18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syjonistyczny morderca w Polsce. Donald Tusk: „Witamy w domu

PogromcaDziewic • 2013-06-13, 08:36
Na polsko-izraelskie konsultacje międzyrządowe w Warszawie przybył odpowiedzialny za mordy na Palestyńczykach w Gazie premier syjonistycznego tworu Benjamin Netanjahu. Szef polskiego rządu Donald Tusk powitał go słowami „Witamy w domu!”, a na wspólnej konferencji prasowej z Netanjahu podkreślił, że stosunki polsko-izraelskie cech*ją „dobre i przyjacielskie” relacje. Zaznaczył, że w sprawach historii, jak i współczesnych tematach, Polska znajduje z Izraelem wspólny język. „Podczas dzisiejszego spotkania bardzo mocno wsparliśmy prace Izraela i polityków z innych krajów na rzecz rozwiązania problemu palestyńskiego w Izraelu” – powiedział premier Donald Tusk. Netanjahu po raz kolejny zaatakował Iran, oskarżając to państwo o „udział w mordowaniu Syryjczyków”. Podziękował także Donaldowi Tuskowi za przyjaźń i wspieranie religii holocaustu: „Bardzo cenię sobie twoją przyjaźń wobec kraju, narodu i wobec mnie osobiście. Za każdym razem, kiedy tego potrzebujemy jestem pod wrażeniem skali twojej przyjaźni wobec mnie osobiście i głębokiej sympatii wobec narodu żydowskiego i państwa żydowskiego”.



Komentarz chyba zbędny.
Artykuł w całości na : http://www.nacjonalista.pl/2013/06/13/syjonistyczny-morderca-w-polsce-donald-tusk-witamy-w-domu/

Kupa_w_majtkach

2013-06-13, 08:43
Zafarfoniłbym mu w zęby, gdybym miał taką okazję...j***ny judofil.

Ork.Fajny

2013-06-13, 11:09
Jesteście zabawni... W takim żałosnym sensie.
Sami krzyczycie że byście mordowali ciapatych bo oni chcą mordować was, gdy tylko zbierze ich się nieco za dużo w danym kraju... A gdy tylko Izrael robi to co wy chcecie robić, czyli za mordę trzyma wszystkich ciapatych w swojej okolicy aby nie mieli szans skuteczniej w swojej jawnej wrogości się zorganizować w coś więcej, to zaraz lecą w ich stronę teksty typu "syjonistyczne k***y", "udział w mordowaniu Syryjczyków" etc...

Zdecydujcie się. Ale stoicie po któreś, w co wątpię bo obie są średnio przyjazne nam, ze stron albo nie twórzcie tekstów które sprawią wrażenie że np. strona arabska to jakaś niewinna jest...

Mr.Drwalu

2013-06-13, 11:28
@up

k***ełe czy ty zawsze musisz wszystko i wszystkich krytykować? Ja pie**ole, co za typ. :facepalm2:

PogromcaDziewic

2013-06-13, 19:05
Ork.Fajny napisał/a:

Jesteście zabawni... W takim żałosnym sensie.
Sami krzyczycie że byście mordowali ciapatych bo oni chcą mordować was, gdy tylko zbierze ich się nieco za dużo w danym kraju... A gdy tylko Izrael robi to co wy chcecie robić, czyli za mordę trzyma wszystkich ciapatych w swojej okolicy aby nie mieli szans skuteczniej w swojej jawnej wrogości się zorganizować w coś więcej, to zaraz lecą w ich stronę teksty typu "syjonistyczne k***y", "udział w mordowaniu Syryjczyków" etc...

Zdecydujcie się. Ale stoicie po któreś, w co wątpię bo obie są średnio przyjazne nam, ze stron albo nie twórzcie tekstów które sprawią wrażenie że np. strona arabska to jakaś niewinna jest...



