18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szarpanina uchodźców w Berlinie z ochroną sklepu.

mechu09 • 2017-05-03, 23:49
Chłop złapany na kradzieży, nie mógł się wyrwać ochronie więc z pomocą przyszli kumple. :lol:






Ni...........ny

2017-05-04, 14:27
@lapps Dałnie, co ma nagranie wspólnego z uchodźcami ? multikulti czy lewactwem ? chciałem tylko zwrócić uwagę że patologia jaką widzimy na nagraniu jest powszechna, nie związana z narodowością, religią, czy jakimkolwiek światopoglądem, wbrew temu co takie niedorozwoje jak ty i tobie podobni obsrywający się w komentarzach "myślą"
Cytat:


kiedy ostatnio mielismy jakis zamach terrorystyczny?



Spokojnie, doczekasz się, i nie będzie to miało wiele wspólnego z imigracją ;-)
Cytat:


kiedy ostatnio nastolatki z Polski wrzucaly filmy w internet, ze boja sie z domu wychodzic bo sa zaczepiane i napadane i prosza zeby ktos cos z tym zrobil?



No tak, bo w Polsce nie ma patologii która zaczepia i napada ludzi ;-)
To jest takie trochę infantylne, zasłonie rączkami oczy, przestane widzieć problem więc problem zniknie :amused:

Pigwaranek

2017-05-04, 14:56
@up Widzisz roznice baranie, miedzy marginesem spoleczenstwa, jednym procentem patologii, ktora nie szanuje prawa w ogole, a obca kultura z bliskiego wschodu, stosujaca etyke sytuacyjna ( kochac braci owszem, ale tylko naszych, reszta to scierwo i mozna z nimi robic co sie chce)? Jesli nie, to palnij sobie w leb, zrobisz cos pozytecznego dla naszej cywilizacji.

sosikhehe

2017-05-04, 15:00
@Niezwyciężony
serio jesteś taki pie**olnięty czy tylko udajesz?
Jeśli się doczekamy to mam nadzieję że tylko ty padniesz jego ofiarą.

Ni...........ny

2017-05-04, 15:18
sosikhehe napisał/a:

@Niezwyciężony
serio jesteś taki pie**olnięty czy tylko udajesz?
Jeśli się doczekamy to mam nadzieję że tylko ty padniesz jego ofiarą.


Przecież nic sie nie stanie, obroni nas ONR, kibole, sebixy wyklęte i końskie zwisy jak ty, jesteśmy bezpieczni ;-)

@Pigwaranek widzę różnicę, szkoda ze ty nie widzisz że sytuacja na filmie to zwykła właśnie patologia

Cytat:

kochac braci owszem, ale tylko naszych, reszta to scierwo i mozna z nimi robic co sie chce



wygoogluj sobie hasło hipokryzja

lapps

2017-05-04, 15:19
Niezwyciężony napisał/a:

@lapps Dałnie, co ma nagranie wspólnego z uchodźcami ? multikulti czy lewactwem ? chciałem tylko zwrócić uwagę że patologia jaką widzimy na nagraniu jest powszechna, nie związana z narodowością, religią, czy jakimkolwiek światopoglądem, wbrew temu co takie niedorozwoje jak ty i tobie podobni obsrywający się w komentarzach "myślą"


Spokojnie, doczekasz się, i nie będzie to miało wiele wspólnego z imigracją ;-)


No tak, bo w Polsce nie ma patologii która zaczepia i napada ludzi ;-)
To jest takie trochę infantylne, zasłonie rączkami oczy, przestane widzieć problem więc problem zniknie :amused:



na nagraniu widzimy tylko solidarnosc muzlumanow i bezradnosc europejczykow...

patologia jaka jest na bliskim wschodzi i w afryce nie jest powszechna.
nie bardzo zdajesz sobie sprawe jakie tam maja klimaty, a okolo 70% imigrantow przybywajacych z terenow bliskiego wschodu i afryki sa ta mezczyzni. silni, zdrowi mezczyzni prawdopodobnie z jakis gangow czy grup zbrojnych. to co dla ciebie jest patologia u nich jest normalne, to co dla nich jest patologia to ci sie w glowie nie miesci.

jesli sie doczekam to na bank bedzie mialo

nie mowie, ze w Polsce nie ma patologii, tylko ze powinnismy zmniejszac patologie w kraju, a nie zwiekszac...
nie bez powodu w afryce i na bliskim wschodzie jest tyle wojen caly czas kazdy z kazdym. oni nie sa ofiarami tylko czescia zrodla problemu. watpie zeby choc polowa z nich byla normalna...
tyle setek lat staran zeby europa byla cywilizowana i wszystko to jak krew w piach. jak oni urosna procentowo do 30-40% w niektorych krajach to bedziemy mieli wojny terytorialne gangow i tyle z cywilizacji...
u nas mam nadzieje beda jakies pogromy zanim dojda do takich liczebnosci
jak chcesz sobie ignorowac fakty, ze wiekszosc napadow z bronia palna w uk popelniaja czarni, mimo ze nadal sa mniejszoscia to sobie ignoruj.
jak chcesz ignorowac fakty, ze za znaczna wiekszosc przymusowego sutenerstwa niepelnoletnich bialalych dziewczynek(bo nikt ich nie broni) w UK odpowiadaja pakistanczycy to sobie ignoruj
i tak nikt cie nie traktuje powaznie

ostatnie zdanie rzeczywiscie w punkt
Cytat:


