stronę"

Juzef_Rzelazin

2021-11-03, 17:50
Podobają mi sie powyższe przepychanki. Jeden mądrzejszy od drugiego. Do kościoła, to nie ale kwestia szczepień -kwestią wiary. Ja bym to inaczej rozwiązał. Wiadomo, że szczepienie chroni przed ciężkim przebiegiem i zachorowaniem, bo są już na to badania - oparte na statystyce a nie słyszeniu od kumpla, nie na "podobno", nie na wydaje mi się. Państwo zapewnia szczepionkę za darmo. Wystarczy zapisac się i ruszyć do punktu szczepień. I teraz sedno: nigdy nie będę za przymusem szczepień, natomiast - skoro państwo gwarantuje szczepienie za darmo, każdy obywatel powinien mieć określony czas na przyjecie szczepionki - powiedzmy miesiąc. Po tym czasie ponosi pełny koszt potencjalnej hospitalizacji w przypadku ciezkiego przebiegu jesli soe nie zaszczepi. Potraktowałbym to jak biznes. Jako państwo kupuję szczepionkę, żeby zaoszczędzić pieniądze. Myślę, że rachunek na kilkadziesiąt /set tysięcy wleczyłby bojowników o wolność z antyszczepionizmu w kilka sekund. Niech ludzie w tym kraju zaczną w końcu ponosić odpowiedzialność za własne zdrowie i życie

Wiewór

2021-11-03, 18:07
plastic napisał/a:

jest juz komentarz od wiewor - plankton z wyborczej do babrania sie w komentarze. czekamy jeszcze na jego kolehe pazuzu.
wyobrazacie sobie, ze te k***skie gadzinowki wysylaja tu swoich idiotow do promowania swojej linii retorycznej, jak np. obrona szczepionek, atakowanie KK oraz wszystkgo innego, co bezposrednio lub posrednio zagraza interesom zydokomuny? na sadolu, k***a ^^ poj***ne czasy, a ludzkie k***y wciaz takie same jak byly.



No tak kolejny spiseg lewaków. Wiewiór nie zgadza się z foliarzami to oczywiste że musi być z wyborczej.
Prawda jest trochę mniej skomplikowana. Wiewiór pochodzi z rodziny intelektualistów w której 3/4 to utytułowani lekarze więc wiedzę czerpie od naukowców a nie foliarzy i innych analfabetów.

:lol:

Co do kościoła to każdy kto chociaż trochę interesowal się historia wie, że kościół to wróg Polski od zarania dziejów. Organizacja równie wroga nam co Rosja.
Ciężko zliczyć ile razy kk nas zdradzał. Śmieszy mnie że ktoś uwaza się za patriotę i broni kościoła

:mrgreen:

RoboCat

2021-11-03, 18:12
ja tego nie rozumiem - jestes zaszczepiony? to czego sie boisz, ja sie z rana w reku nie boje grzebac w ziemi innych chorob na ktore jestem szczepiony tez nie. Wiec po h*ja ci szczepionkowcy sie tak boja. Chcesz szczep sie innych zostaw w spokoju. Ale szczepionkowcy to ten sam typ co za bardzo religijni ludzie, jak sa w grupie to beda zmuszac do swojego. Pamietajcie ze Kopernik tez byl w swoich czasach foliarzem... a co do lekarzy - to sa sprzedajne k***y ktore juz nie lecza.

TytanowyRosomak

2021-11-03, 18:24
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Podobają mi sie powyższe przepychanki. Jeden mądrzejszy od drugiego. Do kościoła, to nie ale kwestia szczepień -kwestią wiary. Ja bym to inaczej rozwiązał. Wiadomo, że szczepienie chroni przed ciężkim przebiegiem i zachorowaniem, bo są już na to badania - oparte na statystyce a nie słyszeniu od kumpla, nie na "podobno", nie na wydaje mi się. Państwo zapewnia szczepionkę za darmo. Wystarczy zapisac się i ruszyć do punktu szczepień. I teraz sedno: nigdy nie będę za przymusem szczepień, natomiast - skoro państwo gwarantuje szczepienie za darmo, każdy obywatel powinien mieć określony czas na przyjecie szczepionki - powiedzmy miesiąc. Po tym czasie ponosi pełny koszt potencjalnej hospitalizacji w przypadku ciezkiego przebiegu jesli soe nie zaszczepi. Potraktowałbym to jak biznes. Jako państwo kupuję szczepionkę, żeby zaoszczędzić pieniądze. Myślę, że rachunek na kilkadziesiąt /set tysięcy wleczyłby bojowników o wolność z antyszczepionizmu w kilka sekund. Niech ludzie w tym kraju zaczną w końcu ponosić odpowiedzialność za własne zdrowie i życie



