18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

System rakietowy - Rosyjska potęga militarna

~Velture • 2022-08-10, 19:05
Nawet nie wiem jak to skomentować...




Technologia opracowana już wiele lat temu w USA :krejzi:
spoiler

daniel1040

2022-08-10, 23:27
Halman napisał/a:

ty szmaciarzu, jakby nie ukry to byś już od 3 miesięcy gawari pa ruski bo twoje papierowe nato wypnie dupę na Polskę - zapewniam cię.



Gdyby nie ukry to 3/4 mojej rodziny dalej by żyło - cud że moja babka się uratowała - więc japa

Bul_od_bytu

2022-08-10, 23:48
Pompują je gazem bojowym :D

andrzejrobert75

2022-08-10, 23:56
Bul_od_bytu napisał/a:

Pompują je gazem bojowym



Może vx.

discoteq

2022-08-11, 00:27
Halman napisał/a:

ty szmaciarzu, jakby nie ukry to byś już od 3 miesięcy gawari pa ruski bo twoje papierowe nato wypnie dupę na Polskę - zapewniam cię.


Zaprawdę powiadam Ci... jak dojdzie do ataku na Polskę, to wszyscy się wypną... ;)
Wielbicielu "Stepan'a", gdyby nie ta propaganda, to byśmy sobie żyli jak wcześniej, bali się "koronki", która była niczym w porównaniu z tym.
Teraz się poj***ło, bo ludzie mają już tych 'Upaińców" dość, więc już wymyślono "kolejnego" wirusa, który ma na celu uśpić naszą czujność przed czymś większym... Zdanie "ludzkości" jest zmienne, jak Twoje zdanie zdanie o dodawaniu tematów (heh), więc SKOŃCZ pie**olIĆ.
Co do pisowni, to "jakby" w tym akurat zdaniu powinno być rozdzielne (a ogólnie to powinno być "gdyby")... ;)

----------


intermag

2022-08-11, 05:21
To nie rakiety z tyłu a kokony do rakiet, w czymś podobnym trzyma się również czołgi by zachować odpowiednią wilgotność aby pozostały sprawne na wypadek wojny.

pyotreck

2022-08-11, 06:36
focusek napisał/a:

ojoj dobrze ze my mamy dobra armie. Zartowalem ch*ja mamy, pisiory i macior wszystko rozj***ly, r*chaja was w dupe i sie cieszycie. Jeszcze ukraincom paly ciagniecie, wielcy k***a bracia



Armie to rozwalił siemoniak. Ale Ty tego nie możesz wiedzieć. Takich rzeczy na tvn nie mówią...

buszta2

2022-08-11, 08:12
Podobnymi makietami alianci zmylili wąsatego austriaka co do miejsca inwazji.

skywalker75

2022-08-11, 08:47
daniel1040 napisał/a:

Gdyby nie ukry to 3/4 mojej rodziny dalej by żyło - cud że moja babka się uratowała - więc japa



Co nie zmienia faktu że gdyby nie ukry, musiał byś dzisiaj pie**olić po rusku więc japa

Pizdus

2022-08-11, 10:15
Halman napisał/a:

ty szmaciarzu, jakby nie ukry to byś już od 3 miesięcy gawari pa ruski bo twoje papierowe nato wypnie dupę na Polskę - zapewniam cię.



j***ć ukra.! Ale do nas Rosja nie sapała więc co mnie straszysz swoją urojoną teorią. Byłeś na granicy UKR-ROS w lutym? W życiu nie będę się płaszczyl przed ukrem tak jak ty

skywalker75 napisał/a:

Co nie zmienia faktu że gdyby nie ukry, musiał byś dzisiaj pie**olić po rusku więc japa


Jedź i walcz za ukra najlepiej

bolego

2022-08-11, 15:57
pyotreck napisał/a:

Armie to rozwalił siemoniak. Ale Ty tego nie możesz wiedzieć. Takich rzeczy na tvn nie mówią...



W tvp mowili ze to wina Tuska. Prawda to?

AbsolutnyBrakKarku

2022-08-11, 17:22
Oczywiście ani Ukry nie walczą za nas, ani Ruscy do nas nie mieli problemu, ani nie mamy mniejszości wielkich rosyjskich jak Upaina, ani języka, ani alfabetu ani religii. To są dwa kacapskie narody, a wmawianie słabszym na umyśle, że oni walczą za nas, że gdyby nie Ukry to Ruski by w nas wjechał ( nieważne, że my w NATO i że Żeleński ma w Izraelu mieszkania na jednej ulicy z ruskimi oligarchami) to jest chamstwo. Chyba, że oni to Ukry z pochodzenia. Uwaga na trolle banderowskie.

to...........10

2022-08-12, 04:10
daniel1040 napisał/a:

ale to chyba logiczne że w miejscu gdzie z nagrania można łatwo namierzyć cel dadzą dmuchane - nie raz było tu nagranie że zrobili program do tv/ktoś zrobił zdjęcie i na podstawie tego prowadzili ostrzał.
ale rozumiem że myślenie boli
ps - j***ć ukrów



Och, dziękujemy kacapski trolu, że nam pięknie wszystko tłumaczysz. A teraz idź obciągać, bo się Władimir niecierpliwi :D

hitOnnz

2022-08-12, 21:21
focusek napisał/a:

ojoj dobrze ze my mamy dobra armie. Zartowalem ch*ja mamy, pisiory i macior wszystko rozj***ly, r*chaja was w dupe i sie cieszycie. Jeszcze ukraincom paly ciagniecie, wielcy k***a bracia



Jo, bo to nie tak ze ta armia od 30 lat jest niedofinansowana i rozkradana. j***ne buraki polityczne :psycho:

chico35

2022-08-25, 20:53
focusek napisał/a:

ojoj dobrze ze my mamy dobra armie. Zartowalem ch*ja mamy, pisiory i macior wszystko rozj***ly, r*chaja was w dupe i sie cieszycie. Jeszcze ukraincom paly ciagniecie, wielcy k***a bracia




ty kretynie nie ogarniasz kuwety za jakich czasów zostały zlikidowane całe dywizje, ge, Petylicki zginął też przez pisiory nie? dokształć się ciemniaku