18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szalona animacja.

BrunoL • 2013-07-26, 14:35


Ta animacja jest prawdziwa tylko ten pan na końcu to fejk.

Bila

2013-07-26, 20:46
Prospect0r napisał/a:

k***a czemu sadole jadą po Bogu?





Bo to modne,jak iphone.


I jeszcze jak pojedziesz po bogu to nikt ci posta nie usunie,jak w przypadku innych wyznań

SoulVictus

2013-07-26, 21:05
FEJK! Obama jest czarny.

Marian444

2013-07-26, 21:13
Nieważne, że Bóg został tu użyty bardziej jako symbol aby fajną puentą zakończyć gifa, ale nasi sadystyczni ateiści zawsze wpie**olą się w butach ;)

Gl0BaL

2013-07-26, 21:50
Wszystkie religie wywodzą się z jednej - egipskiej, ta zaś wywodzi się z gwiazd.
Jaki z tego morał?

Po śmierci możemy spotkać zarówno Boga jak i Allaha :krejzi:

Zarammoth

2013-07-26, 21:58
Jakoś tu sadolom nie-wiara w Allacha nie przeszkadza pisać: Allah to ch*j...

oc...........an

2013-07-26, 22:15
Sithdora napisał/a:

Chyba prędzej uniwersytecki zlewozmywak. A co do dupy, to problemy z jej bólem mają raczej kolorowi lewacy jak Ty, a nie normalni ludzie.



Urzekłeś mnie. Masz zdjęcie, pewnie to będzie pierwszy raz kiedy zobaczysz zagraniczny indeks



:idzwch*j:


Co do "lewakowania" - cóż, widzę, że kiedyś była moda na nazywanie wszystkich gimbusami, teraz lewakami. Bawi mnie, że po jednym poście jesteś w stanie wystawić diagnozę :roll: Tylko nie mów, że to przez avatar, bo tylko się skompromitujesz pokazując jak bardzo nie potrafisz brać pewnych spraw na luzie i jak bardzo nie rozumiesz sensu istnienia sadola.

No ale jak tak bardzo chcesz się bawić w "lewaków, prawaków i spółkę" to ja ciebie nazwę zacofanym katodebilem. A co! też muszę mieć coś z życia :amused:

Sz...........an

2013-07-27, 01:08
Pastuch z Pakistanu napisał/a:




Po zakończeniu dorocznego zebrania Partii Ateistów sekretarz generalny zarządził pięć minut nienawiści. Wszyscy zebrani zaczęli jak jeden mąż wygrażać ku górze, bluźnić, grozić i machać pięściami.

Wszyscy oprócz jednego, który siedział i czytał gazetę.

Zaniepokojony gensek zapytał go: - A ty, dlaczego nie złorzeczysz temu ich bogu?

A wstrzemięźliwy delegat na to odparł: - Ja? A bo ja po prostu w niego nie wierzę, panie sekretarzu generalny.




Po twoim poście można śmiało twierdzić, że tylko na obecną chwilę w Boga nie wierzą 63 osoby :)

DUST DEVIL napisał/a:



Urzekłeś mnie. Masz zdjęcie, pewnie to będzie pierwszy raz kiedy zobaczysz zagraniczny indeks

Obrazek

:idzwch*j:


Co do "lewakowania" - cóż, widzę, że kiedyś była moda na nazywanie wszystkich gimbusami, teraz lewakami. Bawi mnie, że po jednym poście jesteś w stanie wystawić diagnozę :roll: Tylko nie mów, że to przez avatar, bo tylko się skompromitujesz pokazując jak bardzo nie potrafisz brać pewnych spraw na luzie i jak bardzo nie rozumiesz sensu istnienia sadola.

No ale jak tak bardzo chcesz się bawić w "lewaków, prawaków i spółkę" to ja ciebie nazwę zacofanym katodebilem. A co! też muszę mieć coś z życia :amused:




Jesteś Lewak i koniec dyskusji :trollencjusz:

presscot

2013-07-27, 09:26
DUST DEVIL napisał/a:



Urzekłeś mnie. Masz zdjęcie, pewnie to będzie pierwszy raz kiedy zobaczysz zagraniczny indeks

Obrazek

:idzwch*j:


Co do "lewakowania" - cóż, widzę, że kiedyś była moda na nazywanie wszystkich gimbusami, teraz lewakami. Bawi mnie, że po jednym poście jesteś w stanie wystawić diagnozę :roll: Tylko nie mów, że to przez avatar, bo tylko się skompromitujesz pokazując jak bardzo nie potrafisz brać pewnych spraw na luzie i jak bardzo nie rozumiesz sensu istnienia sadola.

No ale jak tak bardzo chcesz się bawić w "lewaków, prawaków i spółkę" to ja ciebie nazwę zacofanym katodebilem. A co! też muszę mieć coś z życia :amused:




Brawo studencie I || II roku. Uwierz że zdjęcie legitki/indeksu to nie dyplom, a fakt bycia studentem nie przeszkadza Ci być debilem. Pochwal się kierunkiem, bo zgaduje że humanista, który za pieniądze mamy nie studiuje, a pisze głupoty na sadisticu. Może jakiś sadol z Politechniki, czy Ekonomicznej Cię trochę przepyta.

oc...........an

2013-07-27, 12:41
presscot napisał/a:




Brawo studencie I || II roku. Uwierz że zdjęcie legitki/indeksu to nie dyplom, a fakt bycia studentem nie przeszkadza Ci być debilem. Pochwal się kierunkiem, bo zgaduje że humanista, który za pieniądze mamy nie studiuje, a pisze głupoty na sadisticu. Może jakiś sadol z Politechniki, czy Ekonomicznej Cię trochę przepyta.




II rok, międzynarodowe finanse i rachunkowość (BaHons.) :*

A studiuję za swoję, bo pracuję na pół etatu :D

No ale z rokiem trafiłeś więc przynajmniej liczyć potrafisz :ok:

Pozdrawiam!

peaceBro

2013-07-27, 13:12
Szeryfian napisał/a:




Po twoim poście można śmiało twierdzić, że tylko na obecną chwilę w Boga nie wierzą 63 osoby :)




Po twoim poście można śmiało twierdzić, że jesteś tępy