18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syjamska brać

phrontch • 2018-04-11, 14:56
Codzienne zmagania syjamskich braci



Mógłby ktoś podłożyć jakiś bardziej skoczny bit do tańca?

Larennn

2018-04-11, 19:10
Braci sie nie traci!

Mom and Death

2018-04-11, 19:57
Na początku myślałem że będzie leciał kawałek z titanica :ks_homer:

StaryIdiota

2018-04-11, 20:54
Ale jak tutaj walić konia przy bracie, straszne...

vexart

2018-04-11, 22:15
Zastanawia mnie, Który do dyspozycji ma nogi czy jeden jedną nogę drugi drugą.

argen

2018-04-11, 22:37
Czasami zastanawiam się czy nie jestem zbyt pewny siebie w moim ateizmie. Potem oglądam materiał taki jak ten i wszystko staje się jasne. Pana bozi nie ma :(

Dzisiaj

2018-04-11, 22:59
:homer: ja pie**ole... czytając komentarze stwierdzam, ze wiekszosc sadoli jest popie**olona... IQ ameby. Raczej zdecydowanie bardziej popie**oleni niz ja a to juz przegiecie.

Komentując filmik - brawo dla wspaniałej tradycji - pie**olenia się w rodzinie. Dziwnym trafem wlasnie TAM rodzi sie najwiecej takich wynalazkow. @up - szanuje wybor ale pan Bozia nie pomoze jak nie przestrzega sie pewnych zasad. Pan Bozia istnieje i nawrocisz sie szybciej niz myslisz - rak Cie dopadnie to moze na tace nie wrzucisz ale jakos pewnie najdzie Cie na bycie wierzącym :)

ellsworth

2018-04-11, 23:14
Dzisiaj napisał/a:

@up - szanuje wybor ale pan Bozia nie pomoze jak nie przestrzega sie pewnych zasad. Pan Bozia istnieje i nawrocisz sie szybciej niz myslisz - rak Cie dopadnie to moze na tace nie wrzucisz ale jakos pewnie najdzie Cie na bycie wierzącym :)


O tak :D Uwielbiam to. Koronny argument... jak będziesz na łożu śmierci to uwierzysz. To jest doprawdy znamienne, że wierzący w te bajki przedkładają ocenę czynioną przez umierający organizm, który krok po kroku traci kontakt z rzeczywistością i przestaje prawidłowo funkcjonować ponad okres gdy organizm jest w pełni władzy fizycznej i umysłowej. :lol:

Putikonto

2018-04-11, 23:21
ciekawe czy się całują jak nikt nie widzi

Mors_Nigra

2018-04-11, 23:29
Co ostatnio na sadolu jak grzybów po deszczu pełno tych łajz które objęły sobie za cel honoru przypie**alać się do ludzi na sadisticu o ich czarny humor?! Jakaś akcja z pejsbooka czy ki ch*j?! A co do filmiku, na początku nie widziałem nóg i zastanawiałem się jak oni srają, myślałem, że na łączeniu brzuchów mają otwór na plecach i chodzą na dłoniach... to by dopiero było!

V.A.L.A.K

2018-04-12, 00:15
"what God has joined together, let no man separate"

Darko

2018-04-12, 02:11
Ciekawe który jest dupą.