18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syn Tuska

Newralgiczna • 2012-04-19, 10:00
Zasłyszane w radyju EskaROCK:
-Syn Tuska będzie pracował na lotnisku :)
-A co będzie robił?
-To samo, co tata, majstrował przy samolotach :D

camel87

2012-04-19, 10:05
Czekamy na komentarze, w 80% w komentarzach są zabawniejsze kawały i dla nich PIWKO :)

SzczeroscToNieChamstwo

2012-04-19, 10:18
Cytat:

Czekamy na komentarze, w 80% w komentarzach są zabawniejsze kawały i dla nich PIWKO


komentarz w 80% zabawniejszy niż żart-piwko leci?

dawid131

2012-04-19, 11:59
Jebie kaczką na odległość

BongMan

2012-04-19, 15:34
Ale ludzie są poj***ni. Katastrofa miała miejsce dwa lata temu, jest mnóstwo przesłanek i dowodów na to, że to nie był zamach, a ludzie i tak swoje pie**olą a pisowskie szczekaczki są w siódmym niebie. Mało tego - nie tak dawno temu, w bardzo podejrzanych okolicznościach, zmarł Andrzej Lepper. Widać jak ch*j, że to było zabójstwo a i tak wszyscy mają na to wyj***ne.

pakicito

2012-04-19, 16:50
@up
przypadkiem to można sie wj***ć pod samochód; gówno mnie obchodzili ludzie w tupolewie, ale żeby tuska posadzić za zamach to jestem za! a leppera wiadomo, że zaj***li, bo za dużo wiedział

ja...........03

2012-04-19, 16:57
rosną brzozy w lesie
wiatr echo strzałów niesie
przypomną przed wyborami
tych co zginęli pod tymi brzozami
takie żydowskie taktyki
z prezesowsko-pisowskiej lektyki

vass

2012-04-19, 17:03
Kaczor kazał lądować, to jest główny zamachowiec i jeszcze za to odpowie.
Lepper tyle kasy pożyczył od ludzi z miasta, że chyba nie miał innego wyjścia.
Ale lepiej propagować teorie spiskowe, bo głupi lud to kupi, a Rydzyk z Maciarewiczem potwierdzą.

thewhitestar

2012-04-19, 17:10
Pisowcy krzyczący o zamachu byli do niedawna śmieszni, ale po tym jak 1/4 Polski zaczęła w to wierzyć cała sprawa śmieszną być przestała. Dzisiaj słyszałem jak Macierewicz stwierdził że Rosja tym samym wypowiedziała nam wojnę... k***a, ja się naprawdę boję że PiS dojdzie do władzy, ci chorzy psychicznie ludzie mają w dupie Polskę i Polaków, ich problemy i potrzeby. To już się przerodziło w zwyczajną sektę mającą na celu pomszczenie Największego Polaka i Patryjoty w historii Polski.
Jak k***a myślący ludzie mogą dzisiaj śpiewać "wolną Polskę racz nam wrócić panie" (czy jak to tam idzie)!?

~Tołdi

2012-04-19, 17:43
k***a skończcie te polityczne dyrdymały :xalpalm:

a vass ma jak zwykle najwięcej do powiedzenia :roll:

Demolka90

2012-04-19, 17:56
Wszyscy dobrze wiedza ze to nie byla katastrofa jakby tak bylo to by ruski daly dokumentacje.

kózka

2012-04-19, 18:13
Ten syn Tuska to do Breivika podobny :-D

vass

2012-04-19, 18:58
Tołdi napisał/a:

k***a skończcie te polityczne dyrdymały :xalpalm:

a vass ma jak zwykle najwięcej do powiedzenia :roll:


Ty za to nie masz nic do powiedzenia, same smuty pie**olisz :-P

Esz

2012-04-19, 21:51
vass pie**oli jakby sam był Tuskovem albo jego synem.

marna

2012-04-19, 22:10
Michał Tusk właśnie zmienił pracę. Do tej pory syn premiera był zatrudniony w trójmiejskim dodatku Gazety Wyborczej. Od 16 kwietnia został pracownikiem Portu Lotniczego imienia Lecha Wałęsy w Gdańsku. Michał Tusk jest obecnie pracownikiem działu Analiz i Marketingu, gdzie dostał się poza konkursem i zarabia ponad 4 tysiące złotych miesięcznie. Czyli znacznie mniej niż jego młodsza siostra Kasia, która ponoć ma 18 tysięcy miesięcznie.

Od półtora roku kuszono mnie tą propozycją. W końcu się zgodziłem – tłumaczy Michał Super Expressowi.

Dlaczego aż tak o niego zabiegano?

Ponoć syn premiera został zatrudniony z powodu artykułów o tematyce lotniczej, jakie pisał do Wyborczej. Według Michała Dargacza, rzecznika prasowego lotniska, Michał Tusk "wielokrotnie podpowiadał rozwiązania, które potem wdrażano".

http://www.pudelek.pl/artykul/39682/tusk_odszedl_z_wyborczej_ma_prace_za_4000_zl/