18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syryjski partyzant dąży do samounicestwienia

Towdi • 2013-09-01, 11:26
Ty razem skończył tylko jako głuchy i może bez zębów, ale jeszcze całe (krótkie) życie przed nim.

Podkład ze śmiechu rozpie**ala miażdży 8-)


Halman

2013-09-01, 11:35
Czy hameryka nie umie im sprzedawać hurtem czyli tanio broni z demobilu poprzez pośredników dla tej nieogarniętej dziczy? (oczywiście delikatnie zmodyfikowanej) zbrojna interwencja to taktyka dla w miarę inteligentnego przeciwnika, na bliski wschód wystarczą; samowybuchające działa, samostrzelajace karabiny, i inne gadżety dla kretynów...

Pater patriae

2013-09-01, 11:58
Towdi napisał/a:

yryjski partyzant dąrzy do samounicestwienia

Podkład ze śmiechu rozpie**ala miażdży 8-)



Miażdży to Twoja ortografia.
Pozdrawiam. ;-)

ds...........er

2013-09-01, 13:39
Co to za j***na moda "kalęczę jenzyk polzki wienc jestę fajny" :facepalm2:

Loaloa

2013-09-01, 13:44
Ty za to powinieneś DĄRZYĆ do szkoły. Może jeszcze nie jest za późno.

ostatni

2013-09-01, 14:06
Cytat:

Syryjski partyzant dąrzy do samounicestwienia



Nasz naród dąży do samounicestwienia hodując takie tępe parchy. Jak wspomnę moje moje czasy gimnazjalne to na polskim rzadko kto robił błędy ortograficzne, pisało się jakieś rozprawki, charakterystyki, skupiało na stylistyce, interpunkcji, a dzisiaj j***ne matoły mają problemy z ortografią w wieku 15 lat. I najgorsze jest to, że takie tępe k***y stanowią większość młodzieży. Ja człowiek ma okazje przejechać się autobusem z jakimiś debilami z zawodówki i posłuchać ich rozmów na wybitnym poziomie zgniłego ziemniaka to tylko chce się płakać myśląc co czeka ten kraj za 10 lat. Dlatego serdeczne prośba-nigdy nie waż się pójść na wybory i przekaż to zalecenie swoim kolegom reprezentującym ten sam poziom. Prośba nr 2-wypie**ol jak najszybciej na zmywak żeby kasa z moich podatków nie szła na twój zasiłek. Prośba nr 3- nie rozmnażaj się dla dobra gatunku ludzkiego.

Towdi

2013-09-01, 20:28
Przepraszam, za ten błąd ortograficzny, moja wina. Sam zwracam uwagę na ten ważny aspekt i strasznie wk***iają mnie ludzie piszący z błędami.

up ostatni
Widzę bohatera internetowego! Dziękuję za konstruktywną zjebkę, ale dla mnie jesteś żałosnym rudym grubasem, typowym no lifem, leczącym swoje kompleksy na forach.
ch*j Ci w oko bo w dupę jeszcze by Ci było przyjemnie.

tranzystor

2013-09-01, 21:04
Cytat:

Syryjski partyzant



Ja pie**olę, nie możesz mieć choć trochę odrobiny szacunku dla partyzantów? W Syrii ci psychole z bronią to terroryści, do ch*ja.

Pan_Generał

2013-09-01, 22:48
To jest partyzant


A nie jakies ciapate dzikusy.

ostatni

2013-09-02, 00:13
Cytat:

up ostatni
Widzę bohatera internetowego! Dziękuję za konstruktywną zjebkę, ale dla mnie jesteś żałosnym rudym grubasem, typowym no lifem, leczącym swoje kompleksy na forach.
ch*j Ci w oko bo w dupę jeszcze by Ci było przyjemnie.




przed "bo" stawia się przecinek :homer:

dex6969

2013-09-02, 01:54
Taka prawda, że czepiają się ortografii takie zjeby... wielcy wojownicy prawdy i poprawnego pisania ... by się dowartościować i pokazać, że ohhh jaki to on jest lepszy i wykształcony... bo wie trzeba napisać z "ż" a nie "rz" k***a ... ładne mi osiągnięcie ... Sam często robię błędy i jestem po zawodówce .. no i ch*j z tego.... aa tak btw. ---> obecnie prowadzę działalność i w wieku 22 lat jestem w stanie sam się utrzymywać... a Ty zakompleksiony pajacu pewnie wpie**alasz ze smakiem obiadki mamusi aż Ci się uszy trzęsą....

Towdi

2013-09-02, 10:25
@up ostatni
Zdanie rozpoczynamy z dużej litery, a kończymy kropką.

some1else

2013-09-02, 11:44
... but leci między 00:03 a 00:04...

Serghio

2013-09-02, 11:53
Jednego brudasa mniej!