1. Nie mam nic do muzułmanów, jeżeli siedzą cicho u siebie, Palestyńczycy są ofiarami Izraelskiej agresji, gdzie atakuje się cywilów napalmem(!)
2. Jeżeli ktoś mnie atakuje, to nie powiesz chyba, że będe twardo trzsymał się pacyfizmu? Tak samo z muslimami. Póki są u siebie - ok. Jeżeli będzie coś takiego jak Francja/Anglia - dosyć. Póki co, w Polsce muslimów nie ma, i lepiej zapobiegać, niż leczyć.
3. Syjonizm, to nie tylko żydki, bo nie każdy żyd jest syjonistą, a nie każdy syjonista jest żydem. Dlaczego mam nie mówić "syjonistyczni mordercy", skoro to są mordercy?
4. Gdyby nie syjoniści, nie doszło by do islamskiej emigracji. To syjonistyczne media, pokazują "Wspaniały i piękny zachód", gdzie jest wspaniały socjal itd, itd...
5.Izrael jest najbardziej szowinistycznym państwem na świecie. Ja szowinistą nie jest, wole separatyzm społeczny. Niby dobrze, "co się dopieprzasz, skoro w polsce też chcesz jedności etnicznej?"
Ano. Ja chce. Ale mnie nazywają "Rasistą, faszystą, homofobem," itd, itd. Ale Izrael może. Bo to Izrael.

Ork.Fajny

2013-06-15, 00:17
PogromcaDziewic napisał/a:

1. Nie mam nic do muzułmanów, jeżeli siedzą cicho u siebie, Palestyńczycy są ofiarami Izraelskiej agresji, gdzie atakuje się cywilów napalmem(!).


Ci Cywile krzyczą Allah Akbar jak się dowiedzą o zamachu swoich ludzi gdzieś w USA np. WTC, gdzie giną obcokrajowcy w tym Polacy.


PogromcaDziewic napisał/a:

2. Jeżeli ktoś mnie atakuje, to nie powiesz chyba, że będe twardo trzsymał się pacyfizmu? Tak samo z muslimami. Póki są u siebie - ok. Jeżeli będzie coś takiego jak Francja/Anglia - dosyć. Póki co, w Polsce muslimów nie ma, i lepiej zapobiegać, niż leczyć.


Nie wiem skąd wziąłeś ten pacyfizm. Mój post mówił o tym by nie robić z ciapatych jakiś ofiar niewinnych.


PogromcaDziewic napisał/a:

4. Gdyby nie syjoniści, nie doszło by do islamskiej emigracji. To syjonistyczne media, pokazują "Wspaniały i piękny zachód", gdzie jest wspaniały socjal itd, itd...


Ja pie**ole... Powiedz jaki ma sens by syjoniści pozwolili muzułmanom zasiedlić m.in. Francję, mocarstwo atomowe...?
Chcesz mi powiedzieć że celem syjonistów jest uzbrojenie wroga którego celem od ostatnich 100lat jest mordowanie syjonistów...?

byczbycz

2013-06-15, 14:54
ork wam dobrze gada
wam juz propaganda pisowska wyzarla mozgi
zydzi sa ze wszystkich stron otoczeni holota muslimska, ktora chcialaby izrael ''zepchnac do morza''
muslmy sie tam wysadzaja w tlocznych centrach, autobusach, dyskotekach
to samo robia na zachodzie europy i to samo robiliby w polsce.
izraelczycy sie broniĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ, nie atakuja.


tu sa dobrze opisane relacje izrael-muzulmanie

http://pilaster.blog.onet.pl/2011/12/15/kamienie-juz-wolaja/

PogromcaDziewic

2013-06-17, 16:37
Ork.Fajny napisał/a:


Ci Cywile krzyczą Allah Akbar jak się dowiedzą o zamachu swoich ludzi gdzieś w USA np. WTC, gdzie giną obcokrajowcy w tym Polacy.



Nie wiem skąd wziąłeś ten pacyfizm. Mój post mówił o tym by nie robić z ciapatych jakiś ofiar niewinnych.



Ja pie**ole... Powiedz jaki ma sens by syjoniści pozwolili muzułmanom zasiedlić m.in. Francję, mocarstwo atomowe...?
Chcesz mi powiedzieć że celem syjonistów jest uzbrojenie wroga którego celem od ostatnich 100lat jest mordowanie syjonistów...?



