18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja tuż po samospaleniu

fantastico • 2017-02-14, 00:34
Brasaolczyk z Brazylii tuż po podpaleniu siebie przez siebie zdaje sobie sprawę, że to mógł być niezbyt dobry pomysł. Pewnie jeszcze skwierczy jak ryba w panierce.


michal003

2017-02-14, 17:09
k***a już go tak wykręciło jak by nie żył , na paru filmikach ze spalonymi widziałem właśnie jak ich ,,wykręca" zgięte ręce w łokciach itp. jakiś ekspert z dziedziny medycyny mógłby się wypopiwedzieć dlaczego tak się dzieje ?

Pan_Diabeł

2017-02-14, 17:39
michal003, "przekręcić się" to potocznie umrzeć. Ma k***a sens.

Kosa92

2017-02-14, 20:03
Właśnie dostałem oświecenia. Słynne stwierdzenie "ogień oczyszcza" nabrało nowego sensu.

ellsworth

2017-02-14, 21:35
IOI napisał/a:

@czesiek99 czuje do pewnego momentu, jak poparzenia sa na tyle powazne ze uszkadzaja zakonczenia nerwowe to juz go nie boli :)


Nie jest to prawda, bo ból nie pochodzi z żadnych nerwów, tylko z mózgu. Potrafi boleć ręka, czy noga która została... amputowana... 20 lat wcześniej.

HackerAGD

2017-02-14, 23:12
nelbox napisał/a:

jak biały człowiek podpali się to wygląda jak spalony
jak czarny się podpali to wygląda... jak biały człowiek



Tak samo jest z kolektorem dolotowym od TDI.
Wypalasz cały syf i kolektor już jest czysty

Gambi

2017-02-15, 03:01
@nelbox Ty to jesteś dyplomata. Każdy jest biały tak na prawdę. Polonez Caro dla Ciebie zacny człowieku.

Lingula

2017-02-15, 03:28
@ellsworth, co ty pie**olisz :D niezly masz leb, "bol nie pochodzi z nerwow...". Haha, nie bede sie nawet bral za tlumaczenie.

Zaldier

2017-02-15, 10:21
Brakuje mi tutaj takiego co gąbką nasączoną octem go obsmarowałby..

Kickbokser

2017-02-15, 13:14
Kiedyś przy podłączaniu gazu zebrało się trochę i skądś poszła iskra ogień miałem na skórze jakąś sekundę, a na drugi dzień tam gdzie nie miałem ubrania wyglądałem jak ten gość z kamienia ze "wspaniałej czwórki". Ból potworny, nie wiem co taki typ może czuć w takim momencie ze względu na to, że prażył sie pewnie jakiś dłuzszy czas.

Ti...........ch

2017-02-15, 18:07
michal003 napisał/a:

k***a już go tak wykręciło jak by nie żył , na paru filmikach ze spalonymi widziałem właśnie jak ich ,,wykręca" zgięte ręce w łokciach itp. jakiś ekspert z dziedziny medycyny mógłby się wypopiwedzieć dlaczego tak się dzieje ?



Ekspertem nie jestem, więc się wypowiem. Dzieje się z nimi to samo co z kawałkiem mięsa na patelni. Kurczą się włókna mięśniowe itd.

Zapi93

2017-02-16, 13:07
,,Ból nie pochodzi z nerwów" o k***a... Biolog na poziomie scholastyki. Kolego to nerwy wysyłają sygnał że coś się dzieje i odczuwasz ból. Przykład pierwszy z brzegu - dentysta----> znieczulenie-----> brak bólu. I teraz szukamy logiki w tym co powiedziałeś. Mózg wie że masz j***ne wiertło które się wpiernicza w miazgę i to MUSI boleć ale jednak nie boli? W ogóle jak w takim razie działają znieczulenia jak nie porażając tymczasowo zakończeń nerwowych? Działają na podświadomośc w mózgu? Wróć do szkoły, albo się nie rozmnażaj, bo nie potrzeba nam więcej Karyn i Sebów.


Jaśnie Oświecony Xiążę moderatorze, usunąłem znak nienawiści z posta.

vFork

2017-02-19, 02:21
nelbox napisał/a:

jak biały człowiek podpali się to wygląda jak spalony
jak czarny się podpali to wygląda... jak biały człowiek




Gaśnica proszkowa go ktos gasil:P