18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świnie Putina

Musashi_Miyamoto • 2019-05-28, 22:28
27.05.2019 Kacap zginął prawdopodobnie na zasadzie "Ziomek poratuj 5 rubli", oczywiście brak wsparcia musiał się tak skończyć. W Rosji bez większego echa. Jak to mówią "Eta normalna je", "Wsio normalnaje".


mam_racje

2019-05-29, 14:40
loaloa: "W waszym nadwiślańskim bagienku też ostatnio coraz więcej takich akcji. Więc też pewnie "wsio normalno". "

Chyba za czasów PO jak tajniackie bojówki POlicji kopały przechodniów na marszu niepodległości i ochraniały lewackie bojówki niemieckiej antify, gdy strzelali do górników, gdy podpalali budkę pod radziecką ambasadą i planowały warszawski majdan :P

A jak chcesz porównywać skalę przestępczości, incydentów na tle rasowym i religijnym (zwłaszcza antysemickim ale... uuuuu... nie pomijaj antykatolickich!), to sprawdź w NIEMIECKOJĘZYCZNEJ prasie, mediach(bo tvn też jest niemiecki ale tam to temat tabu) co się dzieje na zachodzie, północy...

...i jak widać na komentowanym filmiku - idealnym w twoim mniemaniu wschodzie.
Tam to dopiero jest syf, brak (zwłaszcza werbalnego) szacunku dla kobiet, brak tolerancji - jak w chinach tylko nie partia wszystko narzuca, a oligarchowie i prostackość wynikająca z biedy i braku wykształcenia.

PanAndrzej666

2019-05-29, 18:31
cios w jape , 16 stompów i dwa kopy nie no spoko z głowy mizeria

maddog77

2019-05-29, 19:06
Znowu jakaś Czeczeńska k***a z Allahem zamiast mózgu.

twentyfree

2019-05-29, 23:39
Presty napisał/a:

Filmować ekran 16:9 w poziomie telefonem z ekranem 16:9 w pionie.
Ja pie**olę.



powznie..? tylko to przykulo twoja uwage..?

PanAndrzej666 napisał/a:

cios w jape , 16 stompów i dwa kopy nie no spoko z głowy mizeria



liczyles?

mam_racje napisał/a:

loaloa: "W waszym nadwiślańskim bagienku też ostatnio coraz więcej takich akcji. Więc też pewnie "wsio normalno". "
Chyba za czasów PO jak tajniackie bojówki POlicji kopały przechodniów na marszu niepodległości i ochraniały lewackie bojówki niemieckiej antify, gdy strzelali do górników, gdy podpalali budkę pod radziecką ambasadą i planowały warszawski majdan
A jak chcesz porównywać skalę przestępczości, incydentów na tle rasowym i religijnym (zwłaszcza antysemickim ale... uuuuu... nie pomijaj antykatolickich!), to sprawdź w NIEMIECKOJĘZYCZNEJ prasie, mediach(bo tvn też jest niemiecki ale tam to temat tabu) co się dzieje na zachodzie, północy...
...i jak widać na komentowanym filmiku - idealnym w twoim mniemaniu wschodzie.
Tam to dopiero jest syf, brak (zwłaszcza werbalnego) szacunku dla kobiet, brak tolerancji - jak w chinach tylko nie partia wszystko narzuca, a oligarchowie i prostackość wynikająca z biedy i braku wykształcenia.



no k***a, masz racje :)

Alois napisał/a:

Przerażający filmik Wolałbym już oglądać r*chanie 6 letniej dziewicy. Serio piszę!



admin ban na pedalow arabow i pedofili plizzzzzzz

Madafakerski napisał/a:

Śmieć, a nie człowiek.



który?