To jest takie trochę infantylne, zasłonie rączkami oczy, przestane widzieć problem więc problem zniknie



obczaj sobie te linki, bo sa naprawde obrazowe sytuacje opisane i opinia w wyroku sadu, ze przez okolo 10 lat niektore z tych dziewczyn nie otrzymywaly pomocy bo wszyscy sie bali oskarzen o rasizm...
https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal
https://en.wikipedia.org/wiki/Rochdale_child_sex_abuse_ring
https://en.wikipedia.org/wiki/Derby_child_sex_abuse_ring
https://en.wikipedia.org/wiki/Oxford_child_sex_abuse_ring
https://en.wikipedia.org/wiki/Telford_child_sex_abuse_ring
https://en.wikipedia.org/wiki/Keighley_child_sex_abuse_ring

kumii23

2017-05-04, 15:30
Muslimy jego Mać!

Ni...........ny

2017-05-04, 15:40
@lapps k***a ja nie twierdze że nie masz racji, tylko zwracam uwagę że za bardzo generalizujecie.
Rumun się wysra na chodnik, winne lewactwo.
Cygańskie dzieci zaczepiają dziadka przy bankomacie, winne lewactwo.
A na nagraniu masz pokazanych zwykłych złodziei szarpiących się z ochroną.
I tyle, wrzuciłem dla przykładu film na którym widać identyczną solidarność sebiksów i karyn w walce z ochroną.

Hi...........po

2017-05-04, 15:48
Ja was pogodzę i napiszę tak- winne jest lewactwo!

Kluseczek

2017-05-04, 16:01
na tym nagraniu są prawie same smoluchy poza ochroną ...

Maxi96

2017-05-04, 16:24
Niezwyciężony napisał/a:

Spokojnie, doczekasz się, i nie będzie to miało wiele wspólnego z imigracją ;-)



Ja czekam już od 10 lat...


Skończ już pie**olić głupoty.. :idzwch*j:

lapps

2017-05-04, 16:25
Niezwyciężony napisał/a:

@lapps k***a ja nie twierdze że nie masz racji, tylko zwracam uwagę że za bardzo generalizujecie.
Rumun się wysra na chodnik, winne lewactwo.
Cygańskie dzieci zaczepiają dziadka przy bankomacie, winne lewactwo.
A na nagraniu masz pokazanych zwykłych złodziei szarpiących się z ochroną.
I tyle, wrzuciłem dla przykładu film na którym widać identyczną solidarność sebiksów i karyn w walce z ochroną.



gdyby nie zasilki i ta lewicowo europejska pato-tolerancja to by nie zaczepiali ani nie srali bo by wylapali wpie**ol albo pogrom i bylby spokoj... wiec taa, winne lewactwo 8-)

za wpie**olenie rodzimemu sebiksowi, ktory sie nie umie zachowac, nie dostane paragrafu za zbrodnie na tle rasowym. zreszta sebiks prawdopodobnie nie pojdzie na policje, a jak pojdzie to i tak go wysmieja :szczerbaty:

jest znaczna roznica.

najgorsze w tej calej sytuacji z muzulmanami w europie jest fakt, ze lewica odwrocila pojecia oprawcy i ofiary. to dla wielu juz sie skonczylo pieklem, a bedzie jeszcze gorzej jak sie nie podejmie radykalnych krokow

Suchmistrz

2017-05-04, 16:48
Przez lewactwo znowu do władzy dojdzie wk***iony pan z wąsem, proponujący "ostateczne rozwiązanie kwestii muzułmańskiej" i znowu będzie rozpie**ol.
:samoboj:

LordGuciol

2017-05-04, 17:55
cudownie jest patrzeć jak niemcy sami od środka się rozpie**alają :)

kosioraldo

2017-05-04, 20:55
I te uczucie gdy widzisz, że twój pogląd jako zwykłego obywatela jest tak przejrzysty na tą sytuacje, że jedyne słowo które nachodzi na myśl to "k***A MAĆ" jak to musi wszystko być poustawiane że taki zj***ny rząd nie chce nawet interweniować ? Mam tylko nadzieję że jak u nas te sk***iałe brudasy będą chciały coś odpie**alać to Polacy jakoś sobie dadzą rade, i nie będziemy patrzeć jak te gówno robi u nas rozpie**ol, a tym niemiaszką to ch*j w dupe, mają jakąś Makrele starą i ich udupia, j***ć te cwe*e.

amaimon

2017-05-04, 21:17
ale w ogole jaku syf na ulicy, smieci wszedzie. W Londynie to samo, brud, smrod i ubostwo