Nie mówiłem konkretnie o Tobie, mówiłem ogólnie, że nawet jakbym był pacyfistą. Jaki jest sens by syjoniści pozwolili zasiedlić Francję? A taki, żeby : Podzielić, skłócić, najechać. I nawet nie zbrojnie. Według starej zasady "Dziel i rządź". Syjoniści chcą zniszczyć Europę, narody, właśnie przez nawałę z bliskiego wschodu, skłócić, żeby naród był osłabiony (Jak dzisiaj, są posrańce z blantify, którzy myślą, że multikulti jest dobre i w ogóle wyprane mózgi, walczą z wyimaginowanym faszyzmem itd, itd.) Chcą stworzyć multikulturową papkę, ogłupić,( najnowsze reformy szkolnictwa, jedna godzina historii tygodniowo, po 2 latach 4letniego technikum już nie ma w podstawie, choćby to, że Polacy, Francuzi, i w ogóle wszyscy mordowali TYLKO zydów, ale o 25 mln słowian, to się w ogóle nie mówi oraz mógłbym wymieniać o wiele więcej.) A tak w ogóle, co z tego, że "Wielkie mocarstwo atomowe", skoro w rząd jest i tak proizraelski? Tak umierają narody.

Ork.Fajny

2013-06-18, 07:59
PogromcaDziewic napisał/a:

Jaki jest sens by syjoniści pozwolili zasiedlić Francję? A taki, żeby : Podzielić, skłócić, najechać. I nawet nie zbrojnie. Według starej zasady "Dziel i rządź". Syjoniści chcą zniszczyć Europę, narody, właśnie przez nawałę z bliskiego wschodu, skłócić, żeby naród był osłabiony (Jak dzisiaj, są posrańce z blantify, którzy myślą, że multikulti jest dobre i w ogóle wyprane mózgi, walczą z wyimaginowanym faszyzmem itd, itd.) Chcą stworzyć multikulturową papkę, ogłupić,( najnowsze reformy szkolnictwa, jedna godzina historii tygodniowo, po 2 latach 4letniego technikum już nie ma w podstawie, choćby to, że Polacy, Francuzi, i w ogóle wszyscy mordowali TYLKO zydów, ale o 25 mln słowian, to się w ogóle nie mówi oraz mógłbym wymieniać o wiele więcej.) A tak w ogóle, co z tego, że "Wielkie mocarstwo atomowe", skoro w rząd jest i tak proizraelski? Tak umierają narody.


Gościu... Ty nie masz w sobie krzty logicznego myślenia...
Twierdzisz że będzie napływ ciapatych i wykruszenie rodowitych francuzów ale nadal tylko "tolerancyjni" francuzi będą zajmowali coraz więcej ważnych stanowisk. Walnij się w łeb... Ciapaki natychmiast gdy jest ich więcej zaczynają zmieniać politykę i polityków. A wtedy "elity proizraelskie" nie będą miały już nic do gadania bo ich islamiści z pomocą szubienic i maczet, ich wyprą i tak o to wedle twojej teorii Żydki przekazały bogaty i nieźle uzbrojony kraj w ręce islamistów. Teoria super...

PogromcaDziewic

2013-06-18, 16:16
Ork.Fajny napisał/a:


Gościu... Ty nie masz w sobie krzty logicznego myślenia...
Twierdzisz że będzie napływ ciapatych i wykruszenie rodowitych francuzów ale nadal tylko "tolerancyjni" francuzi będą zajmowali coraz więcej ważnych stanowisk. Walnij się w łeb... Ciapaki natychmiast gdy jest ich więcej zaczynają zmieniać politykę i polityków. A wtedy "elity proizraelskie" nie będą miały już nic do gadania bo ich islamiści z pomocą szubienic i maczet, ich wyprą i tak o to wedle twojej teorii Żydki przekazały bogaty i nieźle uzbrojony kraj w ręce islamistów. Teoria super...



