18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczać mi się chce

~Angel • 2019-10-01, 19:42
a to tu się wysikam


ka...........xi

2019-10-01, 20:49
Jakby typek się nie wyj***ł, to by mu uciekł z powodzeniem, żenujące.

mianas

2019-10-01, 21:12
j***ny brogaty rurkowieć pewnie muslem... z ryja

Lukaszp19rt

2019-10-01, 21:39
Założę się że na mendach to musiał zlizywać. Ewentualnie pały poszły w ruch.

Barnellini

2019-10-01, 22:03
Nie jestem bynajmniej typem CHWDP, ale za nasikanie na radiowóz się jednak piwko należy :D

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-01, 22:39
Barnellini napisał/a:

Nie jestem bynajmniej typem CHWDP, ale za nasikanie na radiowóz się jednak piwko należy



Nie jestem superfanem policjantów, ale za nasikanie na radiowóz to na komendzie należy się wpie**ol...


muchozol89

2019-10-01, 23:51
hahaha prawie sie udało. Jakby umiał troche biegać... Jak można tak kroki pogubić


Sadolek89x

2019-10-02, 02:15
Nie wiem skąd ten hejt na policję ? Albo za mało znam życie albo z tego wyrosłem.

kris1978

2019-10-02, 08:12
fajniutka bląd-laleczka kręci sobie filmik

MotoPirat

2019-10-02, 17:16
Naj***ny w sztok to i tak daleko uciekł

Wiewór

2019-10-02, 18:49
Dla bym mu wybór. Albo wycierasz swoją koszulka i bluza albo dołek.

Barnellini

2019-10-02, 20:38
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie jestem superfanem policjantów, ale za nasikanie na radiowóz to na komendzie należy się wpie**ol...



Z tym twierdzeniem, też się zgadzam :) Niemniej jednak trzeba mieć niezłe poczucie humoru i być nieźle naj***nym, żeby obsikać radiowóz na oczach policjanta :D

A, że się później obskoczy wpie**ol na komisariacie to trzeba się z tym liczyć... chyba. Nie wiem nigdy nie sikałem na radiowóz.

Swoją drogą, w różnych krajach policja zatrzymywała mnie do kontroli wiele razy i pewnie często mogliby się do czegoś przyczepić, ale zawsze policjanci jeśli było się uprzejmym i pozytywnie nastawionym życzyli mi miłej podróży.
Jak się jest normalnym to policjanci są spoko :D

Ale mimo wszystko, za obsikanie radiowozu się piwko należy :amused:

pylaochos

2019-10-02, 21:19
Barnellini napisał/a:

Z tym twierdzeniem, też się zgadzam Niemniej jednak trzeba mieć niezłe poczucie humoru i być nieźle naj***nym, żeby obsikać radiowóz na oczach policjanta
A, że się później obskoczy wpie**ol na komisariacie to trzeba się z tym liczyć... chyba. Nie wiem nigdy nie sikałem na radiowóz.
Swoją drogą, w różnych krajach policja zatrzymywała mnie do kontroli wiele razy i pewnie często mogliby się do czegoś przyczepić, ale zawsze policjanci jeśli było się uprzejmym i pozytywnie nastawionym życzyli mi miłej podróży.
Jak się jest normalnym to policjanci są spoko
Ale mimo wszystko, za obsikanie radiowozu się piwko należy



No kurva, skąd wiesz, że gościu jest naj***ny? Może po prostu miał na tyle wyj***ne na pały w uk-landzie, żę waliło go to?
W końcu się musiał przed samicą pokazać.
Piwko się należy ale nie za szczanie na radiowóz, tylko za filmik.
pie**olone zwierzęta.

ZaSwojePiję

2019-10-02, 22:30
kris1978 napisał/a:

fajniutka bląd-laleczka kręci sobie filmik



Blond!!!!