18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja jakich wiele

krzyks • 2017-11-11, 19:54


Tym razem Norwegia 8-)

Pan_Adolf

2017-11-11, 23:41
@elfis
jest i zjeb wpie**alajacy wszedzie polityke

elfis

2017-11-12, 00:37
Pan_Adolf
kiepski z ciebie obserwator, bo piszę na różne tematy,
a jakbyś nie zauważył to nie ja pierwszy poruszam w dyskusjach tematy polityczne lub katolickie
jednak
ubliżanie trollom to pasja
a co, należysz do nich

UkrytaPodNickiem

2017-11-12, 01:24
Gdyby to było moje dziecko to miałoby niezły wpie**ol

Kubuleki

2017-11-12, 08:15
Sytuacja rodem z dzisiaj. Toruń, "przystanek" Włocławska w stronę Czerniewic. Jest objazd, autobus się zatrzymuje praktycznie na zakręcie, jest OZNAKOWANE ŻÓŁTE przejście dla pieszych.
Po pierwsze, jeszcze w autobusie patrzyłem w przód, widzę ciężarówka jedzie, 5km/h (bo zakręt).
Dwa, idę na to przejście, które jest świetnie przemyślane (ZA autobusem! - tak jak przebiegł dzieciak z filmiku).
Trzy dochodzę do środka przejścia, wystawiam rękę przed siebie, żeby mnie kierowca zobaczył, ch*j nie dość, że się nie zatrzymał, to jeszcze mi faka pokazał...
Taką sytuację mam 9/10 razy odkąd jest objazd. Raz nawet babsztyla z nosem w telefonie złapałem, bo by się wpieprzyła na maskę osobówki. Szkoda osobówki.
[EDIT] Aż odpaliłem painta, żeby zobrazować.
spoiler

ziembix

2017-11-12, 09:10
Ma guwniak farta że volvo na pusto leciało

dzorczKlunej

2017-11-12, 09:30
Gówniak powinien dostać tak pasem po dupie żeby zapamiętał do końca życia i jeden dzień dłużej że tak się nie robi.

Wiewór

2017-11-12, 11:43
Facet miał szczęście bo Norwegia to jest tak popie**olony kraj że za przekroczenie prędkości można tam dostać dożywocie

Batiushka

2017-11-12, 13:17
Powinien rozsmarować po asfalcie te j***ne małe ludzkie smieci

baxter

2017-11-12, 14:32
nie bez powodu też kierowcy autobusów mają zakaz zatrzymywania się byle gdzie by wysadzić pasażerów, przynajmniej u nas, nie wiem jak tam

Crapshit

2017-11-12, 17:51
MaszAyahuaskę napisał/a:





Zgadzam się jak najbardziej, zimne :piwo: dla szofera.

Natomiast ch*j w dupę rodzicom gówniarza, za nie nauczenie poruszania się po drodze... Nie kumam tego, jak można nie przetłumaczyć dziecku, że z za autobusu, ciężarówki, walca k***a się nie wychodzi, bez sprawdzenia... No chyba, że to ci postępowi, masz pierwszeństwo... gówno masz, w najlepszym przypadku nogi połamane jak trafisz na kogoś, kto co najwyżej powinien taczką jeździć... :roll:


A nie przyszło ci pało do łba, że rodzice nauczyli, ale bachor i tak robi po swojemu?

ellsworth

2017-11-12, 18:00
Abraxus napisał/a:

Facet miał szczęście bo Norwegia to jest tak popie**olony kraj że za przekroczenie prędkości można tam dostać dożywocie


Dlaczego popie**olony? Bardzo słusznie. Niejeden już udowodnił, że samochód potrafi być bardziej zabójczy niż karabin. Jak zaczniesz się posługiwać karabinem wbrew przepisom i napie**alać w kierunku przypadkowych ludzi to pewnie nie będziesz zdziwiony, ze cię czeka wiele lat odsiadki, co? Więc dlaczego miałoby być "popie**olone", że za stwarzające zagrożenie dla innych posługiwanie się pojazdem też takiego delikwenta zamkną do pierdla?

krzyks

2017-11-12, 18:15
Abraxus napisał/a:

Facet miał szczęście bo Norwegia to jest tak popie**olony kraj że za przekroczenie prędkości można tam dostać dożywocie



Tak k***a, a za świadome zabójstwo blisko 80 osób 21 lat. :kawa:

~DMT

2017-11-12, 22:21
Crapshit napisał/a:


A nie przyszło ci pało do łba, że rodzice nauczyli, ale bachor i tak robi po swojemu?



Czyli jednak go nie nauczyli... :roll:

ar...........21

2017-11-12, 23:28
Jod123 napisał/a:

Każdy, ale to każdy kierowca powinien być przygotowany na taką sytuację podczas przejeżdżania obok stojącego autobusu.
Ten był przygotowany, zwolnił i dlatego zdążył wyhamować.
Piwo dla kierowcy. Brawo.



Racja, ja np. wożę w bagażniku kilka czarnych worków 240 litrów żeby chociaż przykryć delikwenta, który mi wlezie bezmyślnie pod koła.

RedIsGood

2017-11-13, 01:40
Dzieciaki w tym wieku mają iloraz inteligencji kury i tak też się zachowują.