Tłuste k***y są większym obciążeniem dla służby zdrowia, gdyby pie**olili w tv ze dziś zawału dostało tylu i tylu a zdechło tyle i tyle to może by z tej dodatkowej porcji frytek k***a jedna z drugą by zrezygnowała. A nie czekaj, ty jebnięty jesteś :P Po to płacę składki by i tak k***a prywatnie do lekarza chodzić bo pełno tłustych śmieci meneli i innego gówna w poczekalniach.


tdoberman

2021-11-03, 18:44
Wepss napisał/a:

Debil przy szczepieniu wypełnia czy nie jest na nic uczulony. Przemilczał, że jest. I się zdziwił.



a od kiedy to ktoś nie jest szczepiony jak jest na coś uczulony? :D podjeżdżasz samochodem, wypinasz j***ny rękaw i idzie kłucie.

Manolito666

2021-11-03, 18:46
sothis napisał/a:

To ja, jako ruski troll powiem tylko, że znajomi lekarze z marszu się zaszczepili. I jakkolwiek lekarz to nie super wszystkowiedząca wyrocznia, to jednak te kilkanaście lat uczelni i dokształcania powoduje, że może mieć wiedzę chociaż zbliżona do osób czytających na sraczu teorie spiskowe i mimo oczywistej przewagi samouków kiblowych, jednak i lekarzy warto posłuchać.



Też znam takich lekarzy którzy się wyszczepili. Tylko że oni mają trochę większe możliwości i trochę więcej pod kopułą niż covidioci. Żeby otrzymać glejt i żeby j***ny sanepid nie zamykał im biznesów, wyszczepili się, ale do kibla, a nie tak jak covidioci pod własną skórę.

Juzwa

2021-11-03, 18:51
Halman napisał/a:

"bóg dał, bóg zabrał" powie szczepionkowiec...



A co powie antyszczepionkowiec geniuszu?

zakooo

2021-11-03, 19:02
Nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem szczepień, każdy ma swój rozum i robi co chce... (osobiście się nie szczepie)
Ale film powyżej nie ma nic wspólnego ze szczepieniem to zwykły atak padaczki a ludzie to będą rozdmuchiwać teraz, że to niby skutki uboczne szczepienia

pazuzu

2021-11-03, 19:15
RoboCat napisał/a:

ja tego nie rozumiem - jestes zaszczepiony? to czego sie boisz, ja sie z rana w reku nie boje grzebac w ziemi innych chorob na ktore jestem szczepiony tez nie. Wiec po h*ja ci szczepionkowcy sie tak boja. Chcesz szczep sie innych zostaw w spokoju. Ale szczepionkowcy to ten sam typ co za bardzo religijni ludzie, jak sa w grupie to beda zmuszac do swojego. Pamietajcie ze Kopernik tez byl w swoich czasach foliarzem... a co do lekarzy - to sa sprzedajne k***y ktore juz nie lecza.



Chyba nie rozumiesz jak działają wirusy. Chodzi o to że każda niezaszczeoiona osoba ma większą szansę zachorowania i przebieg choroby jest dłuższy a co za tym idzie jest potencjalnym rezerwuarem do mutacji wirusa. A im bardziej wirus mutuje (a już mamy dziesiątki o ile nie setki tysięcy mutacji) tym większa szansa że powstanie mutacja niebezpieczna dla nas czyli wirus będzie bardziej zjadliwy czy przenosil się jeszcze łatwiej. Już teraz są wirusy hendra, nipah czy ebola które są bardzo śmiertelne ale póki co nie powstała mutacja która by sprawiła że zakażenie będą łatwiejsze i dzięki temu jeszcze żyjemy.

A co do Kopernika to chyba rozumiesz odwrotnie to właśnie kk był tym foliarzem który negował naukę

leszczyq

2021-11-03, 19:24
zwykły napad padaczki nie mający związku ze szczepieniem, ale parówy będą sobie w wmawiać że to po szczepieniu.

eMeSiNo25

2021-11-03, 19:59
Padaczka i tyle, współczucia dla pana z powodu tej choroby :-?

polakwrocek

2021-11-03, 19:59
Bo przecież nikt z padaczka nie poszedł się szczepić na całej planecie prawda ?