18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacunek do starszych

phrontch • 2020-09-13, 11:42
Chyba Wietnam

JaTylkonaChwile

2020-09-13, 23:09
Uwaga jestem ekspertem :

na 99% to dom starcow/DPS - dom pomocy spolecznej... jakistam odpowiednik - dlatego tak jak napisali wczesniej - jakas opiekunka/salowa czy cos w tym stylu.

Podniecacie sie, ze Wietnam? Cudze chwalicie - swego nie znacie. W Polsce pracuja w takich domach k***iszony jak ta na filmiku (oczywiscie nie wszystkie)
Potrafia napie**alac sie z dziadka, ktory rozbil glowe i lezy zalewajac sie krwia komentujac : "no i po ch*ja wychodziles z pokoju?" Potrafia zosawic staruszkow w obesranych pampersach przez caly dzien i czekac az nocna zmiana zalatwi sprawe. Mozna by pisac ksiazki i krecic filmy - nie trzeba jechac do Wietnamu

tarpan

2020-09-14, 00:16
Wk***iła się szmata bo ostatni szczur jej sp***olił z domu i nie ma co jeść.

dwakilo

2020-09-15, 00:52
Co kraj to obyczaj.

Bacownik

2020-09-15, 18:52
Moja babka przed smiercią tak świrowała że specjalnie srała do wanny gdy szła sie kąpać, byle wk***ić. Była zdrowa ale i tak gdy wiedziała ze jej dni są policzone robiła wszystko aby ją znienawidzić. Dlatego też gdy był dzień jej pogrzebu, piłem z kumplem w robocie a na pogrzeb nie poszedłem. Stary na filmie tez pewnie nie jest niewinny i poprostu kobieta ma go dość . Popieram.