18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świetne podsumowanie twórczości James'a Gandolfini

wernetto • 2013-06-20, 20:03
Opublikowany dziś - hołd przedstawiający twórczość genialnego aktora, jakim bym Gandolfini, większość kojarzy go jako Tony'ego Soprano.

Jestem osobą, która nie przeżywa nigdy śmierci artystów (śmierć to śmierć, czeka każdego), ale Gandolfiniego uwielbiałem niezmiernie, jak Tarkowskiego.

Zdrówko Tony! Wznoszę je właśnie za Ciebie.


zjem.cie.92

2013-06-20, 20:11
k***a akurat teraz :( Właśnie jestem w trakcie oglądania 4 sezonu Soprano. Pierwszy raz oglądam i kurewsko mnie wciągło.

Bazyliszek

2013-06-20, 20:11
Powiem uczciwie i bez sztucznego patosu.
Bardzo go lubiłem, był bardzo dobrym aktorem, fajnie się go ogladało, szkoda, szkoda, szkoda

Tutaj niżej, gość parodiuje jego grę w Rodzinie Soprano




juniorohw

2013-06-20, 21:30
k***a, wszedzie ten Toni .Teraz okaże się, że każdy oglądał Rodzinę Soprano, tak jak wczesniej słuchał Nirvany itp. I wogóle to on największym fanem był. ch*j z nim ! Andrzej Łapicki - to był ktoś !!! I też nie żyje :)

likidis

2013-06-20, 21:56
juniorohw napisał/a:

k***a, wszedzie ten Toni .Teraz okaże się, że każdy oglądał Rodzinę Soprano, tak jak wczesniej słuchał Nirvany itp. I wogóle to on największym fanem był. ch*j z nim ! Andrzej Łapicki - to był ktoś !!! I też nie żyje :)



Widać, żal Ci, że nie oglądałeś jednego z lepszych seriali jakie wyszły z HBO. Spoko, bądź na fali i oglądaj Grę o Tron. Przecież Sopranos to mega staroć, na pewno gniot niewart oglądania. :idzwch*j:


James Gandolfini stworzył postać tak charakterystyczną, wbijającą się w pamięć jak chyba nikt dotąd w serialu. Wiedziałeś, że Tony to kawał sk***iela, zdradza żonę, nie ma oporów żeby zabić przyjaciela, ale mimo wszystko go uwielbiałeś, było Ci go szkoda, gdy spotkała go jakaś porażka. Gość po prostu genialnie odgrywał postać Tony'ego. I sam się nie spodziewałem, że tak odczuję wiadomość o jego śmierci. Gdy dowiem się, że umrze aktor grający Barney'a (How I Met Your Mother), Sheldona (The Big Bang Theory), McNulty'ego (The Wire), Waltera (Breakign Bad) czy innych świetnych seriali, jestem pewien, że tego tak nie odczuję, ot szkoda i tyle. Ale tutaj odczuwam to jakoś mocno.

I skoro Andrzej Łapicki to był ktoś (przyznaję, ze nie słyszałem o nim wcześniej), to czemu się cieszysz, że to BYŁ ktoś? Ze już go nie ma wśród żywych? :lodowka:

leszkowiecki

2013-06-20, 23:01
likidis, powaznie?
zawsze szkoda jak dobre mordy z ekranu znikaja.
RIP

DuckDodgers

2013-06-20, 23:20
likidis napisał/a:


Widać, żal Ci, że nie oglądałeś jednego z lepszych seriali jakie wyszły z HBO. Spoko, bądź na fali i oglądaj Grę o Tron. Przecież Sopranos to mega staroć, na pewno gniot niewart oglądania. :idzwch*j:


Jak doszedłeś do takich wniosków czytając post do którego się odnosisz to może starczy internetu na dzisiaj.

Gandolfini to Soprano i stąd go wszyscy znają, robienie z niego nie wiadomo k***a kogo jest typowo gimbiarskie. Pizgnijcie se pińćset lajków i zapalcie ochnaście [i] świeczuszek. A już na pewno porównywanie go do Kurta Kombajna który był symbolem pewnego gatunku i nurtu w muzyce. Maść poproszę.

zypon

2013-06-20, 23:22
strasznie ch*jowo. Obejrzałem wszystkie sezony po kolei 3 razy, a niektóre odcinki ponad 10 razy. Według mnie najlepszy serial w historii . Miałem nadzieję że jeszcze kiedyś wznowią ... szkoda... Tony to jeden z najlepszych filmowych (mimo że to serial) gangsterów obok Henryego Hilla i Corleone

zdzich

2013-06-20, 23:23
prezes za niego zawsze piwo szkoda kolesia bo aktor zajebisty

~Sunday

2013-06-21, 16:42
wernetto napisał/a:

Zdrówko Tony!



Zdrówko denata? :catfacepalm:

wernetto

2013-06-21, 22:01
SundayGrill napisał/a:



Zdrówko denata? :catfacepalm:



Oczywiście.

elemeno_p

2013-08-07, 22:24
Czy wie ktoś jak nazywa się utwór w tle?? :)