18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szanuj prawdę

Brutal90 • 2018-04-20, 12:31
Ciekawy spot młodych osób na temat zakłamywania historii ;-)



Di...........ar

2018-04-20, 12:34
I to jest sedno :ok:

Emokah

2018-04-20, 12:36
kurde, to jest piękne. Brawo!

poligon6

2018-04-20, 12:43
Spoko loko, zaraz jakas wszawa szczujnia typu TVN czy GW pokaże wam prawdę. I ta prawda pójdzie w świat bo wszarze z tych gadzinówek sa zachodnimi korenspondentami. To ich opinie pojawiaja się w zachodnich gazetach. Myslicie ze na zachodzie coś wiedza na ten temat? Te jełopy albo nie maja pojecia albo maja na to wyj***ne, dwonia wiec do Herr Michnika i pytaja się jak to naprawde było.

domat1

2018-04-20, 17:39
fajne, ale wykonanie ???
pekaesy prowadzącego - lata 70 już dawno minęły
przesadzona charakteryzacja dziewczyny - po co ona w ogóle się tam pałęta? (siostra? bo też wielki nochal)
3 przykłady (a gdzie reszta?)

Od dobrego materiału oczekuję nie tylko otoczki, ale rzetelnego przygotowania, a nie kilku hasełek, które są mielone za każdym razem

Przypomnę:
- 6620 Polaków wśród Sprawiedliwych wśród Narodów Świata (mnóstwo historii spisanych i łatwo dostępnych do pokazania)
- Żegota - dużo dokumentów
- pomoc w ucieczkach z gett - ciekawe opisy ocalałych
- wsparcie w obozach zagłady - dużo książek

Mogłoby to być dużo lepiej zrobione!

kevlarx

2018-04-20, 19:02
@domat1
Prawda jest taka: polska historia nikogo na świecie nie interesuje. Poza Europą mało kto wie, gdzie w ogóle leży Polska. Najskuteczniejszym sposobem uświadamiania ludzi o historii Polaków jest poruszanie kluczowych tematów tak, by materiał przyciągał uwagę i chwytał za serce, bo dzięki temu treść zapada w pamięć.

Oczekujesz, wymagasz, przypominasz... poważnie?

parolpl

2018-04-20, 22:04
Zachód miał i ma wyj***ne na nas; tak jak my mamy wyj***ne na Kongo, czy Wietnam.

pan_z_izraela

2018-04-22, 15:46
bla bla weźcie zamiecie w tym filmie polakow na niemcow i odwrotnie piłecki to poszedł tam na przeszpiegi dla niemcow za pare groszy tfu zawsze byl i bedzie kanalia w naszych oczach to niemieckie rodziny nasz kryły a zli polaczki na nasz donosili wiadomo brak blekitnej krwi zachodu i zydow zobowiązuje to takich zachowań zobaczycie dostaniecie za swoje niedługo juz odpieramy co nasze z waszych brudnych tłustych łap a niemcy tez weżną co ich czyli slask ktory odebraliście im podczas wojny szkoda ze nie mozna wyeliminować waszego państwa ktory jest odpowiedzialny za II wojne swiatowo (po to wy najpierw zaatakowaliście niemcow a nie oni pierwsi was)
A propo tego filmu sory ale my jak i ludzie zachodu jesteśmy ludźmi mądrymi i inteligentnymi przez to proste hasełka nie trafaija do nas bardziej jest to skierowane dla motłochu czyli ludzi ze wschodu europy
jak by chcieli cos dla nas zrobic niech przygotuje film z argumentami ktorych i tak nie macie.....

domat1

2018-04-22, 19:22
kevlarx napisał/a:

@domat1
Oczekujesz, wymagasz, przypominasz... poważnie?


poważnie
jak chcę oglądać chłam, to włączam TVP
jak już coś robią, to z sensem

hfbnmiuytp

2018-04-22, 23:04
chłopak ewidentnie zastraszony, gdyby nie był to w materiale były by informacje o judenratach, sonderkommando, policji żydowskiej oraz o tzw. czyścicielach- Żydach którzy za pomoc w wywiezieniu swoich braci do obozów, byli nagradzani możliwością rozkradzenia majątków wywiezionych (oczywiście po zrabowanie przez Niemców tego co lepsze).

kolosasz

2018-04-23, 12:57
Propaganda szacunku.

Skuteczniejsza w zdobywaniu szacunku jest prawda. Pogodzenie się z prawdą. Tak, jest dużo drzewek "sprawiedliwych".
Ale prawdą jest też szmalcownictwo i to, że byli polscy chłopi, którzy urządzali sobie polowania na Żydów. I że
wizja mitycznego "żydowskiego złota" wyzwalała najniższe instynkty.
Zamiast prawdy (która jest złożona a nie czarno-biała) mamy ustawę o IPN, wpisującą się w propagandę szacunku.

