18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szansa na ruchańsko!!!

Szynkaa • 2013-11-17, 09:15
Jak w temacie. Wygrani konkursu mają szansę spędzić dzień z sadolową bohaterką. Ci od "r*chałbym", "wylizałbym jej piździorę" mają szansę się wykazać. Do dzieła!


morstern

2013-11-17, 19:12
Black Snake napisał/a:

Szczerze mówiąc od niej wolałbym z Kotarskim spędzić dzień.



I zostać u niego na noc i śniadanie?

Pablo_OPC

2013-11-17, 19:32
Dla wygranej osoby to będzie raczej "Szlachatne piczka"... :)

Krolewski

2013-11-17, 19:54
acidiusz napisał/a:

Bedzie szansa wyr*chac szympansa.



A jak pójdzie gładko to i całe stadko :mrgreen:

korp

2013-11-17, 21:23
dobra pójdę z tobą po prezenty a ty potem do mnie ja ci zrobię prezent :)

Everizon

2013-11-17, 22:16
Szynkaa napisał/a:

(...) Ci od "r*chałbym", "wylizałbym jej piździorę" mają szansę się wykazać. Do dzieła!


No przecież wyraźnie powiedziała że tylko dorośli a nie to gówniarstwo odwazni zza szklanego (ciekłego?) ekranu! :)

przerzuta

2013-11-17, 22:51
W sumie mogła by pociągnąć po korytarzu ale na głębsze czyszczenie rury musiała by mnie przekonać.

Du...........lk

2013-11-18, 03:50
Avalanger napisał/a:

@bziktheblue "..Będzie szansa znaleźć się w moim kanale..."

Oj, chyba cieszy się na samą myśl :) :

----
"Poza tym nie "r*chaŃSKO", lecz SEKS. I warto przy tym napomnieć, moi Drodzy, że uprawiać można nie seks, lecz pole. Bardziej prawidłowa forma to kochać się." <~~ Tak bym jej widział jej wk***iające zdanie w tym temacie.



Nie może być coś bardziej prawidłowe lub mniej prawidłowe 8-)
A tak w ogóle to pani z filmiku popełniła błąd. Powiedziała w jakimś momencie "mimo tego", a w języku polski istnieją tylko dwie poprawne formy -> mimo to/pomimo tego. Uuu, najpierw będą dla niej baty, potem niech zakłada te skórzane buty ;D

Jason-X

2013-11-18, 10:37
Wsadziłby po same kule żeby jej te oczka wytrzeszcz zrobiły :shock: i przytrzymał chwile żeby się poddusiła :-D Kobiety lubią podduszanie podczas seksu. A jak poddusisz za mocno to dopiero się zabawa zaczyna ... tylko po paru dniach trzeba w garażu w kanale zakopać :roll:

kamiljot

2013-11-27, 10:27
"Mimo tego, że" :o