18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeżynka od Pana Emila!!

kenoy • 2013-07-27, 12:16
Witam, przedstawiam kolejny film przesłany przez Pana Emila po dłuższej przerwie spowodowanej ciąganiem po sądach w/w osoby przez naszą jakże zajebistą policję :lodowka:

Pozwolę sobie zacytować opis, który umieścił Pan Emil pod filmem.

Cytat:

Nagranie jest z dnia 05.10.2012 r. materiał jest 100% surówką połączoną w całość - nie jest wycięta nawet jedna sekunda, więc może się w głowie zakręcić od skoków kamery. Identyczny materiał trafił do akt sprawy na wniosek Sędziego, który chciał zobaczyć co w dniu 05.10.2012 r. zaszło w miejscowości Kożuchów. Sam materiał jest wręcz nudny - miał stanowić cząstkę do innego filmu, ale że strażnik, który siedział w aucie (robił mi też, zdjęcia) poczuł się moją obecnością tak złośliwie zaniepokojony, że udał się z tym na Policje w Kożuchowie. Co ważne miał świadka (bezstronnego, przypadkowego i nie mającego żadnych powodów, aby świadczyć nieprawdę lub kogokolwiek pomawiać), świadek to strażnik, który w tym dniu krył swoim ciałem FR.
Jak widać z zeznań razem trafili do Posterunkowej Karoliny Dębowskiej z Komisariatu w Kożuchowie. Razem złożyli obszerne zeznania, czyli pokrzywdzonego i świadka tego zdarzenia link do zeznań:

http://www.carvideo.pl/protokol-przes...

Posterunkowa Karolina Dębowska wystosowała wniosek o ukaranie w postępowaniu zwyczajnym z art 107 kw - tym samy uruchomiła całą maszynę biurokratyczną w Policji, gdzie dzielnicowy z Zielonej Góry musiał mnie przesłuchać, następnie dokumenty zostały przesłane do Sądu, link do wniosku o ukaranie:

http://www.carvideo.pl/wniosek-o-ukar...

Sędzia po dwóch rozprawach wydał wyrok uniewinniający mnie, następnie otrzymałem uzasadnienie do tego wyroku, który możemy dziś wszyscy przeczytać:

http://www.carvideo.pl/wyrok-uniewinn...

Gdyby Posterunkowa Karolina Dębowska poniosła choć 10% kosztów, które wygenerowała po stronie Policji, Sądu i mojej - to nigdy więcej taki cyrk na kiju nie miał by prawa zaistnieć. Ale ktoś sprawował nadzór na Posterunkową i jest tej osoby pieczęć na wniosku o ukaraniu, to jest Pani Komendant Komisariatu w Kożuchowie podinsp. Ewa Rotarska - może czas zacząć czytać co się podpisuje.

Aktualnie w miarę możliwości będę przedstawiał materiał, które stały się podstawą do wytoczenia mi spraw karnych, o wykroczenia i cywilnych.
Myślę, że dla sporej grupy osób będzie to bezcenny materiał.




Przepraszam, że z jutuba, ale nie chciałem tracić czasu na pobieranie. Miłego oglądania 8-)

dulek93

2013-07-27, 12:30
jeden siedzi w aucie i nic nie robi drugi to samo i kase zbijają złodzieje pie**olone

Saute

2013-07-27, 12:37
Za (i dla) Pana Emila zawsze piwo!

pawelkrk00

2013-07-27, 13:18
Takie fotoradary powinny być zakazane :D
bo nie chodzi w nich o zapewnienie bezpieczeństwa na drodze tylko o nabijanie budżetu :D

19MisieQ20

2013-07-27, 14:24
"Przepraszam, że z jutuba, ale nie chciałem tracić czasu na pobieranie. Miłego oglądania 8-) "

Tłumacz : Wybaczcie, że nie ściągnąłem, ale bałem się, że ktoś szybciej to wrzuci i zajebie mi wirtualne piwa.

kamisyahu

2013-07-27, 14:33
od kiedy Abelard robi w Strazy Biznesowej?

ściwanek

2013-07-27, 14:34
Zaznaczam,że... Zaznaczam,że jest Pan na służbie i dziękuję! :-D Mistrz ! :D :D

quartz75

2013-07-27, 14:34
Fotoradary i straż wiejska wiadomo komu ma służyć. A sam Emil to już się chyba zapętlił, w tym filmiku nie ma nic ciekawego. Facet jest namolny i na siłę szuka dziury w całym. Zmarnowane 10 minut.

kenoy

2013-07-27, 14:36
19MisieQ20 napisał/a:

"Przepraszam, że z jutuba, ale nie chciałem tracić czasu na pobieranie. Miłego oglądania 8-) "

Tłumacz : Wybaczcie, że nie ściągnąłem, ale bałem się, że ktoś szybciej to wrzuci i zajebie mi wirtualne piwa.



Uwierz, przy internecie 2mb i uploadzie 0.26mb/s przesłanie 50mb trwałoby bardzo długo :) samo wrzucanie plików po 15-20mb zajmuje mi ponad 20 minut.

Także :idzwch*j:

xqwzts

2013-07-27, 14:42
Sie zastanawiam czy ten cały pan Emil nie jest czasem bezrobotny że ma tyle czasu na szkalowanie tych ch*jków.

ch...........07

2013-07-27, 14:45
"Kolega dzisiaj nie śpi" :D

Dobrze facet czyni, niech tym darmozjadom dobiera się do dup.

Foodman

2013-07-27, 14:56
Po przeczytaniu calosci stwierdzam
- straz miejska to k***ay ktore nie chca bezpieczenstwa na drodze tylko aby ludzie dostawali mandaty - bezsensu patrzac od strony prawa
- takie sprawy nie powiny byc oplacane ze skarbu panstwa tylko strona przegrana tutaj to straznicy miejscy wiec niech wykladaja kase z prywatnej kieszeni - nie dosc ze ja zarabjajacy legalnie czlowiek odprowadzajacy podatki przykladam sie jakos do ich pensji to jeszcze za moja/nasza kase (tez jakos sie przykladam czesciowo jak kazdy do skarbu panstwa) oplacaja ich rozprawe - no k***a

sk***ysyn przechodzi w niedozwolonym miejscu :D 6:53 :D

HEmik

2013-07-27, 14:56
Wielki szacunek dla tego człowieka, walczy z kurestwem i do tego się chłop musi po sądach włóczyć ;/.

snowblind

2013-07-27, 14:57
Jest na youtube jak "potrącił" tą policjantkę, o której było wspomniane we wcześniejszym temacie tutaj?

Foodman

2013-07-27, 14:59
i w 8:10 tez :D