18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świnie na Wiejskiej

freaky • 2019-12-11, 12:33
Nabiorą nowego znaczenia. Feministka i jej wizja idealnego państwa.



hubecik

2019-12-11, 12:36
Ona ma obywatelstwo na Marsie. Niech sp***ala spowrotem

dudidudi

2019-12-11, 12:38
Grażyna idz ty lepiej do domu kapusniaku nagotuj

mac_pe

2019-12-11, 13:04
hahah śmieszny kabaret, nawet poważną dobrze udaje, ja bym się roześmiał.

SupremeLeader

2019-12-11, 13:06
k***a, jestem lewakiem??? Bo u mnie uchodźcy już mają status karaluchów.

Byku35

2019-12-11, 13:08
Łączy ich wprost

poligon6

2019-12-11, 13:12
Pamietajciue ze czerwoni juz byli wykopani na śmietnik, lądowali ponizej progu. Ale Po musiało odkopać te skamieliny i wysłac najpierw do PE a potem czerwone świnie nabrały wiatru w żagle.

P.S. Komunisci, socjalisci i lewacy to nie ludzie

pazuzu

2019-12-11, 13:20
Trochę wyrwane z kontekstu, ona mówiła o książce kanadyjskiego pisarza a nie ze ona tak chce zrobić więc luzujcie portki

MaciejLubicz

2019-12-11, 13:58
Że jeszcze k***a istnieją takie pojeby które na nich głosowali .

DzidaZawodnik

2019-12-11, 14:00
Są też tacy komuniści, którzy powinni być wyjęci spod prawa i dopiero wtedy głosić swoje poglądy

Policeman

2019-12-11, 14:03
Serio, to są obecnie ludzie, którzy mają tytuł profesorski, macie takie środy, płatki, hartmany i inne kwiatki. Wystarczy posłuchać ich 5 minut i człowiek zaczyna uważać, że obecnie tytuł naukowy nic nie oznacza, to jest grono wzajemnej adoracji. Robi się magistra [albo i nie, w zasadzie dzisiaj liczy się bardziej łeb na karku, doświadczenie, niż jakiś papierek, że się 5 lat chlało i obijało] a potem idzie się pracować. W większości niedojdy [poza prawdziwymi naukowcami] zostają by robić doktorat, a potem żyją akademicko i piszą setki bzdurnych prac właśnie o czymś takim - czy przydzielić karaluchom obywatelstwo, w jakim wieku mają dostawać dowód osobisty i czy mogą głosować. Tych wszystkich socjologów, europeistyków, kulturoznawców, filozofów, politologów etc. powinno się oddzielić od grona naukowego, bo są oni zwykłym kabaretem. Setki tysięcy ludzi działa w nauce, starają się coś odkryć poprawić, a w mediach brylują takie persona, które obrażają naukę.

DzidaZawodnik

2019-12-11, 14:11
poligon6 napisał/a:

Pamietajciue ze czerwoni juz byli wykopani na śmietnik, lądowali ponizej progu. Ale Po musiało odkopać te skamieliny i wysłac najpierw do PE a potem czerwone świnie nabrały wiatru w żagle.
P.S. Komunisci, socjalisci i lewacy to nie ludzie



Wszyscy socjaliści i lewacy to komuniści. Także lgd, feministki, zieloni, ci od reklamowania aborcji, itp itd toelementy tej samej machiny dążącej ku jednemu celowi, czyli "uratowaniu" ludzkości przed zagładą poprzez globalny komunizm.

czyhanastrychu

2019-12-11, 15:57
Bystra inaczej Pani najwyraźniej zrównuje uchodźców ze szczurami.

Je...........ik

2019-12-11, 15:57
mac_pe napisał/a:

hahah śmieszny kabaret, nawet poważną dobrze udaje, ja bym się roześmiał.



To jest wyrwane z kontekstu lewakow bym zamknął w obozie ale jest takie cos jak pisowska propaganda i tutaj wlasnie sie ona objawia :) pokazali urywek wypowiedzi kontekst byl całkowicie inny