18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sygnalizacja świetlna w Szczecinie

MojeAvi • 2013-02-03, 02:35
Nie wiem czemu jeszcze tu nie trafiło :mrgreen:


A może się myle

Ka...........to

2013-02-04, 07:44
ja sie zapytam jak takie gówno na główną trafiło? ;o

@MojeAvi , przestań sie tak spinać , zwal sobie albo znajdź dziewczynę! lub chłopa czy co Ty tam wolisz....

rusofil

2013-02-04, 07:55
Ja pie**olę, no nie wierzę, że coś takiego jest na głównej. Wrzucający to j***ny gimbus, dla którego normalna sygnalizacja świetlna to jakiś kosmos :homer:

MArcin911

2013-02-04, 09:25
W Poznaniu też takie są. Z daleka wygląda to jak ku*as :D

kr...........wa

2013-02-04, 10:46
Buahaha! Zajebiste, nieźle to wychwyciłeś! Piwo!











Żartowałem, zgiń, zakop się i nie wracaj... :idzwch*j:

lisciasty

2013-02-04, 11:20
MojeAvi napisał/a:

Kambodia66 zamknij jape, zaraz wylądujesz w odrze i cie zjedzą piranię.
Probojesz się wymądrzyć w dodatku nietrafnie.



No strach się bać... Nie ma nic dziwnego i nadzwyczajnego w tych sygnalizatorach. We wszystkich cywilizowanych miastach ze ścieżkami rowerowymi można takie spotkać. Nie rozumiem z czego robisz halo? I po ch*j się tak obruszasz? Bo Twój post pojechali? Człowieku, jesteś na sadistic.pl, ogarnij się!

Bila

2013-02-04, 12:25
kambodia66 napisał/a:

Nie napisałeś czy to twoje zdjęcie.
Znam Szczecin więc po zdjęciu wnioskuję że właśnie przyjechałeś busem z z okolic Suchania, Stepnicy czy innego Sobieradza. Wyjaśniam więc - w miejscowościach, gdzie sołtys nie zwija asfaltu na noc, funkcjonuje coś takiego jak sygnalizacja świetlna. Nawet na moim zadupiu wiemy już ze czasami dotyczy ona zarówno pieszych jak i rowerzystów. Dla tych co mają trudności z czytaniem i zrozumieniem tekstu, stosuje się piktogramy ułatwiające zrozumienie sygnałów.

funkcjonować - działać
piktogram - (czasem ideogram) przedstawienie treści bez użycia liter

To tyle jeśli chodzi o twoje zdziwienie. O pozostałe informacje zwróć się do swojej nauczycielki na najbliższej lekcji wychowawczej.








No patrzcie państwo jak się chłopina obruszył,ktoś zakpił z sygnalizatora,tylko liny nie szukaj :idzwch*j:

adik-fso

2013-02-04, 13:59
rusofil napisał/a:

Ja pie**olę, no nie wierzę, że coś takiego jest na głównej. Wrzucający to j***ny gimbus, dla którego normalna sygnalizacja świetlna to jakiś kosmos :homer:




dk2626

2013-02-04, 14:08
MojeAvi napisał/a:

Kambodia66 zamknij jape, zaraz wylądujesz w odrze i cie zjedzą piranię.
Probojesz się wymądrzyć w dodatku nietrafnie.



Kupa już nogawką leci
zamknij jape wynieś śmieci :P

Spinasz się jak sk***iały, pryszczaty gimbus.

Brzeszczot w dupie

2013-02-04, 15:01
k***a mać polaczki, przecież to dla pieszych i rowerzystów.

BulaKSSG

2013-02-04, 17:47
kambodia66 napisał/a:

Znam Szczecin więc po zdjęciu wnioskuję że właśnie przyjechałeś busem z z okolic Suchania, Stepnicy czy innego Sobieradza.



Skądkolwiek, tam na Wyszyńskiego zatrzymuje się sporo PKS-ów, więc mógłby przyjechać nawet z Warszawy.

szkaru

2013-02-04, 18:45
juz dawno mialem to wrzucic ;)


Bila

2013-02-04, 22:57
BulaKSSG napisał/a:



Skądkolwiek, tam na Wyszyńskiego zatrzymuje się sporo PKS-ów, więc mógłby przyjechać nawet z Warszawy.



I na ch*j miałby ktoś tam przyjeżdżać,paprykarz mamy w sklepach.

BulaKSSG

2013-02-05, 00:13
Żeby się wyrwać ze wsi i zobaczyć trochę świata :roll: