18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat wyglądałby zupełnie inaczej

Jesse.Pinkman • 2013-01-16, 11:39
Gdyby aktorzy przyjmowali proponowane im wszystkie role.

Matrix





Brokeback Mountain






Jakby ktoś nie zauważył: Pierwsze zdjęcia przedstawiają ostateczną obsadę natomiast drugie pokazują, jakby to było, gdyby film był realizowany z obsadą, która była początkowo planowana, ale nie doszła do skutku - najczęściej ze względu na sprzeciw aktorów.

Mała zagadka: kto bez wchodzenia w Wikipedię powie, za co poszedł siedzieć OJ Simpson, pierwszy planowany terminator? :)

Reszta w komentach.

milkanonim

2013-01-16, 18:55
Za dużo amerykańskich kreskówek widziałem by nie wiedzieć za co siedział OJ.

ritu4l

2013-01-16, 18:59
Zabójstwo żony i jej lovelasa przez OJ Simpsona kojarzę tylko dzięki wzmiance MaXXXa C'olonko ;) Rzeczywiście, chętnie obejrzałbym American Psycho z Nortonem, jakoś pasuje do psychopaty dzięki FClubowi. A Neo nigdy nie zamieniłbym na Smitha, Matrix to pierwszy film w jakim zobaczyłem Reevesa, i do dziś jestem zachwycony, on zawsze będzie Neo :)

adagioo

2013-01-16, 19:08
ivra napisał/a:

Imho to tylko "American Psycho" w wydaniu Edwarda Nortona mogłoby pobić oryginał. Reszta dobrze, że nie wypaliła, bo np. Mikołaj Klatka jako Constantine byłby okropny.


Mikołaj klatka, ja pie**ole :D

Sayper1

2013-01-16, 20:12
co do OJ'a, w opie&anthony show robili z niego niezłe jaja jak jeszcze był na wolności
Kod:
http://mp3too.com/download/136480-1115440-oj-prank-calls-mp3.html
kliknijcie sobie tam "listen online" bo nie moge znaleźć nigdzie indziej.

Loaloa

2013-01-16, 20:45
Will Smith napisane greckim alfabetem wymiata.

feranos

2013-01-16, 22:19
ivra napisał/a:

Imho to tylko "American Psycho" w wydaniu Edwarda Nortona mogłoby pobić oryginał. Reszta dobrze, że nie wypaliła, bo np. Mikołaj Klatka jako Constantine byłby okropny.



To po części niesamowite, ale mam idealnie to samo zdanie. Constantine'a oglądnąłem tylko dlatego, że grał tam Reeves, natomiast Cage'a nieznoszę. On ma twarz do grania w komediach romantycznych, a nie w filmach gdzie ma grać mężczyznę. Co do American Psycho, to uważam, że Edward Norton by był 100x lepszy, jeden z moich ulubionych aktorów.

KamykHC

2013-01-16, 22:31
Całe szczęście, że Cage nie zagrał w Constantinie.

MojeAvi

2013-01-17, 00:05
Do autora: A zrób oryginalne plakaty, z właściwymi autorami tylko z innej perspektywy? I tu Cie mam... techno amfa amfa techno

Ch3st3r1984

2013-01-17, 21:01
Podobno Beverly Hills Cop miał być ze Stalone'm... "Adrian........!!!!!!"