18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świetowanie

matik12345 • 2013-02-20, 23:41
Bo powiedziała im że dzisiaj wszyscy ja zaliczą :lol: :banany:

ConorBro

2013-02-21, 19:42
Brakuje mi tu jeszcze płaczu kibiców barcelony: "sędzia źle sędziował, piłka odbiła się od ręki Zapaty!"

matik12345

2013-02-21, 19:56
Co do ręki to jej nie było :mrgreen: :mrgreen:

jerry1333

2013-02-21, 21:04
@ConorBro
No i jeszcze że 'barca była lepsza ale murawa była kiepska'.

br...........en

2013-02-21, 21:50
ConorBro napisał/a:

Brakuje mi tu jeszcze płaczu kibiców barcelony: "sędzia źle sędziował, piłka odbiła się od ręki Zapaty!"



"Sędziowie popełniają czasami błędy. Nie możemy wykorzystać tego albo stanu boiska jako pretekst." masz p*zdo - słowa Pique

aa i powiedziała 'oh that's fine' :P

lydek

2013-02-21, 23:45
Lubię jak na sadolu pojawiają się znawcy piłki nożnej i sędziowania. A 80% z was nigdy nie grało w żadnym klubie i 99% nie zdobyło licencji sędziowskiej. Dalej mi się tego nie chce komentować, bo po prostu się na tym nie znacie. Dziękuję dobranoc.

Peciak

2013-02-22, 00:00
ja grałem w klubie, mam licencję sędziowską i jestem kibicem Barcelony od 12 lat i zasłużenie przej***li 2-0 a sędzia pracował wzorowo. 8-)

lydek

2013-02-22, 00:24
@up.

pardone, czy ja gdzieś napisałem, że sędzia źle sędziował? Moim zdaniem Barca grała bardzo słabo i rzeczywiście przegrała zasłużenie. Jednak sędzia powinien odgwizdać zagranie ręką, bo było ewidentne. Jeśli nie widział to już zupełnie inna kwestia, bo każdy może popełnić błąd, chociaż to ciekawe, bo moim zdaniem sędzia był ustawiony nie najgorzej, więc nie wiem jak mógł nie zauważyć ręki zawodnika, który wyskoczył + rękę miał nad głową. Jeśli uważnie oglądałeś mecz to zauważyłeś, że nawet piłkarze Milanu, którzy byli niedaleko przewinienia nie wiedzieli czy sędzia uzna gola czy nie.


Ps. ja za 2 tyg mam egzamin na sędziego i również grałem klubie (ponad 5lat). Teraz też gram, ale już jako amator.

ConorBro

2013-02-22, 16:01
brunobuszmen napisał/a:



"Sędziowie popełniają czasami błędy. Nie możemy wykorzystać tego albo stanu boiska jako pretekst." masz p*zdo - słowa Pique

aa i powiedziała 'oh that's fine' :P



A czy ja napisałem piłkarze czy kibice? A po drugie to sędzia błędu przy golu Boatenga nie popełnił żadnego, p*zdo. ;-)

Tomaszamon

2013-02-22, 18:31
"ten łysy w okularach krzyczy że i tak ona ma ku*asa, jednak przez hałas na stadionie będą mieć miłą niespodziankę" Czy mi się wydaje, czy po słowach tego w okularach z ruchu warg asfaltki można wyczytać "That's right"?