18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świry z animal rebelion

GeorgeHarvey1 • 2022-10-15, 17:36

Marzę żeby ich kiedyś spotkać w sklepie

krolikosus

2022-10-15, 17:47
Niech skoczą z mostu , bo za dzieciaka piły kakao na takim mleku i żarły owsianke ;-)

JednorękiBandyta

2022-10-15, 18:02
OMG debile. debile i jeszcze raz idioci prawdą jest że ten system jest sp***olony ale oni są nie mniej sp***oleni bo właściwie tylko wspierają sp***olenie tego świata nie tedy droga... Ale dla nich już za późno by to zrozumieli...

k***a czekam aż zacznie sie ucinanie lap osobom co kradną , i jakby socjale ehem (moje rozkradane pieniądze ) przestaną rozdawać to tylko czekać obok sklepów jak jeden z drugim tatusiem wybiegają z fantami, (6-pak harnasia itp) bd sceny jak na hardzie a było tyle spokoju ojc ojc jak to sie piło nie za swoje

baronturbina

2022-10-15, 18:03
Jessie. Skąd zamiłowanie do filmów z USA?
Powinni je złożyć i w tym mleku wytarzać. Głupie k***y.

silwerbalk

2022-10-15, 18:06
Jedna kwestia czemu zawsze to są takie k***a smutne p*zdy zaraz widać po cichach i ponpruszaniu że z ich głowami jest coś nie tak takie smutne p*zdy liczące na atencję obrażone na cały świat

JednorękiBandyta

2022-10-15, 18:06
Szkoda dzieci ale cóż, dorosną w przytułku zrozumieją pis dał ojciec ch*j wychlał w dupie mnie miał porządne wychowanie może da rade odratować, dorośnie bd odpie**alać z automatu konsekwencje a nie głaskanie nie będzie dać jedzenie książki perspektywy proste ewentualnie normalna praca fizyczna od 16 roku...

radek225

2022-10-15, 18:10
Powinna przyjechać policja, ochrona, powinni zabrać ich do kanciapy ochroniarskiej w sklepie i tam im tak wpie**olić, by pluli zębami, mieli połamane żebra, ręce i kulosy. Jak pracowałem w nieistniejącym już Auchan na Górczewskiej w Warszawce, to siedziałem tam 12h na wyspie z telefonami. Pewnego letniego, leniwego dnia co 1-2h z kanciapy ochroniarza co chwilę policja wyprowadzała kogoś skutego kajdankami (kradzieże z marketu). Po jakimś czasie do kanciapy szli zadowoleni z łóżkiem na kółkach policjant i sanitariusz, by po 20 minutach pchać nieprzytomnego delikwenta, który miał z ryja galaretę. Scenariusz musiał być taki, że recydywista przychodził kraść codziennie na małe kwoty, i ochrona musiała mieć go dosyć, więc dostał masakryczny wpie**ol. Sprawa w sądzie? Wysoki sądzie, ten niebezpieczny wariat rzucił się z długopisem prosto w stronę twarzy ochroniarza, policjant nie mógł go uspokoić, wiec zaszła przesłanka do tego, by zastosować na kliencie ochronę konieczną! I taki sam los powinien spotkać tę trójkę. Chcesz wylewać mleko na ziemię? Spoko, tylko je najpierw KUP.

turor

2022-10-15, 18:11
Mleka też już pic nie można ???

UrlichUrwich

2022-10-15, 18:23
Już widzę jak ludzie patrzą na ten performance, łapią się za głowę, krzycząc "Faktycznie, oni/one/ono mają rację!" i w średniej wielkości sklepiku w Wyp*zdowie Górnym zaczyna się światowa rewolucja i błyskawicznie obejmuje całą kulę ziemską (łącznie z Antarktydą - tam jest stanowczo zbyt biało - ale coś chyba już mylę wątki)

piasekmaster

2022-10-15, 18:40
żal mi ludzi którzy muszą po takim bydle sprzątać,, ale tacy jak oni nie myślom o innych, by le zrobił si sum byle zrzutki szyły dla nich

nastuh

2022-10-15, 18:54
Co poszlo nie tak w wychowaniu tych ludzi. Nie kminie takiego niedoj***nia mozgowia, tfu, scierwo j***ne

szubiennica2

2022-10-15, 19:28
najlepszą karą dla tego ścierwa jest usunięcie wszystkich filmów i wstawienie zdjęć przed i po terapi deskowej. Tak zapłacą i elo

Hollo

2022-10-15, 19:33
Powinni kazać mi je wyr*chać.

XTralala

2022-10-15, 19:37
Dziwne masz marzenia ziomuś..

Juzwa

2022-10-15, 19:44
Gdyby ochroniarze zrobili z nich warzywa, a sąd ochroniarzy uniewinnił ze wszystkich zarzutów, to JUŻ NIGDY by się takie k***iszony nie odważyły nawet upuścić batonika w sklepie. W USA jest też chyba prawo precedensu i jakby RAZ ochroniarze spuszczając wpie**ol byli uniewinnieni, to następni też by na tym bazowali.