Przedwojenni patrioci się w grobach przewalają (Getta ławkowe, numerus nullus).
Współcześni polscy patrioci chcąc dbać o dobre imię Polski muszą krzyczeć o tym, że Polacy ratowali
Żydów, że Polacy zawsze byli przyjaciółmi Żydów
Trolling level Żydzi rządzący światem
:loldev:

Wiewór

2018-04-23, 13:18
Najskuteczniejsze w szerzeniu swojej racji jest zbudowanie silnego ekonomicznie państwa z którym inni muszą się liczyć.
Żadne filmy propagandowe nic nie zmienią. Takie błaganie o szacunek przynosi efekt odwrotny. Wzbudza żałość i politowanie.
Wszyscy mają na nas wyj***ne bo Polska to słabe, żałosne po stokroć rolnicze państewko bez nowoczesnego przemysłu, bez nowoczesnej technologii. Pełne niewykształconych prymitywnych podłych ludzi.
Naszym towarem eksportowym są pieczarki, jabłka, zimnioki, cebula, prymitywni kierowcy tirów i tani źle wykształceni pracownicy ledwo dukający kilka słów po angielsku.
Nie mamy do zaoferowania nic co ktokolwiek by chciał i za co moglibyśmy stawiać żądania.
Więc powiedziecie mi do jasnego ch*ja. Po co ktoś ma się z nami liczyć? Wszystko co mamy do zaoferowania światu ma każdy inny kraj trzeciego świata...
Nie ma tu kropli ropy więc nawet amerykanie nic tu nie inwestują bo w co by mieli? W produkcję marchewki?

Rozchędażacz

2018-04-23, 21:25
Abraxus napisał/a:

Najskuteczniejsze w szerzeniu swojej racji jest zbudowanie silnego ekonomicznie państwa z którym inni muszą się liczyć.
Żadne filmy propagandowe nic nie zmienią. Takie błaganie o szacunek przynosi efekt odwrotny. Wzbudza żałość i politowanie.
Wszyscy mają na nas wyj***ne bo Polska to słabe, żałosne po stokroć rolnicze państewko bez nowoczesnego przemysłu, bez nowoczesnej technologii. Pełne niewykształconych prymitywnych podłych ludzi.
Naszym towarem eksportowym są pieczarki, jabłka, zimnioki, cebula, prymitywni kierowcy tirów i tani źle wykształceni pracownicy ledwo dukający kilka słów po angielsku.
Nie mamy do zaoferowania nic co ktokolwiek by chciał i za co moglibyśmy stawiać żądania.
Więc powiedziecie mi do jasnego ch*ja. Po co ktoś ma się z nami liczyć? Wszystko co mamy do zaoferowania światu ma każdy inny kraj trzeciego świata...
Nie ma tu kropli ropy więc nawet amerykanie nic tu nie inwestują bo w co by mieli? W produkcję marchewki?



Nie zesraj się abraksiu, ciekawe masz spojrzenie na nasz kraj, najbardziej mnie rozj***ło stwierdzenie, że nie znamy angielskiego :mrgreen:

pan_z_izraela napisał/a:

bla bla weźcie zamiecie w tym filmie polakow na niemcow i odwrotnie piłecki to poszedł tam na przeszpiegi dla niemcow za pare groszy tfu zawsze byl i bedzie kanalia w naszych oczach to niemieckie rodziny nasz kryły a zli polaczki na nasz donosili wiadomo brak blekitnej krwi zachodu i zydow zobowiązuje to takich zachowań zobaczycie dostaniecie za swoje niedługo juz odpieramy co nasze z waszych brudnych tłustych łap a niemcy tez weżną co ich czyli slask ktory odebraliście im podczas wojny szkoda ze nie mozna wyeliminować waszego państwa ktory jest odpowiedzialny za II wojne swiatowo (po to wy najpierw zaatakowaliście niemcow a nie oni pierwsi was)
A propo tego filmu sory ale my jak i ludzie zachodu jesteśmy ludźmi mądrymi i inteligentnymi przez to proste hasełka nie trafaija do nas bardziej jest to skierowane dla motłochu czyli ludzi ze wschodu europy
jak by chcieli cos dla nas zrobic niech przygotuje film z argumentami ktorych i tak nie macie.....



Idź się schowaj tłuku, albo jesteś kiepskim trollem, albo pie**olnięty, wolałbym to pierwsze jednak, bo nie chcę cię obrażać, ale jeśli ty tak na serio, to cóż...
PS to piwo wystawiłem niechcący k***a jego mać :(

kevlarx

2018-04-23, 22:14
@domat1
cos ci sie gosciu w glowie poj***lo jesli myslisz ze masz prawo czegokolwiek k***a wymagac.
nie podoba sie to k***a zmien kanal na ten swoj ulubiony gdzie puszczaja kiepskich czy co tam ogladasz i nie strugaj wazniaka bo jestes tu po prostu zwyklym... userem

domat1

2018-04-24, 16:50
@kevlarx - userem, który wymaga od wstawionego materiału odpowiedniego poziomu