18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Systema i "maczeta"

ASAKKU • 2014-06-14, 21:58
Zabawy z kozikami w radzieckiej Systemie* :karate:


*podstawy dla krakowskiego blokersa...
spoiler

kropelkasiku

2014-06-15, 13:18
gruby i jego show zatytulowany "reka szybsza od oka"

Onxx

2014-06-15, 13:29
Przed nożem/maczetą nie ma samoobrony. Jedyna to ucieczka chyba że chce się mieć parę dodatkowych dziur więcej... Wszystko wychodzi ze swoim "uke" ;) Niech dadzą to pierwszemu lepszemu który tylko będzie miał na partyzanta ciąć i dźgać, wtedy już nie jest tak kolorowo.

JURIJ_77

2014-06-15, 14:11
Onxx napisał/a:

Przed nożem/maczetą nie ma samoobrony. Jedyna to ucieczka chyba że chce się mieć parę dodatkowych dziur więcej... Wszystko wychodzi ze swoim "uke" ;) Niech dadzą to pierwszemu lepszemu który tylko będzie miał na partyzanta ciąć i dźgać, wtedy już nie jest tak kolorowo.




Polakowi ciężko jest przyznać, że ktoś może być lepszy od niego w napie**alaniu się po mordach. Ogólnie ciężko jest mu uwierzyć w to, że ktoś może być lepszy od niego samego w czymkolwiek.

A to w jakiej dupie jesteśmy, ch*j mamy i to, że stoimy z opuszczonymi spodniami na środku ulicy nie jest spowodowane naszą nieudolnością, tylko zmową masonów, żydów, Ruskich, Niemców i USA. No ale to Polska właśnie ...

Majozen

2014-06-15, 14:14
Chciałbym zobaczyć, jak podchodzi do niego ktoś z ulicy i rzuca się na niego z kosą, a on używa tych swoich sztuczek do obrony :roll:

kials

2014-06-15, 14:28
Zapomnieli chyba że nożem przeważnie atakuje się od tyłu (nie mówię tu o ulicy i "fighterach" z maczetami). :roll:

nanab

2014-06-15, 14:30
Dokladnie wyrezyserowane i jeszcze w zwolnionym tempie kazdy potrafi. Taki kozak trafi na byle pijaczka ze scyzorykiem i zostanie posiekany na kawalki w kilka sekund.

Exias

2014-06-15, 15:37
@Lich*j, ASAKKU
nie mówię, że źlerobią, ćwicząc, ale że w tego typu ćwiczeniach jest mało realizmu. Jeśli ćwiczyć to w taki sposób, który imituje prawdziwe zdarzenie- czyli atakujący nie stoi grzecznie tylko np chce nas zabić. I wiem co mówię, bo ćwiczyłem przez rok sztuki walki (chociaż dawno :p).

chujew123

2014-06-15, 15:40
Mam znajomego który przez trzy lata trenował systeme, zawsze chwalił się i pokazywał mi (i na mnie) różne techniki i super extra triki. Pewnego razu miał ze sobą taki gumowy, duży nóż do ćwiczen i powiedział że pokaże mi jak obezwładniać delikwenta z taką kosą, mówi mi: Trzymaj tak i tak nóż a ja Ci pokaże.. no i powywijał mi ręce i mnie powalił.. Mówię do niego to teraz spróbuje Cię zaatakować, jednak nie zrobiłem tego tak jak go uczyli tzn. z prędkością ślimaka, tylko normalnie tak jak bym chciał kogoś dźgnąć ..... i .... i zaj***łem mu na pełnej k***ie kose gumową w żebra i już tylko delektowałem się widokiem tego jak zwija się na podłodze ze łzami w oczach :D :D i masz swoją systeme i swoje odruchy bezwarunkowe - tak mu powiedziałem :D

Mentorstajl

2014-06-15, 17:02
To nie jest Thousand Foot Krutch - Move.

Calatin

2014-06-15, 19:35
To jest Hollywood Undead - Been to Hell od 2:57

ch...........ox

2014-06-15, 19:54
Mam nadzieję, że kiedyś jakieś dresy wezmą tego grubaska za niewinnego starszego pana :D
@ch*jew123
Kolega rzeczywiście ch*j wielki zdziałał przy normalnym ataku, jednak czuję że ten gość z filmu za młodu był na nie jednej misji i nie jednego zaciukał z noża. Doświadczenie w parze z treningiem przynosi zdecydowanie lepsze efekty ;)

Da...........id

2014-06-15, 22:20
Jestem zafascynowany tym, co właśnie oglądam i słucham (do 2:56).