18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święta krowa na budowie...

Halman • 2020-08-05, 06:23

raczyła osobiście sprawdzić gówniany postęp prac...

Użytkownik420

2020-08-05, 07:57
Wspaniały kontent. Uwielbiam Twoje wstawki są kwintesencją sadistica. Dzięki Tobie jest tak jak było 10 lat temu. Tak trzymaj a ta strona będzie jeszcze lepsza

zakapior

2020-08-05, 12:12
Użytkownik420 napisał/a:

Wspaniały kontent. Uwielbiam Twoje wstawki są kwintesencją sadistica. Dzięki Tobie jest tak jak było 10 lat temu. Tak trzymaj a ta strona będzie jeszcze lepsza



Jeszcze trochę i do kręgosłupa się doliżesz.

karolmare

2020-08-05, 20:37
Buty leżo, chłopy żyjo. Co jest k***a?

werther

2020-08-05, 22:28
Ja pie**olę, krowy od byka nie odróżniasz?

Użytkownik420

2020-08-05, 22:48
zakapior napisał/a:

Jeszcze trochę i do kręgosłupa się doliżesz.



Sarkazm, mówi Ci to coś? Jak pisałem, że halcostam dodaje gówno to leciał po 30 min ban na miesiąc

luxpiotr

2020-08-05, 22:51
Użytkownik420 napisał/a:

Wspaniały kontent. Uwielbiam Twoje wstawki są kwintesencją sadistica. Dzięki Tobie jest tak jak było 10 lat temu. Tak trzymaj a ta strona będzie jeszcze lepsza



Zgadzam się. Przyjemnie się oglądało. Daję piwko autorowi.

Użytkownik420

2020-08-06, 11:16
luxpiotr napisał/a:

Zgadzam się. Przyjemnie się oglądało. Daję piwko autorowi.





Ehh.... Przyjemnie to posiedzieć przy piwie ze znajomymi a wstawki tego człowieka można porównać do kebsa ostrego na drugi dzień i wpie**olenie tego co wysrasz raz jeszcze i raz jeszcze. Taka to przyjemność ale teraz na tej stronie nikt nie rozumie sarkazmu.

BTW, co Cie zaciekawilo w tym "filmie" jak krowa biega? To w sumie nie dziwię się, że Ci się podobało jak Twój poziom jest równy poziomowi Holandii w stosunku do morza.

luxpiotr

2020-08-06, 18:43
Użytkownik420 napisał/a:

Ehh.... Przyjemnie to posiedzieć przy piwie ze znajomymi a wstawki tego człowieka można porównać do kebsa ostrego na drugi dzień i wpie**olenie tego co wysrasz raz jeszcze i raz jeszcze. Taka to przyjemność ale teraz na tej stronie nikt nie rozumie sarkazmu. .


Ty nie rozumiesz sarkazmu wobec twojego postu. Po całym dniu w robocie chcę sobie coś lekkiego obejrzeć na odstresowanie, więc nie wchodź mi w drogę. Nie każdego rajcuje dział hard.

Użytkownik420

2020-08-07, 09:14
luxpiotr napisał/a:

Ty nie rozumiesz sarkazmu wobec twojego postu. Po całym dniu w robocie chcę sobie coś lekkiego obejrzeć na odstresowanie, więc nie wchodź mi w drogę. Nie każdego rajcuje dział hard.



To idz na YouTube Kids i będziesz miał lekki materiał. Ten osobnik udostępnia poucinane, bardzo często bez kontekstu, ch*jowe i słabe nagrania. Widać różnicę jak na dłoni w jakości udostępnianego materiału....