Po pierwsze: Nie tylko francuzów, ale europejczyków.
Po drugie: Że niby gdzie napisałem, że "tolerancyjni, będą zajmowali więcej stanowisk"?
Po trzecie: "super bogaty/uzbrojony"? Haha! Francja ma większy ług publiczny niż Polska! Nie ciapaki zmieniają politykę i polityków, tylko Unia Jewropejska, która NAKAZUJE politykom "pewne rzeczy". Skoro o UE mowa, poczytaj kim byli główni inicjatorzy, oraz wkład Bena Guriona w nią.Ostatnio Polska miala oddać Litwie część nieba w strefie transgranicznej. Dlaczego? Bo nikt inny nie chciał, a Litwa chciała. Do tego wysokie kary z nieprzestrzeganie "praw unii", tj z "rasizm" są wysokie grzywny, które państwo musi zaplacić. Oczywiście nie tyczy się to imigrantów. Brak logicznego myślenia powiadasz... I myślisz, że ludzie nie wyjdą na ulicę, że nie będą się napie**alać z fanatykami, i nie dojdzie do zamieszek, tj w Szwecji, Anglii, czy wspomnianej Francji kilka lat temu? Sami się k***a wytępią a syjonisci po prostu wprowadzą "nowy ład". Myślisz, że ludzie nie znienawidzą muslimów? Własnie po to to jest. Żeby odwrócić uwagę od potężniejszego wroga, i wyeliminować swojego bliskiego sąsiada.

Ork.Fajny

2013-06-18, 17:48
PogromcaDziewic napisał/a:

Po pierwsze: Nie tylko francuzów, ale europejczyków.


Jeden pies...

PogromcaDziewic napisał/a:

Po drugie: Że niby gdzie napisałem, że "tolerancyjni, będą zajmowali więcej stanowisk"?


Tak wynika z twojej logiki. Skoro ciapaki, jako ci anty-izraelscy nie będą rządzić mimo napływu do europy, to znaczy że kto inny rządzić bęzie.

PogromcaDziewic napisał/a:

Po trzecie: "super bogaty/uzbrojony"? Haha! Francja ma większy ług publiczny niż Polska!


Nie moja wina że jesteś lewakiem i wedle ciebie fiducjarny pieniądz jest coś warty i dług na jego podstawie też.
Francja ma wiele surowców, ma już dobrą infrastrukturę, fabryki, pola uprawne, bydło hodowlane etc. To jest oznaka bogactwa. A nie PKB czy dług...

PogromcaDziewic napisał/a:

Nie ciapaki zmieniają politykę i polityków, tylko Unia Jewropejska, która NAKAZUJE politykom "pewne rzeczy". Skoro o UE mowa, poczytaj kim byli główni inicjatorzy, oraz wkład Bena Guriona w nią.


Ale to ciapaki zgodnie z logiką przejmą władze w UE jeśli napłyną tu w za dużej ilości.

PogromcaDziewic napisał/a:

Sami się k***a wytępią a syjonisci po prostu wprowadzą "nowy ład". Myślisz, że ludzie nie znienawidzą muslimów? Własnie po to to jest. Żeby odwrócić uwagę od potężniejszego wroga, i wyeliminować swojego bliskiego sąsiada.


Chcesz mi powiedzieć że wszystkie kraje się ludnościowo wykrwawią a potem mały Izrael przejmie rządy...?
Jestem świadom że każdy kraj szpieguje każdy i wysyła grupy interesów do innych lub na miejscu pozyskuje. Ale bez przesady k***a... To nie związek radziecki...

PogromcaDziewic

2013-06-20, 08:27
Cytat:

Jeden pies...



No właśnie to nie jest jeden pies. Zauważ, dlaczego muzułmanie nie emigrują do np. Japonii, Australii, i innych nie Europejskich krajów, równie bogatych. Japonia i Australia dawno powiedziały "Won", i o nich nie mówią "faszyści", "naziści" "antysemici"(to nic, że w większości arabowie, ale z przyzwyczajenia mogą krzyczeć :lol: ).

Cytat:

Tak wynika z twojej logiki. Skoro ciapaki, jako ci anty-izraelscy nie będą rządzić mimo napływu do europy, to znaczy że kto inny rządzić bęzie.



