18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Symbole illuminati w filmach

ph...........w5 • 2012-11-29, 03:40

Można nie wierzyć w takie rzeczy, ale to z 9/11 naprawdę daje do myślenia i ryje w bani O_o

gryzly123

2012-11-30, 21:42
uprzedzając pytania, nuta od 0:25 to
Cytat:

Solar Fields - Sky Trees



A filmik dość stary

Do...........no

2012-12-01, 22:59
Dość stary, chociaż widziałem wiele takich różnych wynalazków jak ten film. Tylko z drugiej strony nie wierzę zbytnio w iluminatów i tym podobne wynalazki wzięte z tego całego NWO. Mimo wszystko jestem skłonny ku temu, że jak wiadome, teorie spiskowe zawsze miały jakiś tam popyt (a teraz jesteśmy wręcz tym zalewani), a producenci wiedzą, że to na topie, to jeżeli wypchają tymi wszystkimi bzdurami filmy, to oglądalność będzie minimum 2x większa, bo film przez pewien czas będzie tematem przewodnich na różnych forach, że tam symbole masońskie, tam okultystyczne itd. Ostatnio wystarczy przejść się nawet do empiku i popatrzeć na książki i inne media jak filmy chociażby, pełno tego dookoła, czyli jednym słowy biznes się kręci. Sam tak często sobie myślę, że jak byłbym producentem, to pewnie też bym wypchał film różnymi elementami, by zwiększyć oglądalność do maksimum, a jak wiadome, każdy kto się tym zainteresuje, to nawet z ciekawości obejrzy resztę, by wyszukać kolejne symbole. A co do 9/11 to może być po prostu zwykły przypadek, sam nawet jako dziecko rysując jakiś obrazek w szkole, gdzie umieszczałem zegarek, to różne godziny malowałem, również 9/11 i to od razu znaczy, że jestem iluminatem czy może przyłożyłem rękę do tego? Wątpię, mimo że sprawa 9/11 jest dziwna, to nie zmienia faktu, że filmy obsypane wszystkim co się da, po prostu ma to za zadanie zwiększać atrakcyjność i przyciągać ludzi. Choć nie wiem jak inni użytkownicy to tutaj widzą. :)