18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

"Syrenka Ariel"

Osa83 • 2013-07-27, 12:44
Mam czteroletnią córkę.Oglądając dzisiaj bajkę o syrence Ariel (pewnie większość z was ją kojarzy)mówi do mnie tak :
-Mamo nie lubię Arielki
-Czemu?-pytam
-Bo jest ruda i nie ma nóg!


Rośnie mi mała sadolka !!! :ok:

abdul

2013-07-27, 20:12
corka. slabo

ellsworth

2013-07-27, 20:14
Jeżeli coś takiego mówi dorosła osoba, to można potraktować jako żart z przymrużeniem oka, jako pewną konwencję. Natomiast takie słowa w ustach dziecka i to małego, które skoro tak mówi to znaczy, że tak naprawdę uważa są czymś strasznym i nie są powodem do dumy tylko zastanowienia się w jakiej to patologicznej rodzinie dziecko dorasta.

zarpion

2013-07-27, 20:39
@up w rodzinie rasistów, którzy nie tolerują syren - lewackie media zaraz odbiorą dziecko od zwyrodnialców, możesz spać spokojnie.

Osa83

2013-07-27, 21:54
Przypominam że to Sadol!!!

ellsworth napisał/a:

Jeżeli coś takiego mówi dorosła osoba, to można potraktować jako żart z przymrużeniem oka, jako pewną konwencję. Natomiast takie słowa w ustach dziecka i to małego, które skoro tak mówi to znaczy, że tak naprawdę uważa są czymś strasznym i nie są powodem do dumy tylko zastanowienia się w jakiej to patologicznej rodzinie dziecko dorasta.





Żebyś się przypadkiem nie zesrał!

rozyk

2013-07-27, 22:25
Osa83 napisał/a:

Mam czteroletnią córkę.


Rośnie mi mała sadolka !!! :ok:



ej dobra k***a mam facebooka i tam musze czytac jak to moje znajome kuzynki i ch*j wie kto jeszcze sie podniecaja swoimi "wyjatkowymi" dziecmi i mam taka jedna mysl.... ej ludzie kolo dupy mi lataja wasze dzieci, wchodze na sadola zeby sie zreklasowac a jak ci rosnie z corki maly sadol to musi miec niezlego ku*asa :) :idzwch*j:

qtacz

2013-07-27, 23:24
aha fajnie oby jom p[otrconcił jakis samohut XXXXXXXXXXXX----------DDDDDDDDDDD

contowsky

2013-07-28, 05:43
@up portale Ci się pomyliły, co widać nie tylko po tym jednym komentarzu :>

megamasa

2013-07-29, 08:16
Nie piszcie o swoich bachorach... tym bardziej głupich.

karol-bania

2013-07-29, 22:13
dach zardzewiały to i piwnica mokra