18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

aa...........am

2013-12-07, 20:01
po co mikołaj ciagnie ten wielki kamień nerkowy?

SoLUffka

2013-12-08, 15:22
ciez sie ze masz co do gara wlozyc suczysynu bo murzyny koczuja we wlasnym gownie

Niewik

2013-12-08, 15:23
Tu jest dobrze pokazane co Polacy robią jak się zbliżają święta taki przykładowo Kowalski co pracuje za 1100/m i bierze Kredyt Konsumpcyjny na powiedzmy 5 tyś (nie oszukujmy się święta to drogi interes) a takie kredyty są wysoko oprocentowane wiec nakupi tych prezentów kupi prezenty choinkę lampki i inne gówna potrzebne na gwiazdkę a później cały rok musi to spłacać za marną pensyjkę lub niektórzy nie dają rady i pyka taki pan po telewizor lub po inna rzecz... smutne lecz prawdziwie.

tds1974

2013-12-08, 15:25
A ile żarcia Polacy wywalają po świętach do śmieci? O tym można byłoby zrobić rysunek...

FatboyFat

2013-12-08, 15:25
Kryzys jest. Ludzie mają pieniędzy mniej, ze wzdlędu na wzrost cen, a w święta chcą na chwile o tym zapomnieć i kupują więcej na ten okres, wybierają produkty droższe, kupują prezenty, żeby poczuć że święta to niezwykły czas. ch*j kładą, że pasztetowa i chleb ze smalcem (a w niedziele z kiszoniakiem) przez cały styczeń, do tego jakieś providenty itp, ale święta mają do k***y nędzy być świętami.

piogo27

2013-12-08, 15:35
To jest Polska właśnie. Niedaleki przykład mam u moich sąsiadów którzy byli zmuszeni do podzielenia swojego domu jednorodzinnego i sprzedania części bo z kredytów się nie mogli wygrzebać. Miesiąc po wyjściu na prostą remont całego piętra zrobili, kupili telewizor 3D chociaż mieli całkiem dobrą plazme i znowu prawdopodobnie nie mają kasy bo już podbijali do mnie o wprawdzie małą sumę na zakupy, bo niby auto się zepsuło, a do bankomatu daleko (ok 1km piechtą), gdzie k***a w spożywczym niedaleko można płacić kartą przy dowolnych zakupach(płaciłem zbliżeniowo nawet za chrupki arachidowe za 1,30zł) . Takiego wała, nowobogaccy k***a się znaleźli. Jacy ci ludzie są ułomni niektórzy naprawdę...

Lang

2013-12-08, 15:38
Bo to jest Polska, zastaw się a postaw się. Samochód też musi być passat w tedeiku "Niemiec płakał jak sprzedawał" (zazwyczaj zrobiony z dwóch passatów i wymagający napraw przekraczających jego wartość - ale rocznik 2009 jest :P ), wakacje nad polskim morzem, gdzie jest drożej niż zagranicą, abonament na kablówkę 160 zł, zakupy w galerii handlowej, zamiast w necie: no i potem narzekanie, że nie starcza do pierwszego.

Oczywiście mówię o dorobkiewiczostwie, a nie ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem za najniższą krajową.

Niewik

2013-12-08, 15:42
Święta Świętami ale nie chcę później wybierać w biedronce i się zastanawiać o k***a dziś chyba kupie tylko zwykłą kiełbasę bo mnie na kurczaka k***a nie stać ... lecz Mam ojca którego bardzo szanuję nak***ia do pracy 24/7 aby te święta dla mojej naszej rodzinny były jak najlepsze i mnie k***ica bierze ze człowiek który powinnien iść już na emeryturę zapie**ala więcej ode mnie kocham go za determinacje bo nigdy nie powiedział ze ma dość i ma to w dupie tylko zaciska zęby i zapie**ala i w ten sposób mogę powiedzieć "k***a j***na Polska" ale jak mój ojciec Każdy jest kowalem swojego losu kiedyś był tirowcem a teraz ma własna firmę i dalej się nie poddaje i idzie do przodu. Bo grunt to się nie poddawać.

weynrob

2013-12-08, 15:44
a co on k***a pcha kulę śnieżna plecami ? :D

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-12-08, 16:34
W każdym domu minimum po 2-3 samochody, plazmy zmieniają na 3D TV, każde dziecko napie**alaja w PS albo XBOXA... kryzys

Najlepszy_na_świecie

2013-12-08, 17:45
Ja już tego kraju nie pojmuję. Zresztą, napisałem to niedawno w innym poście. Zawalam od rana do nocy po kilkanaście godzin + bardzo daleki dojazd do pracy. Zarabiam nieźle, ale nie stać mnie na rzeczy, które wszyscy dookoła mają, choć podobno zarabiają mniej. Wsiądziesz do SKM a tam same iPhony, iPady i inne nowobogackie dziadostwa. Czy naprawdę Ci ludzie są tak nieludzko zadłużeni? Patrzę po znajomych z pracy i każdy do firmy codziennie sam autem, choć mogą dojechać w parę osób z jednej dzielnicy. Jak powiedziałem, że mam drugi etat jeszcze to oczy jak 5zł, no bo oni to muszą odpocząć... Chyba jednak jesteśmy bogatym narodem, tylko ja żyję w innym świecie. Już naprawdę nie wiem.

ellsworth

2013-12-08, 19:34
Niewik napisał/a:

Tu jest dobrze pokazane co Polacy robią jak się zbliżają święta taki przykładowo Kowalski co pracuje za 1100/m i bierze Kredyt Konsumpcyjny na powiedzmy 5 tyś (nie oszukujmy się święta to drogi interes) a takie kredyty są wysoko oprocentowane wiec nakupi tych prezentów kupi prezenty choinkę lampki i inne gówna potrzebne na gwiazdkę a później cały rok musi to spłacać za marną pensyjkę lub niektórzy nie dają rady i pyka taki pan po telewizor lub po inna rzecz... smutne lecz prawdziwie.


To znaczy, że ten twój Kowalski jest idiotą i niezależnie od tego ile by zarabiał zawsze będzie biedny. "Czemuś biedny? Boś głupi!" Szczera prawda.