18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światła

CrazyChocolate • 2012-11-10, 13:08
No to impreza na osiedlu zafundowana :)

corusci

2012-11-10, 18:21
syf niemiłosierny...

chinchil

2012-11-10, 18:32
W takim mieście jak Turek w wielkopolsce jest taki citroen co ma podobne światła a buja się nim dwóch pedałków z których wszyscy się śmieją xD

wiesiors4

2012-11-10, 18:50
tylko po co. Ani to ładne ani zabawne..

Executtor

2012-11-10, 18:53
Hejterzy zawsze będą węszyć gdzieś photoshopa albo jakiś inny wkręt. Dzieci i zazdrośnicy zawsze będą wyzywać od wsi... skoro właściciel dba o auto i podoba mu się to w jaki sposób je dekoruje to co wam k***a do tego?
Co do urządzenia: to zwykły moduł świetlny ( sterownik świetlny ) koszt w zależności od możliwości takiego urządzenia a najprostsze mozna kupić już od 250zł.

~Velture

2012-11-10, 19:25
Executtor napisał/a:

Hejterzy zawsze będą węszyć gdzieś photoshopa albo jakiś inny wkręt. Dzieci i zazdrośnicy zawsze będą wyzywać od wsi... skoro właściciel dba o auto i podoba mu się to w jaki sposób je dekoruje to co wam k***a do tego?
Co do urządzenia: to zwykły moduł świetlny ( sterownik świetlny ) koszt w zależności od możliwości takiego urządzenia a najprostsze mozna kupić już od 250zł.


Wytłumacze ci to powoli punkt po punkcie abyś zrozumiał i bez hejtowania.

Po 1 jest to okropne i brzydkie i tego typu modyfikacje są nazywane potocznie wiejskim tuningiem.
Po 2 nie jest to film kogoś kto na ulicy spotkał to auto tylko sam właściciel to nagrał a poźniej wrzucił do neta aby sie pochwalić.
Po 3 skoro sam właściciel tym się chwali to daje wszystkim oglądającym pełne prawo do komentowania tego.
Po 4 na ch*j go tak bronisz? Sam jesteś właścicielem tak albo podobnie 'przerobionego' samochodu?

Jeśli gdzieś w powyższej mojej wypowiedzi jest wg. ciebie hejt to znaczy ,że to albo twój samochód albo jestes poj***ny poprostu.

jacekmatys

2012-11-10, 19:49
Jak knight rider hehe

Stefan_Sigal

2012-11-10, 20:07
Często zapalane żarówki są smutne :(

JezusToŻyd

2012-11-10, 20:24
Było to samo wczoraj, ale chyba mod jakiś skasował, bo nie można znaleźć w googlach ani wyszukiwarce. Był w tamtym temacie filmik z tak samo zmodyfikowaną mazdą. Podrzuci ktoś kto pamięta?

giboN31

2012-11-10, 21:27
Knight rider najlepszy serial za małolata :D

Cz...........as

2012-11-10, 21:58
A mi tam się spodobało, komentarze o ksenonach albo fotoszopce są conajmniej śmieszne... A co do samego urządzenia to bez odpalonego silnika długo nie pociągnie :)

DBstep

2012-11-10, 22:16
DJ Khaled - I'm On One (Karetus Remix) z filmiku z filmiku Sussli

kiper16

2012-11-11, 01:21
Sory ale tylko z tym może mi się to kojarzyć :D


Executtor

2012-11-14, 01:07
Velture napisał/a:


Wytłumacze ci to powoli punkt po punkcie abyś zrozumiał i bez hejtowania.

Po 1 jest to okropne i brzydkie i tego typu modyfikacje są nazywane potocznie wiejskim tuningiem.
Po 2 nie jest to film kogoś kto na ulicy spotkał to auto tylko sam właściciel to nagrał a poźniej wrzucił do neta aby sie pochwalić.
Po 3 skoro sam właściciel tym się chwali to daje wszystkim oglądającym pełne prawo do komentowania tego.
Po 4 na ch*j go tak bronisz? Sam jesteś właścicielem tak albo podobnie 'przerobionego' samochodu?

Jeśli gdzieś w powyższej mojej wypowiedzi jest wg. ciebie hejt to znaczy ,że to albo twój samochód albo jestes poj***ny poprostu.



Widać, że jesteś międzynarodowym ekspertem który ocenia konkursy tuningowe! Koleny...
ad1 - To Twoje zdanie, jednemu się to spodoba a drugiemu nie, póki co jesteś wieśniakiem bo wg. Ciebie każdy ma myśleć jak Ty.
ad2 - a nie pomyślałeś, że może być to filmik poglądowy który pokazuje możliwości urządzenia? Aby zaprojektować światła w rytm muzyki trzeba się wiele natrudzić! Idźmy dalej sherlocku: dlaczego kameruje to w lesie? może nie chce się tym chwalić na rynku głównym, tylko jak powiedziałem wcześniej pokazać kilku osobom że jednak da się z tym urządzeniem zrobić wiele.
Jednak tan ( jak to mówisz ) "wieśniak" musiał mieć wiedzę, czas i przede wszystkim chęci żeby to zrobić.
ad3 - oczywiście, że mają prawo. Tak samo ja mam prawo do krytyki tego co mówicie ponieważ jestem w temacie trochę głębiej i wiem do czego takie urządzenia się stosuje w praktyce. Więc zadaj sobie trochę trudu i poszukaj...
ad4 - tak, sam jestem właścicielem kilkuletniej bawarki. I ch*j Ci do tego? Chcesz skomentować samochody to udaj się na zlot rekomendowanej grupy miłośników jakiejś marki ( a niestety w polsce połowa ekip zrzesza imbecyli funduje niebezpieczne, źle zorganizowane i nudne zloty, z których auta potem są wyśmiewane i brane przez takich głąbów jak Ty jako znak, że każdy kto ma BMW, VW, albo 88 za wieśniaków.

I szczerze lata mi to 80-tką wokół cewki moczowej czym jeździsz ale mam nadzieję, że gdy podrośniesz to urosną Ci wreszcie jaja i będziesz mieć własne zdanie zamiast sugerować się modą innych...