18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szalona kobieta w bikini

~Angel • 2019-09-16, 08:44
Wg źródła:
Ukraina. Chora psychicznie kobieta niszczyła zaparkowane pojazdy po czym dostała się na teren budowy centrum handlowego i tam również dokonała zniszczeń. Dopiero pracownicy budowy zatrzymali kobietę. Styl ich zatrzymania był perfekcyjny.


Syn_Milionera

2019-09-16, 13:05
Metoda skuteczniejsza niż psychiatryk. Jak widać zresztą.

Stonka

2019-09-16, 13:30
Zimol2980 napisał/a:

Rozumiem wszystko ale kopać łaske która siedzi to już czyste sk***ys#stwo ale czego się spodziewać po banderowcach dobrze ze ukraińskim zwyczajem nie zaciukali jej kosa lub sierpem


Tylko jeden koleś tak robi. Reszta go powstrzymuje. Jak widać musi to być jakiś bezpośredni potomek banderowców biorących udział w rzezi wolynskiej

Michuscreep

2019-09-16, 14:47
_Prime napisał/a:

Panowie trochę przesadzili.



nie

tadek899

2019-09-16, 16:18
MrVirago napisał/a:

I prawidłowo, może się nauczy w końcu. Aczkolwiek nie wiem za co wpie**ol dostał ten chłopaczek



bo zasadził kopa budowlańcowi

Hrabia Drapula

2019-09-16, 16:35
chora psychicznie, ale na koniec akcji chyba była już dużo zdrowsza, uleczyli ją trochę

Andrzejas

2019-09-16, 16:42
Zimol2980 napisał/a:

Rozumiem wszystko ale kopać łaske która siedzi to już czyste sk***ys#stwo ale czego się spodziewać po banderowcach dobrze ze ukraińskim zwyczajem nie zaciukali jej kosa lub sierpem



No jasne. Przecież to nieładnie przemawiać z obcym w jego języku. Powinni pewnie ubrać smokingi i zaprosić panią do barokowej sali, w której omówią przy herbatce jej nieodpowiednie, jak na jej pozycję społeczną, zachowanie.

Gościu. Jak chcesz się z kimś bić, to nie siadaj na ziemi, bo łatwo buta w zęby dostać!
Za to jak chcesz sobie spokojnie posiedzieć na ziemi, to nie bij nikogo w tym czasie.
Obie czynności nie idą ze sobą w parze. Jakby p*zda się trochę przygotowała do występu, to by wiedziała.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-09-16, 16:48
No i co lewaczki?
Wpie**olchiryna leczy każde schorzenie psychopatyczno-feministyczne :P

Smoku

2019-09-16, 19:14
MrVirago napisał/a:

I prawidłowo, może się nauczy w końcu. Aczkolwiek nie wiem za co wpie**ol dostał ten chłopaczek



Białorycerzyk zapewne w nadziei że zar*cha tą niemotę, próbował straszyć budowlańców telefonem, czym sprowadził na siebie słuszny gniew ludu.

LOOFAH

2019-09-16, 20:28
Ten moment, kiedy bananowa bajka wpada pod pociąg rzeczywistości...

Xs...........33

2019-09-17, 12:20
Najbardziej satysfakcjonujący film jaki obejrzałem od początku wakacji!

qmaverickq

2019-10-31, 19:58
MalcolmX napisał/a:

Mi to wygląda na jakąś ustawkę Femenu albo innego gówna. Rurkowicz w czarnej bluzie "kameruje ajfonem" jak patriarchat gwałci prawa kobiet. Na szczęście, im dalej na wschód tym mają zdrowsze podejście do zboczeń, wynaturzeń i ogólnie, odchyleń od normalności. Oczywiście są pewne granice, bo na dalekim wchodzie, akceptacja dla poj***nia znowu jest spora... no, ale kula ziemska jest okrągła.



pie**olisz jak poparzony, a to tylko jakaś ruska k***a j***na przez roboli