topic

Światowy Kościół Twórcy

Truflee • 2013-06-21, 09:50
Światowy Kościół TwórcyRuch Twórczości (ang. The Creativity Movement) - nieteistyczne, etnocentryczne ugrupowanie religijne założone w 1973 r. przez amerykańskiego filozofa i konstruktora Bena Klassena. Ruch ten poświęcony jest przetrwaniu, ekspansji i postępowi wyłącznie białej rasy. Głosząc ideę globalnego rasowego separatyzmu, opowiada się przeciwko multikulturalizmowi na wszystkich terenach zamieszkałych przez ludzi pochodzenia europejskiego, syjonizmowi, komunizmowi, egalitaryzmowi i szowinizmowi. Kwestionuje i potępia afrocentryczną teorię o pochodzeniu ludzi współczesnych (homo sapiens sapiens) i wierzenia we wszelkie zjawiska i istoty nadprzyrodzone. Odwołując się do wywodzącej się z tradycji Cesarstwa Rzymskiego zasady przywództwa, stawia się w opozycji do demokratycznej formy rządów

Główne wierzenia:
Twórcy wierzą w konieczność globalnego rasowego separatyzmu;
Twórcy wierzą, że to co jest dobre dla białej rasy jest najwyższą cnotą, a to co jest złe dla białej rasy jest ostatecznym grzechem;
Twórcy wierzą, że zdrowy umysł, w zdrowym ciele, w zdrowym społeczeństwie, w zdrowym środowisku to elementy nierozerwalne i niezbędne do prowadzenia zdrowego życia;
Twórcy wierzą, że posiadanie sceptycznego i dociekliwego umysłu nie jest przywarą, a bycie naiwnym i przesądnym nie jest cnotą.
Zdaniem wyznawców Twórczości, wszystkie wierzenia oparte są na prawach natury, naukach z historii, logice i zdrowym rozsądku, a nie na mitach i fantastyce.


Symbole:

Litera "W" w okręgu oznacza białą rasę (ang. white race), którą Twórcy uznają za najwartościowszy twór natury. Korona ponad nią ma symbolizować zajmowane przez białego człowieka arystokratyczne miejsce w hierarchii stworzeń przyrody. Aureola wskazuje na to, że biała rasa, zdaniem Twórców, jest świętością ważniejszą od wszystkich innych wartości.


Czerwień flagi symbolizuje walkę o przetrwanie, ekspansję i postęp białej rasy. Trójkąt na jej brzegu oznacza powstawanie bielszego i jaśniejszego świata jako efektu walki Twórców. Symbol wewnątrz flagi to znak Ruchu Twórczości.

Święta:
20 lutego: Dzień Klassena - dzień urodzin Bena Klassena, założyciela Ruchu Twórczości
21 lutego: Dzień Założenia - święto upamiętniające dzień założenia Ruchu Twórczości i opublikowania książki pt. "Odwieczna Religia Natury"
10 marca: Dzień Świętej Wojny Rasowej - święto upamiętniające wzniesienie pierwszej siedziby Ruchu Twórczości
15 września: Dzień Kozela (lub Dzień Męczennika) - święto upamiętniające męczeńską śmierć Briana Kozela
29 grudnia: Dzień Zachodniego Zwycięstwa - święto na cześć zwycięstwa nad ostatnim zorganizowanym oporem Indian w 1890r.
26 grudnia - 1 stycznia: Festum Album (Święto Białych) - święto zacieśniania więzi między białymi rodzinami i przyjaciółmi. Jest analogią do żydowskiego święta Chanuka i czarnego święta Kwanzaa, oraz alternatywą dla chrześcijańskiego Bożego Narodzenia i pogańskiego Yule

+ dorzucam adres stronki: Swiatowy Kościół Twórcy

przy okazji, polecam artykuł z ich strony: Pochodzenie i Rasa Słowian

markedone

2013-06-21, 09:58
Rahowa-White Revolution
Cytat:

I’ve had enough with all this crap about love!
You know you’ve got yourself a fight!
One that I’ll wage with all my might
So listen, slimy jew…
You’re gonna wish you were never even born when I get my hands on you…

Ref: Hey, hey the only solution
A full-scale, worldwide, white revolution!

Don’t you know, you got yourself a fight
One I’m gonna wage with all my might now!
I’ve been down - I’ve been pushed around
I ain’t taking anymore - I’m breaking down your door
So listen, slimy jew…
Your gonna wish you were never even born when I get my hands on you!

You sent in the niggers - their numbers are getting bigger
We ain’t taking all your muds - we’re closing up the floods
So listen, ugly coon…
You’re gonna wish you were never even born when I get my hands on you!Truflee

2013-06-21, 10:05
Nie slyszalem tego zespolu kupe czasu, zapomnialem o nim. Dzieki za przypomnienie Marke :)

Dżumiec

2013-06-21, 10:06
Cytat:


Litera "W" w okręgu oznacza białą rasę (ang. white race), którą Twórcy uznają za najwartościowszy twór natury. Korona ponad nią ma symbolizować zajmowane przez białego człowieka arystokratyczne miejsce w hierarchii stworzeń przyrody. Aureola wskazuje na to, że biała rasa, zdaniem Twórców, jest świętością ważniejszą od wszystkich innych wartości.Po części coś w tym jest. Jeżeli ta organizacja w jakiś sposób postuluje walkę z przedstawicielami innych ras i przedstawienie jako najwartościowszy twór kultury to mogę zgodzić się wyłącznie w kwestii czarnych, których większa część nie wykształciła nawet swoich podstawowych oznak cywilizacji jak znaki, alfabet. k***a, nawet piktogramów chyba nie mieli. Zaraz odezwą się pewnie obrońcy ich kultury, ale proszę was... Spójrzcie na wielkość kontynentu jakim jest Afryka. Można na palcach policzyć ilość liczących się kultur. Etiopia, Songhaj, Igbo Ukwu i szereg pomniejszych znajdujących się na południu. Z kolei w Europie? Spójrzmy na sam obszar dzisiejszej Polski i grupy plemion, które wykształciły swój styl, architekturę i ceramikę.

Z drugiej strony nie rozumiem tego, że wyłącznie my, biali zajmujemy pierwsze miejsce w hierarchii. Jak dla mnie powinniśmy zajmować je ex aequo z żółtymi. Wykształcili system organizacyjny, religię, kulturę znacznie wcześniej niż my.

WhiteShadowRaHoWa

2017-09-20, 23:32
Cytat:

Z drugiej strony nie rozumiem tego, że wyłącznie my, biali zajmujemy pierwsze miejsce w hierarchii. Jak dla mnie powinniśmy zajmować je ex aequo z żółtymi. Wykształcili system organizacyjny, religię, kulturę znacznie wcześniej niż my.Tu chodzi o prawa natury i co za tym idzie: walkę o przyszłość własnej rasy. Żółci mogą sobie być jacy są jednak mimo wszystko stanowią konkurencję.