Uh... tego kto będzie rządził, podejrzewam że nie będzie dało się nawet etnicznie określić. Bo ci "tolerancyjni" pouciekają gdzie się da. Pewnie jak będzie coś takiego (oby nie!) to w imie tolerancji czarny pomieszany z arabem wprowadzi socjalizm( a lud za nim pójdzie, bo szkoły tworzą wykształconych idiotów, którzy wiedzą jak liczyć całki, ale nie znają dajmy na to historii najnowszej, bo to niezgodne z tolerancją i poprawnością polityczną), białym odbierze prawa(w imie równości i tolerancji! A co!) i podobnie jak w Rodezji, walizkę pieniędzy lepiej będzie spalić, niz kupić za nią np drewno na opał.

Cytat:

NAle to ciapaki zgodnie z logiką przejmą władze w UE jeśli napłyną tu w za dużej ilości..



Cóż... Raczej nie przejmą, bo mafia w Brukseli za bardzo się trzyma stołków ;) Powiem tak : Wczoraj Moska, dzisiaj Bruksela. TO jest DOKŁADNIE to samo, co "Kraj Rad". Próba stworzenia JEDNEGO państwa, gdzie narody tracą swoją suwerenność, a jak wcześniej wspomniałem mafia z Brukseli nakazuje pewne rzeczy. Na przykład Polska miała ZNISZCZYĆ nadwyżkę mleka, bo przekraczało normy unijne. Nie sprzedać, oddać, rozdać. Zniszczyć. A tymczasem miliony na świecie głodują.


Cytat:

Nie moja wina że jesteś lewakiem i wedle ciebie fiducjarny pieniądz jest coś warty i dług na jego podstawie też.
Francja ma wiele surowców, ma już dobrą infrastrukturę, fabryki, pola uprawne, bydło hodowlane etc. To jest oznaka bogactwa. A nie PKB czy dług...



Nie nazywaj mnie lewakiem, bo nim nie jestem. Ja szacunek do swojej kultury, ziemii, historii, ojczystego języka mam.
Polska ma...tzn miała dość spore zasoby gazu łupkowego. Sprzedała za groszę hamerykańcom, bo według nich(tzn rządu) nie opłacało się wiercić. Bydło hodowlane, pola uprawne... Polska ma dośc duży procent rolnictwa, (a nawet większy) w porównianiu do Francji. Na Śląsku mamy kopalnie, huty. Jesteśmy bogaci? Nie sądze. Jeżeli mówić o PAŃSTWIE, to owszem, Są bogaci. Ale kosztem narodu :mrgreen:

Cytat:

Chcesz mi powiedzieć że wszystkie kraje się ludnościowo wykrwawią a potem mały Izrael przejmie rządy...?
Jestem świadom że każdy kraj szpieguje każdy i wysyła grupy interesów do innych lub na miejscu pozyskuje. Ale bez przesady k***a... To nie związek radziecki...



Mały Izrael, może nie. Ale Ameryka - tak. To jest w zasadzie to samo. I znowu. Dlaczego "Juesej" Zaatakowala Irak i okrzyknęli Saddama "Nowym Hitlerem" itd, wiadome/znane slogany? Ropa? Po części. Irak prowadzil wojnę z Izraelem. I to na dużą skalę. Ogólnie całe Wall Street, to najbardziej wpływowi ludzie, tzn syjoniści. To jest w sumie faktyczna władza. Goldman Sachs i cała reszta. I nawet nie musi Izrael przejmować rządów. Wystarczy posadzić swojego czlowieka na "tronie" i będzie działał w interesie Izraela.

Ork.Fajny

2013-06-20, 14:08
PogromcaDziewic napisał/a:

No właśnie to nie jest jeden pies. Zauważ, dlaczego muzułmanie nie emigrują do np. Japonii, Australii, i innych nie Europejskich krajów, równie bogatych. Japonia i Australia dawno powiedziały "Won", i o nich nie mówią "faszyści", "naziści" "antysemici"(to nic, że w większości arabowie, ale z przyzwyczajenia mogą krzyczeć :lol: ).


