18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczeniaczek

HackerAGD • 2021-01-31, 23:01
Suka karmi młode


twentyfree

2021-02-01, 10:27
mygyry napisał/a:

Trochę podrośnie to się jej odwdzięczy...
Założę się, że spora część kociarzy i psiarzy mająca zwierzęta w domu dopuściła się aktów zoofili temu im tak odpie**ala jak coś na kiciusia czy pieska się powie.


Jaki ty k***a glupi jesteś... rownie dobrze możesz powiedzieć, że 90% ludzi posiadających dzieci dopuściło się na nich pedofilii, ale rozumiem, ze mowisz z własnego doświadczenia

Rutik

2021-02-01, 11:05
petru23 napisał/a:

a jaka to zoofilia? Cycek jest do karmienia a i laktację trzeba pobudzać. Z drugiej strony jak cycka chce rozerwać to baba każdego sposobu się chwyci aby odciągnąć mleko.
Znajdziecie sobie baby takie prawdziwe, które wam dzieci urodzą to inaczej będziecie na świat parzeć



Ty poj***ny jesteś czy ludzi chcesz przekonac że to normalne? Jest coś takiego jak pompka do odciągania pokarmu. Nie trzeba do tego zwierząt angażować.

suchy08021990

2021-02-01, 13:17
Stockshark napisał/a:

Za ktoregos króla polskiego Chrobrego Śmiałego czy innego Mieszka była taka kara. Małżonkom rycerzy, ktore nie dochowaly wierności mezom podczas ich wypraw wojennych od piersi odejmowano noworodki a przystawiano szczeniaki do karmienia jak na suke przystalo. Moze ten stary polski zwyczaj przetrwal w innych czesciach globu?




U mnie w szkole nauczyciel mówił to samo. Różnica polega na tym że jeszcze 100 lat temu ludzie mieli coś takiego jak wstyd. Dziś w naszej postępowej Polsce niejednokrotnie bardziej zwraca się uwagę na zwierzę niz ludzka krzywdę.
A no i Cycka ma całkiem spoko

BigBertha

2021-02-01, 13:26
Jak szczeniak podrośnie, to ona będzie mu mleko wysysała...

suchy80

2021-02-01, 13:35
Chcę wojnę żeby takie sp***oliny zginęły. Ten świat musi jebnąć.

fabiothethird

2021-02-01, 14:33
Potem do cyca dorwie sie jej stary albo dzieciak i się dziwią że jakieś wirusy od nietoperzy łapią. Takie nadmierne zatarcie granicy pomiędzy zwięrzętami a ludźmi to nic dobrego

osi50

2021-02-01, 17:41
Stockshark napisał/a:

Za ktoregos króla polskiego Chrobrego Śmiałego czy innego Mieszka była taka kara. Małżonkom rycerzy, ktore nie dochowaly wierności mezom podczas ich wypraw wojennych od piersi odejmowano noworodki a przystawiano szczeniaki do karmienia jak na suke przystalo. Moze ten stary polski zwyczaj przetrwal w innych czesciach globu?



Mi dziadek kolegi opowiadał jak były zabawy i złapali kogoś z obcej wsi to przywiązywali go do drzewa i dawali cielakowi doić jego małego. Podobno masakryczne przeżycie.

outsidethebox86

2021-02-01, 20:10
petru23 napisał/a:

a jaka to zoofilia? Cycek jest do karmienia a i laktację trzeba pobudzać. Z drugiej strony jak cycka chce rozerwać to baba każdego sposobu się chwyci aby odciągnąć mleko.
Znajdziecie sobie baby takie prawdziwe, które wam dzieci urodzą to inaczej będziecie na świat parzeć



Cycek kobiety jest do karmienia dzieci, a nie szczeniąt, laktację można pobudzić herbatami ziołowymi, a nadmiar mleka sam wypływa, jeśli kobieta nie ma stanu zapalnego piersi.

W życiu by mi do głowy nie przyszło, że baba może karmić cyckiem psa... No ale sadol potrafi jeszcze zaskoczyć.