18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świętowanie nowego roku w Dubaju!

patrykw17 • 2015-01-01, 19:06
Zaskoczyły was fajerwerki za oknem ?

Patrzcie na to! :-P


RockyWood

2015-01-01, 23:40
@dziczek91

no w Londynie to wch*j wypie**oliście ale trzeba tam być :D za rok już na szczęście uda mi się z całą rodziną :)

@Policeman

nadmienię tylko że araby mają już w posiadaniu 3/4 półwyspu Manhattan, część Berlina, sporo Londynu i Glasgow... w sumie to oni już mają w kieszeni najlepsze i najdroższe budynki na świecie prawie - nie licząc tych w Chinach. W Warszawie też coś mieli ale szybko sprzedali bo czynsze za wysokie podobno.

POW667

2015-01-02, 00:35
Policeman napisał/a:

Jedyne co oni mają, to pieniądze za ropę. Jestem pewien, że ten pokaz robiła jakaś amerykańska albo europejska firma. Wszystkie ich wodociągi, sieć elektryczną, budynki, drogi, WSZYSTKO robią biali inżynierowie. Skończy im się ropa, skończą w namiotach z patykami. Ot co. Możecie się podniecać bandą zacofanych debili, którzy znaleźli ropę w piachu, mnie bardziej imponuje grupka studentów z politechniki, która za małe pieniądze własne robi konstrukcje dla NASA.

A co jest śmieszniejsze, oni postanowili wysłać swoich bogatych w ch*j synków do Europy na uniwerki. I faktycznie spotkać ich można, żyją w bananowych dzielnicach, rozbijają się drogimi wozami, r*chają k***iszony [często polki], ale wiedzy, to nie zdobywają żadnej. Autentycznie płacą fortuny by przechodzić z roku na rok, by zdać przedmiot, ale nie uczą się. Ich cały plan spali na panewce, bo oni nie szanują ani pracy ani pieniędzy. To coś musi wyginąć.



Nie martw się, mają też białych ekspertów, którzy im już doradzili, żeby inwestowali w odnawialne źródła energii i inne technologie. Tak więc dalej będą się rozwijać dopóki USA nie wyczuje zagrożenia i ich ambasada nie wypuści kilku "rewolucjonistów" z CIA.

emildraz

2015-01-02, 01:06
Mnie zastanawia coś całkiem innego...
Dlaczego komplentnie NIKT inny w CAŁYM mieście nie strzela petardami? u nich to zabronione czy co?...
Czekam na experta.

p4nk1

2015-01-02, 01:18
Ten z 1:14 wygląda jak Jaś Fasola...

em...........ew

2015-01-02, 02:12
Dubaj - skończy się ropa to te światełka szybko wyłączą.

Varnd

2015-01-02, 02:35
@emildraz

jestem ekspertem. tak, w londynie w miescie nie mozna strzelac fajerwerkami, mozesz jak masz dom z ogrodkiem to z ogrodka strzelac, ale na ulicy w miescie nie mozna, no chyba ze jestes na jakiejs wsi to jak gdzies na polanie postrzelasz to raczej problemow nie bedzie;

skandal6

2015-01-02, 03:49
Nie od dziś wiadomo że araby znają sie na wybuchach.

Jackobooo

2015-01-02, 04:43
Nie mogę się doczekać aż im ropa się z kończy

grondir

2015-01-02, 05:28
haha ale bul dupy cebulaków, "czemu my nie mamy tyle ropy" :D jak my polacy mielibyśmy ropę to byśmy i tak to przechlali, albo pozwolili innemu krajowi się zająć i zaopiekować nimi, zresztą to robiliśmy przez większość naszej historii i to nam tylko świetnie wychodzi, i mówię to jako człowiek, który kocha ten kraj mimo wszystko, po prostu jestem obiektywny
Co by na kozojebów nie mówić to mają jaja i potrafią walczyć o swoje, nigdy nie byli niczyimi niewolnikami, i pomimo zacofania, zawsze twardo bronili się przed białymi najeźdźcami, co więcej nie raz konkretnie konratakowali, a teraz ładnie robią w ch*ja zach. europę i sprytnie wykorzystują nieudolność lewackich władz, zamiast ich tylko krytykować skończone sadisticowe debile patrzcie i uczcie się (niektórych!) ich cech

kokonek

2015-01-02, 09:41
@up albo przestaną tańczyć jak im hameryka zagra.
To im wtedy demokrację wprowadzą, nawet ropa nie będzie musiała się im skończyć.

Karol0993

2015-01-02, 12:45
Budynek robi większe wrażenie niż te fajerwerki.

Lukaszdg

2015-01-04, 14:03
No i całe PKB Polski w jedną noc w p*zdU!!