18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świniobicie

Flodzia • 2024-03-06, 09:42


Szybko uciszył prosiaka :lol:

Verdi

2024-03-06, 10:25
j***ny tucznik dostał w ryj i od razu zleciało się stado sadolowych pedałów żeby wymierzać sprawiedliwość. Piękne równouprawnienie, ciekawe jaka byłaby reakcja gdyby typ dostał z partyzanta od spasionej larwy

baronturbina

2024-03-06, 10:27
Verdi napisał/a:

j***ny tucznik dostał w ryj i od razu zleciało się stado sadolowych pedałów żeby wymierzać sprawiedliwość. Piękne równouprawnienie, ciekawe jaka byłaby reakcja gdyby typ dostał z partyzanta od spasionej larwy


Baronessa Co zaraz wymieni wszystkie zalety ulanej suni :-) Ogólnie takie lanie kobiet jest bardziej pedalskie niż jazda na skuterze.

pytolsky

2024-03-06, 10:34
baronturbina napisał/a:

Ogólnie takie lanie kobiet jest bardziej pedalskie niż jazda na skuterze.



Jak sama jest agresywna to wyj***ć takiej gonga to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. A białorycerzyków j***ć prądem.

Cipelator

2024-03-06, 10:55
Zaraz zleci się stado kozojebców, będą komentować o równouprawnieniu i jak by nie wpie**olili tej świni. Powiem jedno wasze matki mają przej***ne.

sothis

2024-03-06, 11:07
baronturbina napisał/a:

Baronessa Co zaraz wymieni wszystkie zalety ulanej suni Ogólnie takie lanie kobiet jest bardziej pedalskie niż jazda na skuterze.



Wiesz co... Ja ogólnie nie lubię przemocy. Ale jestem zwolennikiem sprawiedliwego traktowania ludzi i kobiet.
Nie tak jak na tym filmie, chyba że...byly tam akcje, których nie widzimy. Film wygląda na przycinany. Jak babochłop z nagrania np jebnal gościowi, to w sumie miał prawo się bronić...

SkoPio1

2024-03-06, 11:18
baronturbina napisał/a:

wszystkie zalety ulanej suni



Znam dwie.
Zimą grzeją, latem dają cień.

Cipelator napisał/a:

i jak by nie wpie**olili tej świni. Powiem jedno wasze matki mają przej***ne.



A może oni mają normalne matki i dlatego nie rozumiesz ich reakcji na agresję tej tłustej baby?
Bo wg ciebie ona tam szla, by dowiedzieć się, że gdzie jest najbliższe kółko filatelistyczne?
A wg normalnych dążyła do bójki i ją dostała.
A jeszcze przedtem - co widać, nie oglądam takich filmików z włączonym głosem - darła swój ryj - za to też powinny być surowe kary.
;>

Yolanda

2024-03-06, 11:26
Prima balerona w(s)padła w objęcia Asfalteusza.

BambiPMT

2024-03-06, 11:59
baronturbina napisał/a:

Baronessa Co zaraz wymieni wszystkie zalety ulanej suni Ogólnie takie lanie kobiet jest bardziej pedalskie niż jazda na skuterze.




Pcha łapy = chce wpie**ol. Proste jak dupczenie.

Cipelator napisał/a:

Zaraz zleci się stado kozojebców, będą komentować o równouprawnieniu i jak by nie wpie**olili tej świni. Powiem jedno wasze matki mają przej***ne.



Twoja matka ma ok, bo ją napiedalasz, czy co?

JanJankowski

2024-03-06, 12:30
Plomba grubej dobrze zrobi. Ryj spuchnie to żarcie odstawi na dwie doby i schudnie kapkę

DEADmanPL

2024-03-06, 12:35
Mnie to wk***ia strasznie jak się baby sapią zakładając, że przecież nikt im nie zajebie. No bo jak to przecież kobiet nie można, a najgorsze jest to, że mają k***a rację.

Przynajmniej kilka razy miałem sytuację kiedy jakaś p*zda mała mnie prowokowała i najrozsądniejsze co można zrobić to zlać sytuacje i odejść. Jaki scenariusz nie zrobić to i tak facet ma przej***ne. Jak Ci na miejscu rycerzyki nie wypie**olą zębów, to po sądach będę zapie**alał. :roll:

krolikosus

2024-03-06, 13:28
But spadł.. stan krytyczny :-)

paragon0

2024-03-06, 13:49
Bardziej niż takimi spaśonymi agresywnymi k***ami, to gardzę biało-rycerstwem, ha-tfu na was śmiecie

Baronessa

2024-03-06, 17:47
No więc jestem i wystawiam swoją fachową opinię prosto z kibla.

Jak kulturalne i sympatyczne świnki 130kg i upasione do granic możliwości lochy 200kg+ lubię, tak wrednych, patologicznych i chętnych do bicia się świń i loch nie trawię i omijam szerokim łukiem.

Co do sytuacji powyżej, trudno ocenić, czy locha słusznie dostała gonga na tłusty pysk, czy też nie. Wideo poucinane, nie wiadomo więc co zaszło wcześniej między łudym, a świnią i czy wcześniej nastąpiły rękoczyny ze strony świni. Na materiale widać jedynie, jak agresywna locha zbliża się szybkim tempem w stronę łudego stosując przy tym wulgarne wyzwiska. Tak jak już wcześniej wspomniałem, świnie płci żeńskiej potrafią być silne. Tak też myślał szczupły i łudy kogucik. Zastosował więc najlepszą formę obrony, czyli atak, który zrobił piorunujące wrażenie na świni.

Całe zajście i agresja między łudym, a świnią było zupełnie niepotrzebne. Zamiasta pałać do siebie nienawiścią i dążyć do konfliktu fizycznego niedopasowane charakterami osobniki płci przeciwnej powinny się rozejść w spokoju.

Pamiętajmy, zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Zamiast ze sobą walczyć, lepiej się r*chać i napędzać przyrost naturalny i budować wspólnie dobra materialne, lub niematerialne.

Dziękuję, dobranoc, można się rozejść. 250zł za poradę psychologiczną się należy.