18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Swojego pasa należy się trzymać...

Halman • 2020-08-03, 13:12

tylko kto powiedział że kołami ... :-D

woytasw

2020-08-03, 13:23
Oj ładnie - jakie tu musi być lodowisko po deszczu

dżonyłojlker

2020-08-03, 13:23
k***a, obejrzałem to ponad 10 razy i nadal nie mogę uwierzyć jak gówniane jest to auto :shock:

PękniętySłoik

2020-08-03, 13:41
Następna p*zda mająca się za ch*j wie kogo. Takich kurew niestety jest 80% na drogach.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-03, 14:30
Banderland to jednak jest bardziej poj***ny niż Rosja....

Se...........cz

2020-08-03, 15:23
Ja pierrrrr, "pasa k***a", pięć razy przewijam gdzie tam jest "pies"



PieronJasnySzlag

2020-08-03, 15:40
Skoda, fajne autko, przestronne, ostatnio nawet nieźle wykończone, niezły design... ale drogi wciąż trzyma sie gorzej niż 20 letnie zdezelowane audi, merole czy bmw.

petru23

2020-08-03, 16:26
Mokre lub wyślizgane kocie łby. Każde auto przy tej prędkości wyleciałoby z drogi, nie ważne czy to bmw, audi czy merol
Zwróćcie uwagę jak wolno jadą pozostałe samochody.

Wina kierownika nie auta. Te skody nie najgorzej trzymają się drogi, szału nie ma źle też i tragedii. Każdy PH to powie.

dżonyłojlker

2020-08-03, 16:41
petru23 napisał/a:

Mokre lub wyślizgane kocie łby. Każde auto przy tej prędkości wyleciałoby z drogi, nie ważne czy to bmw, audi czy merol
Zwróćcie uwagę jak wolno jadą pozostałe samochody.

Wina kierownika nie auta. Te skody nie najgorzej trzymają się drogi, szału nie ma źle też i tragedii. Każdy PH to powie.



Zupełnie nie o to chodzi. Wiadomo, że każde auto wpadłoby tam w poślizg, tyle, że normalnie poleciałoby bokiem, a to gówno się przewróciło, a nie uderzył bokiem w krawężnik, tylko fiknął na drodze. Gdyby to był Matiz lub jakieś inne wąskie i wysokie gówno, to nie byłoby to nic nadzwyczajnego.

żmij

2020-08-03, 18:11
Trzeba przyznać, że ch*jowo się jeździ po tym ich Kijowie.
Część z tych brukowanych ulic na wzgórzach jest w określonych godzinach jednokierunkowa, raz w jedną a raz w drugą stronę.

panzerwafel

2020-08-03, 20:16
"Nu ja nie padumał"

PieronJasnySzlag napisał/a:

Skoda, fajne autko, przestronne, ostatnio nawet nieźle wykończone, niezły design... ale drogi wciąż trzyma sie gorzej niż 20 letnie zdezelowane audi, merole czy bmw.



Gówno widziałeś gówno wiesz. Jak masz normalny silnik tj jakieś 2.0 to i jedzie i przyspiesza i się TRZYMA lepiej niż Lexus - mam porównanie.

Mors_Nigra

2020-08-03, 22:03
j***ny k***a worobił... j***ny k***a wyrobił zakręt! Na dachu, ale k***a wyrobił zakręt!!! Miszcz!

edmund

2020-08-04, 00:45
test łosia, nie zaliczony
wysrane gówno za późno obciążyło środek ciężkości

PieronJasnySzlag

2020-08-05, 21:22
panzerwafel napisał/a:

"Nu ja nie padumał"
Gówno widziałeś gówno wiesz. Jak masz normalny silnik tj jakieś 2.0 to i jedzie i przyspiesza i się TRZYMA lepiej niż Lexus - mam porównanie.



Buhahahahahahaha. Osz Ty ch*jku, na prawde mnie rozbawiłeś z tym porównaniem :D Hahahaha, lepiej niż Lexus, hahahaha :D