18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szał zakupów

~Velture • 2019-12-16, 03:28
Nie ma to jak przykładna współpraca między członkami społeczeństwa :krejzi:
Policja w hong kongu aresztuje protestującego.

( Najpierw patrzymy na pana zwykłego przypadkowego zupełnie klienta z torebkami czerwonymi ;) )


Andrzejas

2019-12-16, 06:05
Co on pod tym butem przyszurał?

ra0mir

2019-12-16, 08:00
k***a, po prostu nie zgadza się z protestującymi. Ja zrobiłbym identycznie na pochodzie lgbtagdaidsch*jimwdupe :roll:

IOI

2019-12-16, 08:51
ra0mir napisał/a:

k***a, po prostu nie zgadza się z protestującymi. Ja zrobiłbym identycznie na pochodzie lgbtagdaidsch*jimwdupe



nie porownuj normalnych ludzi ktorzy nie chca trafic pod rezim chin z jakimis pedalami

~Velture

2019-12-16, 12:00
Andrzejas napisał/a:

Co on pod tym butem przyszurał?



Dowody rzeczowe w postaci młotka.

ra0mir

2019-12-16, 14:17
IOI napisał/a:

nie porownuj normalnych ludzi ktorzy nie chca trafic pod rezim chin z jakimis pedalami



Nie będziesz mi mówił jak mam żyć.

emperorzbigniew

2019-12-16, 15:04
Nie będziesz nam tu epatował mową nienawiści :-D :-P

silwerbalk

2019-12-16, 17:18
j***ny społeczniak pie**olona konfitura...... :-D przez takich to dobre chłopaki patrzą na świat zaa krat.... A tak na prawde to dobrze zrobił frajer ze sprzentem skacze...

jackalski

2019-12-16, 20:12
ra0mir napisał/a:

k***a, po prostu nie zgadza się z protestującymi. Ja zrobiłbym identycznie na pochodzie lgbtagdaidsch*jimwdupe



Spoko. A może kiedyś ktoś Tobie coś podrzuci… Fajnie by było ;)

supercharger

2019-12-16, 23:47
A co to ten „sprzent” ?

atomboy

2019-12-17, 00:54
kumpel z siemensa (tam pracuje) jest na półrocznym wyjeździe pisał, że 90% filmów nie trafia na YT . Biuro jest przy ruchliwej ulicy i ciężko przejść na drugą stronę tj. no czekasz na światła etc. i akurat peszek bo jacyś protestujący uciekali obok a ichniejszy berkut :D gonił on stał na przejściu i dostał taką bułę że się w szpitalu obudził dopiero ;-/ złamana szczęka, kość jarzmowa i oczodół wraca w piątek bo z leczeniem był problem. Prawdopodobnie odklejona siatkówka oka i w lewym straci wzrok. Dziwne, że nie piszą tak w mediach ochoczo ale MSW wielu krajów wycofuje obywateli głównie z tego miasta.

freaky

2019-12-17, 09:23
Pewnie zwykły tajniak udający przypadkowego klienta. A rozruchy w chińskim Hog Kongu czy Tajwanie są inspirowane przez Amerykanów, podobnie jak majdan na Ukrainie. Nic dziwnego, że Pekin się wk***ia.

ellsworth

2019-12-17, 19:15
IOI napisał/a:

nie porownuj normalnych ludzi ktorzy nie chca trafic pod rezim chin z jakimis pedalami



Czyli ci zgadzający się z rządem Chin to ci nienormalni... No proszę, jak łatwo przychodzi ci wrzucanie ludzi do worka. Ten normalny. ... Ten nienormalny... Żeby ciebie ktoś tak kiedyś nie wrzucił gdzieś arbitralnie na podstawie "z dupy"!