18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Symboliczne

~Sunday • 2022-07-25, 10:08

Jak zwykle pierwszą ofiarą tej ideologii są dzieci...

Halman

2022-07-25, 10:18
a było się bawić grzecznie w domu Kenami...

PanKukuruźnik82

2022-07-25, 10:25
Halman napisał/a:

a było się bawić grzecznie w domu kentami...



Chyba Kenami, ale co ja ta wiem, ekspertem nie jestem. Zawsze wolałem bawić się Barbie...

:lol:

Halman

2022-07-25, 10:28
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Chyba Kenami, ale co ja ta wiem, ekspertem nie jestem. Zawsze wolałem bawić się Barbie...



już poprawiłem, tym bardziej ekspertem nie jestem bo generalnie wolałem resoraki i samoloty... :amused:

Gienek86

2022-07-25, 10:46
A dobrze tak młodej lesbie :amused:

envy13

2022-07-25, 11:16
Gienek86 napisał/a:

A dobrze tak młodej lesbie



każdy kto niesie flage czy inną ch*jnie w kolorze tęczy jest lesbą ? Czyli lewandowski jest gejem ...

nowynick

2022-07-25, 11:16
na szczęście tylko lewaki indokrynują dzieci...



Zarejestruj

2022-07-25, 11:19
nowynick napisał/a:

na szczęście tylko lewaki indokrynują dzieci...



ja tu nie widzę, dzieci którym każe brać się udziału w czymś czego nie rozumieją.

nowynick

2022-07-25, 11:32
Zarejestruj napisał/a:

ja tu nie widzę, dzieci którym każe brać się udziału w czymś czego nie rozumieją.



jakby oni rozumieli w czym biorą udział to by nikt nie brał udziału ;)

dżonyłojlker

2022-07-25, 11:42
kraskras napisał/a:

Czyli lewandowski jest gejem ...



Jedyny lewandowski o jakim słyszałem, to taki spedalony, lalusiowaty piłkarzyk. Więc jeśli chodzi o tego, to wiadomo.

grudzin7

2022-07-25, 14:05
KapejloneK napisał/a:

Jedyny lewandowski o jakim słyszałem, to taki spedalony, lalusiowaty piłkarzyk. Więc jeśli chodzi o tego, to wiadomo.



Ten spedalony lalusiowaty piłkarzyk zarabia w rok więcej niż ty uciułasz przez całe życie :roll:

Ja też już mam odruch wymiotny widząc jego gębę na kolejnym bilbordzie, ale sukcesu odebrać mu nie możesz.

spoon17

2022-07-25, 18:18
co to pedalstwo tu robi ?

Sz...........di

2022-07-25, 19:07
Przecież to nienaturalne niezdrowe zachowania są przeczy to racjonalnemu podejściu i temu co instynkt podpowiada po co to ukazywać to trzeba tępić a oni próbują uważać się za normalnych ze tacy się urodzili i są skrzywdzeni przez naturę, niech nie każą tego legalizować i jeszcze mieć prawa z tego, w głowie się to wszystko nie mieści, brak slow nawet nie ma tu czego porównywać. DZIWACTWU stanowcze NIE!!! pie**olone zepsute pasożyty bez godnosci k***a nawet nie wiem jak to to nazwać szlag mnie trafia...

Perhydrol

2022-07-25, 21:19
grudzin7 napisał/a:

Ten spedalony lalusiowaty piłkarzyk zarabia w rok więcej niż ty uciułasz przez całe życie
Ja też już mam odruch wymiotny widząc jego gębę na kolejnym bilbordzie, ale sukcesu odebrać mu nie możesz.



Bo współczesny świat uwielbia pedałów i akcje jak na filmie. Także im większy pozer tym większa szansa na "sukces"

ellsworth

2022-07-25, 22:51
Szejdi napisał/a:

Przecież to nienaturalne niezdrowe zachowania są przeczy to racjonalnemu podejściu i temu co instynkt podpowiada po co to ukazywać to trzeba tępić a oni próbują uważać się za normalnych ze tacy się urodzili i są skrzywdzeni przez naturę, niech nie każą tego legalizować i jeszcze mieć prawa z tego, w głowie się to wszystko nie mieści, brak slow nawet nie ma tu czego porównywać. DZIWACTWU stanowcze NIE!!! pie**olone zepsute pasożyty bez godnosci k***a nawet nie wiem jak to to nazwać szlag mnie trafia...



Ty serio to napisałeś? Bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może serio coś tak głupiego napisać. Przeczy temu co podpowiada instynkt?? Ja pie**olę! Wszystkie najcięższe i poddawane największemu ostracyzmowi społecznemu przestępstwa są właśnie wprost zaczerpnięte z podążania naturalnymi instynktami. Morderstwa, gwałty, rozboje, dominacja i zniewolenie drugiego człowieka. To wszystko jest zgodne z naturą a wbrew cywilizacji. I nawet jeśli za fałszowanie pieniędzy też można dostać 25 lat, to odbiór społeczny pomiędzy fałszerzem a gwałcicielem to niebo a ziemia. A wiesz dlaczego tak jest? Bo cała cywilizacja jest Z ZAŁOŻENIA jedną wielką ANTYTEZĄ natury! Mówisz, że LGBT i tego typu rzeczy są sprzeczne z naturą? To znaczy, ze idealnie wpisują się w cywilizacje! Zgodnie z naturą to możesz sobie po drzewach skakać.