18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PustySocho

2012-11-11, 00:02
o deski, żeby było czym policjantów okładać :D

Gawroon7

2012-11-11, 00:14
@up
Przed lewakami, prawikami, centralikami, wszystkimi, jesli tylko mają niepokolei w głowie i zamiast świętować razem to się wolą napie**alac " a bo on z lewa, to nie polak, a ten z prawa to tez nie polak.."



contowsky

2012-11-11, 00:16
oj będzie się działo

JedzMojLagier

2012-11-11, 00:26
ciekawe czy da sie tak do tej palujacej prewencji z biegu dolaczyc, od tak na 11 listopada tylko ...

Pan_Dawid

2012-11-11, 01:03
@Gawroon7
To co wrzuciłeś bardziej odnosi się do partii i ich sposobów działania a niżeli do poglądów politycznych, których de facto w naszym sejmie ciężko szukać, nic poza lewicą, centrolewicą i pseudoliberałami ze sztabem PR-owców i koneksjami w mediach. Poza tym świetny film.

di...........os

2012-11-11, 04:29
@ up
Prawda, świetny. Bardziej odnosi się do działania? Uroki demokracji, tego ustroju krasomówców, czy psychologów tłumu.
Po co krytykujemy kolejne rządy za niespełnianie obietnic, skoro właśnie wybory są licytacją na ilość nowych proponowanych ulg? No może jeszcze z domieszką kalekiego przekonywania do słuszności prawd, które zawsze okazują się "mojsze".

ZnanyJakoZaganiacz

2012-11-11, 10:14
Gawroon7 napisał/a:

@up
Przed lewakami, prawikami, centralikami, wszystkimi, jesli tylko mają niepokolei w głowie i zamiast świętować razem to się wolą napie**alac " a bo on z lewa, to nie polak, a ten z prawa to tez nie polak.."




Współczuję Ci z powodu wyżarcia resztek szarych komórek przez telewizyjną propagandę pejsatych mediów :(

sidsky

2012-11-11, 11:04
Zawsze gdy czytam wypowiedzi konserwatystów, radość moją potęguje ich przeświadczenie o tym, że skoro nie popierają głosu większości to oznacza, że oni jako jedyni mają monopol na samodzielne myślenie, a reszta to "lemingi". Trochę to przypomina przeświadczenie pedziów o ich specjalnym miejscu w społeczeństwie, albo Żydów o tym, że są narodem wybranym.

Gawroon7

2012-11-11, 12:21
Cytat:

Współczuję Ci z powodu wyżarcia resztek szarych komórek przez telewizyjną propagandę pejsatych mediów



Przykro mi, od kilku lat nie oglądam tv. Pozatym: tak, tak, ty myślisz inaczej niż mówią w TV,( z czego wnioskuję,że z zapałem oglądasz)każdą rzecz, którą powiedzą ty mówisz na odwrót i w ten sposób znasz PRAWDĘ! Haha, zawsze mnie śmieszyło takie źródło "obiektywnej, prawdziwej prawdy".

ZnanyJakoZaganiacz

2012-11-11, 19:13
Gawroon7 napisał/a:



Przykro mi, od kilku lat nie oglądam tv. Pozatym: tak, tak, ty myślisz inaczej niż mówią w TV,( z czego wnioskuję,że z zapałem oglądasz)każdą rzecz, którą powiedzą ty mówisz na odwrót i w ten sposób znasz PRAWDĘ! Haha, zawsze mnie śmieszyło takie źródło "obiektywnej, prawdziwej prawdy".



Wyrocznią jesteś? :)

CzłowiekDepresja

2012-11-12, 02:56
Hehehehehehe obrazek śmieszny hehehehehehehe.

Żałosna społeczność tu jest, nie sądziłem, że tylu pajacy znalazło sobie tu gniazdko.