18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sypiała ze swoim szefem...

Jesse.Pinkman • 2022-01-12, 10:45
...ale po rozmowie z jego żoną obiecała, że już nie będzie.

mesjans

2022-01-13, 21:03
Rozjebie napisał/a:

To po prostu przygłup z Podlasia. Poniżej tłumaczenie:
"Powinna wpie**olic nie jej, a mężowi, ze taki system awansu w firmie wprowadził"



Większość osób używa tu słów których nie ma w języku polskim. Wielu specjalnie przekręca słowa bo myślą że to fajne. Niektórych komentarzy nie da się logicznie zrozumieć, a ty się przypie**alasz do przecinków, choć przekaz zrozumiałeś. Chłop ci nie dał dupy czy Miodka się naoglądałeś. A przed "że" nie ma konieczności stawiania przecinka, chyba że chcesz zaakcentować pauzę (tak jak zrobiłem to w tym zdaniu) .

Stwórca

2022-01-13, 21:46
mesjans napisał/a:

Większość osób używa tu słów których nie ma w języku polskim. Wielu specjalnie przekręca słowa bo myślą że to fajne. Niektórych komentarzy nie da się logicznie zrozumieć, a ty się przypie**alasz do przecinków, choć przekaz zrozumiałeś. Chłop ci nie dał dupy czy Miodka się naoglądałeś. A przed "że" nie ma konieczności stawiania przecinka, chyba że chcesz zaakcentować pauzę (tak jak zrobiłem to w tym zdaniu) .



Kolega "Rozjebie" pije do twojego "dla niej", zamiast "jej". Podlasie, aż się wylewa z twojej pisowni. Wiem co mówię, bo jestem z podlaskiego :D

Rozjebie

2022-01-14, 11:45
mesjans napisał/a:

Większość osób używa tu słów których nie ma w języku polskim. Wielu specjalnie przekręca słowa bo myślą że to fajne. Niektórych komentarzy nie da się logicznie zrozumieć, a ty się przypie**alasz do przecinków, choć przekaz zrozumiałeś. Chłop ci nie dał dupy czy Miodka się naoglądałeś. A przed "że" nie ma konieczności stawiania przecinka, chyba że chcesz zaakcentować pauzę (tak jak zrobiłem to w tym zdaniu) .



k***a, aż parsknąłem :D Nie, nie chodziło mi o przecinki
To ze nie wiesz do czego pije jest jeszcze śmieszniejsze :D

mesjans

2022-01-15, 21:27
Rozjebie napisał/a:

k***a, aż parsknąłem Nie, nie chodziło mi o przecinki
To ze nie wiesz do czego pije jest jeszcze śmieszniejsze



ch*j ci w dupę, wykryłeś moje położenie na mapie.