18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeży trailer Grand Theft Auto V

slimac • 2013-08-29, 17:01
Najnowszy ostatni już przed premierą, która odbędzie się 9.17.2013.


monto

2013-08-30, 01:37
Basco napisał/a:


Poważnie?
Kupujesz kompa za 3000,- aby zagrać w grę za 100,-?
Przegrałeś życie...



chyba ciebie dupa boli ze ludzi stac na takie wydatki :D

RavenRR

2013-08-30, 08:06
Coś czuję, że ta część będzie bardzo filmowa, szczególnie jeśli trzonem fabuły mają być napady na banki, które już w poprzednich częściach były świetnymi misjami. No i plus za powrót do sandboxowej idei z San Andreas.

Green_Bastard89

2013-08-30, 09:01
a ja podkręcę k***a swojego mmxa 500 megaherców i rive 2. wsadzę do oleju, gdzieś widziałem poradnik że można tak zwiększyć wydajność l;o

mp_toujane

2013-08-30, 09:12
to właśnie za czasów technikum było najwięcej czasu na granie, a teraz robota, dziewczyna, weekend na studiach i nie ma kiedy pograć...

Meph1k

2013-08-30, 14:28
Szczerze to grafika wydaje się dosyć...mocno średnia. Takie gry powstawały w 2008.

ZłoconyPenisZagłady

2013-08-30, 19:09
msnrc napisał/a:



Sposób zapisu daty mogłeś zmienić na polski, no chyba, że wg Ciebie jest co najmniej 17 miesięcy.



Tak bardzo Ci to przeszkadza że zapisał 9.17.2013 ?

xgrzegx

2013-08-30, 20:39
Pracuje na hali Sonego, ostatnio przywieźli 17 palet tej gry (ok 17 tyś sztuk albo i więcej), szkoda tylko że kontrole to jak na lotnisku, bo już dawno połowa by zniknęła :D

Ba...........co

2013-08-31, 00:08
monto napisał/a:



chyba ciebie dupa boli ze ludzi stac na takie wydatki :D



Wolałbym wydać połowę mniej na sprzęt który nie będzie złomem za 2 lata... http://www.ps4site.pl/newsy/ps4-cena-w-polsce/

MrCollie

2013-08-31, 18:19
Się zacznie pewnie debata ludzi "PC vs konsole". Powiem wam coś:

1.Na PC można osiągnąć lepszy wygląd, bajery szmery itp. Ale żeby cieszyć się wszystkimi wodotryskami trzeba najpierw mieć ten super PC. Zaraz potem wyjdzie znowu jakaś gra i się okaże, że trzeba wymieniać połowę komputera. Jak kogoś stać i lubi to ok.

2. Konsole kupujesz podłączasz i jeśli wychodzi na nią gra to musi działać i tyle. To jest plus. Gdyby gry na konsole kosztowały u nas tyle ile na PC (a nie 2x tyle) to pewnie sprawiłbym sobie też konsolę. Druga sprawa, że np. w strzelanki lepiej gra się na klawiaturze i myszce i tyle.

3. Powiedzmy sobie szczerze PC jest też bardzo popularny bo łatwiej można grać w piraty... nie trzeba niczego przerabiać itp. wystarczy ściągnąć poinstalować itp. plusem też jest, że wydajemy pieniądze na jedną maszynę i do pracy i zabawy.

4. Ogólnie dla typowego laika lepsza do grania będzie konsola bo kupi podłączy i będzie grać.
A PC trzeba sobie skomponować (no chyba, że gotowca się weźmie)

5. Co do wyboru między playstation a xboxem to zdecydowałbym po grach exlusive. (te na konsolę od sony bardziej mi się podobają)

6. Każda platforma ma plusy i minusy. Najlepiej to byłoby mieć i dobrego PC i konsolę (i to może nawet 2) , ale nie każdego na takie coś stać.