18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bekazludzi

2020-09-15, 22:18
Do outlasta by się przydala

T3RMINATOR

2020-09-15, 22:42
Ładnie to tak się z kogoś śmiać!?




No pewnie że tak :D

cavern69

2020-09-15, 22:45
Musi o siebie bardziej dbać, bo kiepsko wygląda jak na 24 latkę.

krzxsiek

2020-09-15, 23:12
No Gollum jak nic. Za Golluma leci piwo :D

Marek_0485_pol

2020-09-15, 23:27
Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy k***y które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypie**alać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. ch*j wam w dupy cwe*e.

mac_nikolaj

2020-09-16, 02:13
Marek_0485_pol napisał/a:

Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy k***y które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypie**alać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. ch*j wam w dupy cwe*e.



No to masz przykład ostatniego etapu takiej załamki emocjonalnej. Chcesz takich ludzi widywać na ulicach? A może to ta twoja pie**olona marna robota za pare groszy ją tak wykończyła?
:lol:

Cz...........as

2020-09-16, 05:39
Marek_0485_pol napisał/a:

Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy k***y które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypie**alać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. ch*j wam w dupy cwe*e.



Pfff Dokładasz jakieś niestworzone historie do zykłego ćpuna. Każdy ma jakieś problemy, ludzie tracą rodziców, dzieci, drugą połówkę. Zazwyczaj każdy się w takim momencie załamuje,. Ale po czasie żałoby, normalna osoba idzie dalej bo takie zj***ne jest życie. To na zdjęciu to pasożyt, a pewnie największym problemem jest brak kolejnego strzału.

luja27

2020-09-16, 07:00
Też chcę tego troszkę :mrgreen:

C0C0JUMBO

2020-09-16, 07:28
Marek_0485_pol napisał/a:

Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy k***y które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypie**alać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. ch*j wam w dupy cwe*e.



Nie zesraj się ćpanie

:mrgreen:

silwerbalk

2020-09-16, 08:48
Takim to za darmo jako prezydent dawał bym ćpanie co tam wolą mefedron kompot albo krokodyla..... ch*j już i tak mu nie pomożesz a można takim pomóc już tylko wyłączyć światło.... :-/

Ziomee22

2020-09-16, 11:05
j***ne zombiaki

eupeosiemczy

2020-09-18, 18:39
Gość w tle już nie może...
Załamka.
A do domu jeszcze tyle przystanków.