18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szanuj samochód

ZjaranyZbyszek • 2017-05-17, 15:21
Szanuj swój samochód


janlew

2017-05-17, 15:45
Kuuuurrwwwaaaa w skarpetkę!!!!!! ...czego wy dzieci uczycie. Co za czasy.

Kriski

2017-05-17, 15:51
Dobrze wyszkolona, z głodu nie umrze.

ToPrzeciezJa

2017-05-17, 16:30
Nie bez powodu dorobili się takiej fury, w ch*j za żarcie mniej wychodzi

Kriski

2017-05-17, 16:40
ToPrzeciezJa napisał/a:

Nie bez powodu dorobili się takiej fury, w ch*j za żarcie mniej wychodzi



Sixt jak sugeruje końcówka reklamy, to wypożyczalnia pojazdów. Więc nie masz powodu do nienawiści o 2 złote więcej u sąsiada.

ToPrzeciezJa

2017-05-17, 17:28
Kriski napisał/a:



Sixt jak sugeruje końcówka reklamy, to wypożyczalnia pojazdów. Więc nie masz powodu do nienawiści o 2 złote więcej u sąsiada.



Gdzie tu masz jakąś moją nienawiść o 2 złote do sąsiada kreska czy tam kriska? Zresztą mój sąsiad się prawdopodobnie wczoraj powiesił ( serio ) więc i tak już zarabiam więcej od niego :samoboj:

kalijanek

2017-05-17, 17:44
strach dotknąć żeby nie ubrudzić

Szmicer

2017-05-17, 18:23
wiem nawet czym się sugerowali


hundzik

2017-05-17, 19:12
Myślałem że w końcu wytrze koze w rękaw tatusia a tu taka niespodzianka

razak

2017-05-17, 19:49
kto oglądal dłubiąc w nosie ? :D

Eleir

2017-05-17, 20:11
Aż dziwne, że p*zdy z fiutów 1.0 jeszcze nie skomentowali, że BMW to pojazd dla dresów i buraków. A no tak, pewnie jeszcze trzepią kapucyna do wnętrza tego auta.

NafazowanyKoleś

2017-05-17, 20:56
Kriski napisał/a:

..



Cytat:

kreska czy tam kriska




Kriski? To ten typ co kiedyś wmawiał na sadolu, że od wąchania pierdów jest się zdrowszym i dłużej żyje? :krejzi:

spiepszaj_dzbanie

2017-05-17, 20:59
@Eleir
Bo zdezelowane E36 i E46 to rzeczywiście pojazd dla buraków. Typowy Seba kupi złoma z 320d za grosze i szaleje. To samo tyczy się zajechanych audi po taksówce od Niemca.

Typowe wyposażenie Sebowozu:
- Skóra jest - spękana, zaniedbana i wygląda jak gówno
- klima jest - nie działa, ale to nie ważne
- full opcja jest - mimo, że połowa nie działa to i tak Sebie nie potrzebne
- obcięte 3 zwoje, bo najtańsze sprężyny ~350zł, a tarcza do gumówki około 2zł, więc karwa-fa ile zostaje na browary!!!
- charcząca tuba na pół bagażnika

Co innego zadbane egzemplarze, ale Sebixów nie stać na takie, łysego więc zobaczymy w "limuzynie.

Uprzedzam zapytanie "p*zdy z fiutów 1.0".
Szau nima, ale do wyboru mam na placu, za swoje zarobione pieniądze:
- Sałat Cordupa 1.9TDI (AHU) 130KM z groszem, obniżone i nie kopcące, ale za to laczka palące, drut-tjunowane osobiście
- Fiut Punto I 1,1 SPI - kosztowało całe 500zł, to grzech nie brać, ale stan niezły
- Fiut Punto 1,2 MPI, aktualnie mała awaria silnika unieruchomiła ten wóz drabiniasty, i z aż 80KM większość zdechło.

Kriski

2017-05-17, 21:43
NafazowanyKoleś napisał/a:






Kriski? To ten typ co kiedyś wmawiał na sadolu, że od wąchania pierdów jest się zdrowszym i dłużej żyje? :krejzi:



Jam to się nie chwaląc.

Mindfuck

2017-05-17, 22:51
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

@Eleir
Bo zdezelowane E36 i E46 to rzeczywiście pojazd dla buraków. Typowy Seba kupi złoma z 320d za grosze i szaleje. To samo tyczy się zajechanych audi po taksówce od Niemca.

Typowe wyposażenie Sebowozu:
- Skóra jest - spękana, zaniedbana i wygląda jak gówno
- klima jest - nie działa, ale to nie ważne
- full opcja jest - mimo, że połowa nie działa to i tak Sebie nie potrzebne
- obcięte 3 zwoje, bo najtańsze sprężyny ~350zł, a tarcza do gumówki około 2zł, więc karwa-fa ile zostaje na browary!!!
- charcząca tuba na pół bagażnika

Co innego zadbane egzemplarze, ale Sebixów nie stać na takie, łysego więc zobaczymy w "limuzynie.

Uprzedzam zapytanie "p*zdy z fiutów 1.0".
Szau nima, ale do wyboru mam na placu, za swoje zarobione pieniądze:
- Sałat Cordupa 1.9TDI (AHU) 130KM z groszem, obniżone i nie kopcące, ale za to laczka palące, drut-tjunowane osobiście
- Fiut Punto I 1,1 SPI - kosztowało całe 500zł, to grzech nie brać, ale stan niezły
- Fiut Punto 1,2 MPI, aktualnie mała awaria silnika unieruchomiła ten wóz drabiniasty, i z aż 80KM większość zdechło.



Już się chciałem pruć, ale w sumie masz rację.
Jak na pewnym forum opisałem co i za ile zrobiłem (remont zawiasu na lemforderze z piaskowaniem i malowaniem każdego elementu zawieszenia, kompletna wymiana hamulców przewodów etc, nowe amortyzatory, spręzyny etc) to powiedzieli, że jestem jebnięty i kupiłem złoma, za tyle co wsadziłem to on ma 4 takie i jeszcze mpakieta dokupi do tego.