18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slig01

2014-01-26, 07:17
Dziwne że nikt z ujadaczy przeciw UE nie chce wyjechać na Ukrainę albo do Rosji skoro tam tak dobrze. Słuchajcie... to proste. Pakować torby i wio. Będą wartości rodzinne i godność. Nie będzie LGBT, gendera, Żydów i cyklistów. Jedźcie, tu nikt nie będzie płakał.

Gharotief

2014-01-26, 11:23
Dokładnie, ja chcę oświecone wartości, bo jestem myslący, chce gejów, gender itp. Ale nie chce katolstwa, więc won na wschód katole.

wiesiors4

2014-01-26, 16:23
slig01 napisał/a:

Dziwne że nikt z ujadaczy przeciw UE nie chce wyjechać na Ukrainę albo do Rosji skoro tam tak dobrze. Słuchajcie... to proste. Pakować torby i wio. Będą wartości rodzinne i godność. Nie będzie LGBT, gendera, Żydów i cyklistów. Jedźcie, tu nikt nie będzie płakał.


To jak Ty jesteś taki proeuropejski i chcesz homomałżeństw, homoadopcji, aborcji dla każdego, eutanazji i uczenia dzieci masturbacji w przedszkolu to może Ty się spakuj i wypad do Holandii? :) To właśnie tacy jak Ty chcą zmian w Polsce, więc to chyba logiczne, że to właśnie tacy powinni się stąd wynieść, a nie ludzie którzy nie chcą tu nic zmieniać w kierunku kolorowej europki.
Nikt nie mówi, że na Ukrainie jest dobrze. Nie manipuluj. To że UE to syf nie znaczy chyba od razu, że na Ukrainie jest wspaniale? Albo logika kuleje, albo po prostu słaba manipulacja z twojej strony.

Endiegs

2014-01-26, 16:27
j***ć Kreml i Banderowców. Obie strony siebie warte.

cynku

2014-01-26, 16:33
Gejothief

to jest mój kraj od 100 pokoleń wstecz i zawsze był katolicki a nigdy pedalski. Więc jak chcesz żeby Cie ktoś legalnie na pala nadział to zabieraj się z kolegą Sligiem lizać po rowach gdzie indziej. Mam nadzieje że przyjdzie dzień jak was wszystkich pedalskie k***iszony pozamykamy w łagrach.

Skowroniasty

2014-01-26, 16:50
Ewentualnie na Białoruś. Miałbym blisko do domu, a i wiza w miarę 'tania'.

Mishon

2014-01-26, 16:51
@cynku
Ciocia Wiki-"Kolejne pokolenie średnio rodzi się co 30 lat.",a niech to będzie nawet 15,to 100 pokoleń poddaje w wątpliwość czystą Polskość :P Biorąc pod uwagę Czyngis-chana który gwałcił i gwałcił ^^

cynku

2014-01-26, 16:56
mishon,

to że mieszko sie ochrzcił w 966 nie znaczy ze ludzie tu wcześniej nie mieszkali, zreszta czyngis chan zmarł w 1200 ktoryms.

i zreszta co to ma za znaczenie, nie czepiaj sie tylko jechaj pedała.

bouldering

2014-01-26, 17:21
cynku - 100 pokoleń wstecz to jakieś 3000 lat, prawoskrętny do wyrzygu analfabeto.

wiesiors4

2014-01-26, 17:29
Gharotief napisał/a:

Dokładnie, ja chcę oświecone wartości, bo jestem myslący, chce gejów, gender itp. Ale nie chce katolstwa, więc won na wschód katole.


To Ty chcesz zmian. Jeśli chcesz tu drugiej Holandii to może po prostu tam k***a wyjedź.

SirPEWLOK

2014-01-26, 17:46
Gharotief

Nic dziwnego że gość chce pedałów w okolicy. Pochodzi z sosnowca :)

cynku

2014-01-26, 17:49
boudlering- w twojej rodzinie 100 pokoleń to znacznie mniej, twoj np dziadek zapinał twoją matke jak skonczyła 8 lat. Ty tak też będziesz jak tylko twój stary znudzi się twoją dupą lewoskrętny popieprzony pałojadzie.

Catacombe

2014-01-26, 17:57
Jak dla was UE to tylko pedały i gender, to o czym tu k***a rozmawiać? W UE na pierwszym miejscu gospodarka, a nie jakieś pie**olenia o równości płci.
I ch*j w dupę temu co napiszę że jestem euro-pedałem, pisze to bo już mnie wk***ia pie**olenie o wiedzy wyniesionej z sadistica.