Nie wiem jak Australia ale Japonia to biedny kraj. Znowu. Jakieś dziwnej ekonomii się naczytałeś i myślisz że są bogaci albo się dobrze rozwijają...
No i odległość. Oba te kraje są dość daleko. A że nie nadrabiają niczym szczególnym to nikt tam nie zjeżdża.


PogromcaDziewic napisał/a:

Uh... tego kto będzie rządził, podejrzewam że nie będzie dało się nawet etnicznie określić. Bo ci "tolerancyjni" pouciekają gdzie się da.


Zabawny jesteś... Twierdzisz że będzie tyyyyyylu ciapaków i nikogo spoza innego kręgu do władzy i nadal twierdzisz że nie oni będą rządzić.

PogromcaDziewic napisał/a:

Cóż... Raczej nie przejmą, bo mafia w Brukseli za bardzo się trzyma stołków ;) Powiem tak : Wczoraj Moska, dzisiaj Bruksela. TO jest DOKŁADNIE to samo, co "Kraj Rad". Próba stworzenia JEDNEGO państwa, gdzie narody tracą swoją suwerenność, a jak wcześniej wspomniałem mafia z Brukseli nakazuje pewne rzeczy. Na przykład Polska miała ZNISZCZYĆ nadwyżkę mleka, bo przekraczało normy unijne. Nie sprzedać, oddać, rozdać. Zniszczyć. A tymczasem miliony na świecie głodują.


To nie jest ani troche logiczna odpowiedź na pytanie, jakim cudem ciapaki nie będą rządzić mimo że będą mieli większość w tym tempie rozmnażania ich a nas...



PogromcaDziewic napisał/a:

Nie nazywaj mnie lewakiem, bo nim nie jestem. Ja szacunek do swojej kultury, ziemii, historii, ojczystego języka mam.


To nie przeszkadza w byciu lewakiem...
Stalin w swojej propagandzie też mówił o tym wszystkim tylko dla narodu radzieckiego i wielu w to wierzyło. A trudno nie nazwać kogoś, kto był za komunizmem, lewakiem.

PogromcaDziewic napisał/a:

Polska ma...tzn miała dość spore zasoby gazu łupkowego. Sprzedała za groszę hamerykańcom, bo według nich(tzn rządu) nie opłacało się wiercić. Bydło hodowlane, pola uprawne... Polska ma dośc duży procent rolnictwa, (a nawet większy) w porównianiu do Francji. Na Śląsku mamy kopalnie, huty. Jesteśmy bogaci? Nie sądze. Jeżeli mówić o PAŃSTWIE, to owszem, Są bogaci. Ale kosztem narodu :mrgreen:


Myślisz że kto by wygrał wojnę Holandia czy Polska w sytuacji kiedy żadna ze stron nie otrzymuje pomocy...?
Oczywiście że Polska. I to jest jeden z dobrych sposobów na spojrzenie na siłę kraju.


PogromcaDziewic napisał/a:

Mały Izrael, może nie. Ale Ameryka - tak. To jest w zasadzie to samo. I znowu. Dlaczego "Juesej" Zaatakowala Irak i okrzyknęli Saddama "Nowym Hitlerem" itd, wiadome/znane slogany? Ropa? Po części. Irak prowadzil wojnę z Izraelem. I to na dużą skalę. Ogólnie całe Wall Street, to najbardziej wpływowi ludzie, tzn syjoniści. To jest w sumie faktyczna władza. Goldman Sachs i cała reszta. I nawet nie musi Izrael przejmować rządów. Wystarczy posadzić swojego czlowieka na "tronie" i będzie działał w interesie Izraela.


Pudło. Wojna z Irakiem to wina tego że Saddam próbował podważyć znaczenie dolara na świecie. Jak mówiłem. Pieniądz fiducjarny, nawet dolara, można łatwo zdestabilizować i dosłownie zniszczyć. Każdy kraj jest wstanie to zrobić. Tylko to pociągnie za sobą każdą inną walutę. Saddam się nie bał bo i tak jego walutą była ropa, złoto, diamenty i kij wie co tam jeszcze miał i sobie pozwolił na takowy ruch.