18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja zmienia się dynamicznie

Barnellini • 2020-06-30, 19:25
Wyskoczył z nożem a później sam padł ofiarą swojego sprzętu.
Kto nożem wojuje od noża ginie. Tak sądzę bo krew lała się tak szybko, że pewnie nie przeżył.


Kepeszek

2020-07-01, 01:18
O JA CIE JEBIE.
Fantastyczny materiał! Nie wiedziałem komu kibicować!

Baguvvix

2020-07-01, 01:33
Sriot napisał/a:

Typ leży ponad minute z pociętą szyją, a tam ludzi w p*zdu, że tak nikt nie leci jakoś próbować pomóc, masakra. Chociaż w takich zjebolandach to ch*j wie czy pomagać, bo Cie zaraz jakiś inny odjebie.



Po ch*j mu pomagać jak z nożem wyskoczył?

Tempokot

2020-07-01, 19:09
To jest karma

HammerAmarth

2020-07-02, 20:11
Iszbierra napisał/a:

Co to jest za krzeslo? Jakieś k***a czarodziejskie czy co? Padają od niego jak muchy.



Tak się kończy skakanie do gościa co ma z 10lvl więcej, byle co wyekwipowane a i tak jesteś na jednego hita.

Seavitia

2020-07-04, 21:55
[quote]Tak sądzę bo krew lała się tak szybko, że pewnie nie przeżył.[\quote] wbrew pozorom tal szybko jednak nie wycieka. Krew ma tez z jakiegos powodu to do siebie, ze "lubi spawiac wrażenie" jakby bylo jej wiecej niz w rzeczywistosci. Organizm ma to do siebie, że nie każde uszkodzenie - nawet jeśli mocno przeciea, bywa smiertelne, a wrecz w pewnych obszarach, zeby obrazenia zabily, musza zostac uszkodzone odpowiednie struktury - w szyi nie ma zbyt wielu opcji uszkodzen - znajduja sie tam raptem tchawica, przelyk, kregoslup szyjny, tętnice szyjne, zyly szyjne i miesnie - przy uszkodzeniu wszystkiego, poza dwoma ostatnimi, gosc bardzo szybko znalazlby sie w stanie, gdzie nie dalby rady sie podniesc. Żyły szyjne są spore i latwo je uszkodzic - wiec tez beda adekwatnie przeciekac, mimo wszystko jednak sa to wiaz zyly, a nie tetnice - wiec nawet jesli mialby chlasniete obie jarzmówki, to zanim by sie wykrwawil, minelaby dluzsza chwila.