18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeża dostawa inżynierów i lekarzy

~Velture • 2023-07-16, 14:06
Inwazja trwa w najlepsze.

Chciałbym aby wszystkie kraje w europie miały taką samą politykę imigracyjną co państwo israel. 8-)


Trunek

2023-07-16, 20:48
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zj***ni bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



Niczego innego nie można się było spodziewać po kimś, kto sobie tego śmiecia ludzkiego na awatarze postawił.

Ty byś się cieszył i z tego, jakby zamiast gówna z solą dali ci jeść gówno z cukrem.

Dzik5150

2023-07-16, 21:04
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zj***ni bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



Weź najlepiej jedź do nich, jak ci w Polsce nie odpowiada cymbale

golu napisał/a:

widze, że jeden ze statku nawet na sadolu sie zagnieździł



Po jego nazwie użytkownika widać że kozojebca pewnie

Bul_od_bytu

2023-07-16, 21:04
Ochojskiej już mokro na ten widok. Ropa poszła :D

Czerstwyed

2023-07-16, 21:42
Tak,ale nie ma takiego państwa Izrael...

jkllll485

2023-07-17, 01:34
Anorchis napisał/a:

Zastanawia mnie twój post i to dlaczego tak nie lubisz Łowców? To, że jesteś kryptopedofilem to jasne, kwestia czy przeszedłeś do czynów kolego.



Bo to takie same super zjeby jak i ty;)

pawad

2023-07-17, 02:40
I cyk - wszyscy już w Niemczech mają po 16 lat ;)

Mar1an

2023-07-17, 10:31
Anorchis napisał/a:

Zastanawia mnie twój post i to dlaczego tak nie lubisz Łowców? To, że jesteś kryptopedofilem to jasne, kwestia czy przeszedłeś do czynów kolego.



Opublikowali zdjęcie jego starego i jest mu teraz wstyd, że stary dał się złapać.

ziomek53

2023-07-17, 14:42
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zj***ni bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



oho, allah akbar weszło za bardzo bencwale

RockyWood

2023-07-17, 15:52
Niech się pospieszą bo zaraz nie będą mieli możliwości "wydrzeć" swojej osobowości cyfrowej :)

LouisdeFunes

2023-07-18, 05:36
Anorchis napisał/a:

Zastanawia mnie twój post i to dlaczego tak nie lubisz Łowców? To, że jesteś kryptopedofilem to jasne, kwestia czy przeszedłeś do czynów kolego.



A znasz baranie takie powiedzenie że pod latarnią najciemniej? Chcę zobaczyć że za kilka lat wśród łowców pedofilów 50% z nich było samych właśnie pedofilów którzy walili konia do wszystkich materiałów

t1kt0k

2023-07-18, 11:32
golu napisał/a:

widze, że jeden ze statku nawet na sadolu sie zagnieździł



Marksiści-eskimosi po przejęciu światowych mediów wzięli się nawet za portale typu Sadistic - opłacają takie bezrobotne miernoty, żeby poróżniały ludzi i ferment zasiewały gdzie się da i siedzi taka c*pka z włoskami pewnie na różowo pacniętymi i komentuje na poziomie NIE, albo GW.

BeardedBastard

2023-07-23, 10:23
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zj***ni bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



Takiego proemigranta jak ty powinno wydymać stado murzynów,a na koniec rozj***ć ci ten pusty, czerwony łeb....