18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świętokrzyskie style !!!!

TuKap • 2013-06-23, 11:38
Co tu dużo mówić :) jak w temacie :)
Kabaret skeczów męczących przygotował nam wycieczke po świętokrzyskim :)

Mc6

2013-06-23, 21:13
oglądałem wczoraj w tv, byłem k***a pewien, że to tu znowu będzie mnie prześladować

Michster

2013-06-23, 21:35
Z tej strony Świętokrzyskie, przepraszamy.

JaggerLizoUjscie

2013-06-23, 22:10
Cytat:

Właśnie dlatego wszyscy mają nas w ch*ju. Nie potrafimy wymyśleć nic sami, ściągamy od innych pomysly ktore juz byly ch*jowe od samego początku. Przerabiamy to gowno na jeszcze wieksze gowno i puszczamy w eter majac nadzieje ze jesli cos bylo popularne gdzie indziej to dzieki temu (metoda bujam sie na cudzych plecach) uda sie osiągnąć sukces. Błąd, jest ch*jowo, nawet bardzo. Przypomina mi to ludzką stonogę gdzie ostatni gość musiał żreć przetrawione gówno.



To się nazywa parodia. :lol:

xmikexpl

2013-06-23, 22:31
Jeśli fktycznie tak poj***ny był koncert, to powiedzcie mi na h*j wszyscy siedzieli wlepieni w ten pie...lony telewizor, skoro to już 4 edycja i jeśli wszystkie były żenujące to ich poprostu nie ogladajcie. Jak nie lubię jakiegoś serialu to poprostu go nie ogladam. Tak tak, dopie**olcie teraz z serialami typu m jak miłość itp...

krzyh01

2013-06-24, 00:34
JaggerLizoUjscie napisał/a:



To się nazywa parodia. :lol:



Po pierwsze primo jak kolega napisał PARODIA !

Po drugie primo ;) tacy jak ty i podzielający twój pogląd nigdy nic nie wnieśli oryginalnego nawet do własnego życia, bo nie wyjdziecie na miasto niemodnie ubrani, bo nie odmówicie sobie nowej zabawki popędzającą zachodnią koniunkturę. I gdzie wśród takiego plebsu miejsce na innowacje. Macie co chcecie

Po trzecie, ostro na ostry komentarz na chu* pisać nieprzemyślane pierdoły, no i cytat mi się popitolił...

buciah5n1

2013-06-24, 00:36
Nieee proszę!! Tylko nie moje Kielce :(

Sołtys

2013-06-24, 20:45
Jak ja nie lubie tego kabaretu...